Úvod Golfové hodinky Golfové hodinky Garmin Approach S60 Black Lifetime + Dárek zdarma

Garmin Approach S60 Black Lifetime + Dárek zdarma

Doprava zdarma

Garmin Approach S60 Black Lifetime + Dárek zdarma

Garmin Approach S60 Black Lifetime + Dárek zdarma

Garmin Approach S60 jsou chytré, multisportovní GPS hodinky pro hráče golfu s barevným displejem a předehranými mapami hřišť. Detailní informace

Cena s DPH 10 980 Kč
Cena bez DPH 9 074 Kč
Běžná cena 11 990 Kč
Ušetříte 1 010 Kč
 ks
Dostupnost do 14 dnů
Kód produktu 010-01702-00
Garmin Approach S60 jsou chytré, multisportovní GPS hodinky pro hráče golfu s barevným displejem a předehranými mapami hřišť.
CZK10980

Základní specifikace Garmin Approach S60 Black Lifetime + Dárek zdarma funkce:

 • 41 000 předinstalovaných hřišt po celém světě
 • Dotykový barevný displej 
 • Hmotnost pouze 52 g
 • Snadno vyměnitelné řemínky QuickFit
 • Funkce pro další sporty jako je například běh, kolo nebo plavání

Detailní popis Garmin Approach S60 Black Lifetime + Dárek zdarma

Garmin Approach S60 jsou chytré, multisportovní GPS hodinky pro hráče golfu s barevným displejem a předehranými mapami hřišť. Zároveň se jedná o elegantní, plnohodnotné hodinky. U verze Premium je navíc použita keramická luneta, odolná proti poškrábání.

I přesto, že se jedná o golfový speciál, jsou hodinky vybaveny všestarannými sportovními funkcemi a umí měřit řadu dalších sportů, včetně běhu, jízdy na kole, lyžování, nebo například plavání v bazénu.

Na golfovém hřišti oceníte měření vzdáleností k začátku greenu, jamce a konci greenu. Pozici vlajky na greenu je možné posouvat dle aktuální pozice v daný den. Hodinky dokáží zobrazit podrobnou mapku ferveje, včetně dogleg a layup vzdáleností nebo vzdáleností k překážkám na hřišti. Mezi pokročilé golfové funkce patří funkce AutoShotTM, pomocí které jsou hodinky schopné automaticky generovat odpal a zaznamenávat průběh hry, včetně délky jednotlivých ran.

Záznam hry je možné zobrazit a podrobněji vyhodnotit v golfovém deníku Garmin Connect nad barevnou mapkou hřiště, včetně porovnání se staršími výsledky na stejné ferveji. Na mapce ferveje tak vidíte nejen odkud kam jste hráli při poslední hře, ale i kam dopadávaly míčky v minulosti. Funkce PlaysLike dokáže zobrazit vzdálenosti přepočítané s ohledem na sklon hřiště. Pomocí této funkce můžete přesněji vybrat správnou hůl. Approach S60 je kompatibilní s golfovým čidlem TruSwing, s pomocí něhož můžete efektivně cvičit a vyhodnocovat svůj golfový švih. Pokud při hře potřebujete změřit vzdálenost na jakékoliv místo na hřišti, stačí na takové místo ukázat na displeji hodinek prstem a hodinky obratem zobrazí potřebné informace. Funkce PinPointer pomáhá hráči s orientací na hřišti v případě, kdy jamka není na dohled. Pomocí jednoduché obrazovky se směrovou šipkou hodinky zobrazí směr v vzdálenost k jamce. Samozřejmostí je i možnost záznamu skóre pomocí funkce Scorecard s možností následného vyhodnocení pomocí golfového deníku Garmin Connect.

Aplikace Garmin Golf slouží pro vytváření turnajů a výzev, aplikace Garmin Connect podrobně vyhodnotí hru Společně s golfovými hodinkami Approach S60 představuje Garmin novou golfovou aplikaci Garmin Golf, která umožňuje porovnávat golfové výsledky mezi skupinou přátel. Kromě týdenních přehledů a srovnání je možné v aplikaci zorganizovat a pozvat přátele k účasti na vlastním golfovém turnaji. U hráčů s Garmin hodinkami se skórekarty do turnaje zapisují automaticky během synchronizace, ostatní mohou data zapsat ručně. Kromě aplikace Garmin Golf je k jako základní nástroj dispozici golfový deník Garmin Connect. Garmin Connect je služba, která je pro uživatele k dispozici zdarma jako mobilní nebo webová aplikace. Hráčům golfu slouží jako golfový deník, všestranným sportovcům plní roli tréninkového deníku. Garmin Connect umí zálohovat a plně vyhodnocovat širokou škálu sportovních aktivit.

Pro hráče golfu jsou důležité podrobné statistiky o jednotlivých hrách, jamkách, hřištích nebo celé sezóně. Chcete vědět, kdy a za kolik jste zahráli dané hřiště nebo jamku nejlépe? Jaký byl průběh hry nebo jaké byly délky ran? Pro Garmin Connect není nic Hodinky obsahují ve své paměti databázi více než 41.000 golfových hřišť, včetně více než 100 hřišť v České republice. Tato databáze je pravidelně, několikrát ročně doplňována a aktualizována. Přístup k novým verzím databáze mají majitelé hodinek Approach S60 zcela zdarma, po celou dobu fungování hodinek. Databáze se aktualizuje pomocí připojení hodinek k počítači. Hřiště, na kterých hrajete pravidelně se navíc aktualizují automaticky, pomocí připojení hodinek k počítači nebo mobilnímu telefonu.

K celodennímu využití hodinek přispívá systém QuickFit™ pro snadnou a rychlou výměnu řemínků bez potřeby jakéhokoliv náčiní. Pro sportování tak můžete používat odolné, silikonové řemínky a přes den nosit hodinky se stylovým koženým nebo kovovým řemínkem. Řemínky se dají snadno vyměnit i na poslední chvíli, třeba v šatně bazénu.

Hodinky Approach S60 umí při golfu nebo dalších sportech zobrazit na displeji větší a tučnější znaky, než tomu bylo u starších hodinek. Data na displeji jsou tak výrazně čitelnější a hodinky jsou použitelné i pro uživatele se slabším zrakem. Hodinky Approach S60 nabízí v případě propojení s chytrým telefonem funkce chytrých hodinek. Pro své fungování ale propojení s telefonem nevyžadují a jsou schopné fungovat i samostatně bez telefonu. Pokud propojení využijete, můžete na displeji telefonu sledovat příchozí volání, číst sms zprávy, vidět doručené emaily, připomínky a případně další notifikace. Hodinky jsou kompatibilní s operačními systémy Android, iOS nebo Windows Phone. Na jedno nabití vydrží hodinky fungovat 10 dnů v režimu chytrých hodinek nebo 10 hodin nepřetržitě ve sportovním režimu s plně zapnutým GPS přijímačem.

Obsah balení

 • Golfové hodinky Approach S60 s černým silikonovým řemínkem
 • Nabíjecí/datový kabel
 • Manuál

Ke stažení

Nahoru

Zobrazit naše hodnocení » Zobrazit názory uživatelů »

Naše hodnocení na Garmin Approach S60 Black Lifetime + Dárek zdarma

Tímto modelem golfových hodinek dle našeho názoru udělal Garmin "Hole In One". Skvělý design, zpracování, dotykový displej a hmotnost pouze 52 g.

Hodinky nabídnou nadšeným golfistům maximum dostupných funkcí pro jejich sport číslo jedna, ale zároveň jsou skvěle použitelné i pro další sportovní aktivity.

U Approach S60 výrobce použil opačný princip než u řady Fenix, Vivoactive nebo některých modelů řady Forerunner. Tyto modely jsou primárně určeny pro ostatní sporty a golfové funkce nabídnou jen jako doplněk s menším či větším omezením funkcí. 

Approach S60 výborně "sedne" na ruku a proti řadě Fenix je výrazně lehčí. Naopak nevýhodou proti Fenixu je menší výdrž na jedno nabití. 10 hodin v režimu GPS se nám ale jeví jako dostatečná hodnota. V režimu chytrých hodinek je výdrž až 10 dní. Pokud si plánujete užít celodenní turnaj nebo relax na golfovém hřišti, doporučujeme před tím hodinky nabít na plnou kapacitu.

Vzhledově působí hodinky mnohem luxusnějším dojmem než všechny předešlé modely řady Approach. U nich byl design vždy čistě sportovní. O Approach S60 můžeme mluvit jako o stylových hodinkách se sportovními funkcemi stejně jako je tomu u řady Fenix. Stejně jako u Fenixu lze snadno měnit vzhled pomocí řemínků QuickFit, jejich výměna zabere pouze několik sekund.

Kvalitu displeje a jeho čitelnost na přímém slunci hodnotíme na výbornou. Rozlišení 240 x 240 bodů, které Garmin používá u většiny současných modelů je dostatečně jemné.

Komplexnost modelu dotvářejí funkce chytrých hodinek při propojení s telefonem.

Garmin v poslední době výrazně vylepšuje aplikaci Connect a to se týká i golfových funkcí, Garmin navíc uvedl novou aplikaci Garmin Golf. Díky tomu získáte dokonalý přehled a statistiky Vašich her a tréninku.  

K dokonalosti hodinek Approach S60 chybí snad už jen integrovaný snímač tepové frekvence, který mají ostatní sportovní modely. Pokud chcete měřit tepovou frekvenci, můžete použít hrudní pás, který lze dokoupit.

Díky univerzálnosti a použitelnosti i pro jiné sporty může model Approach S60 sloužit jako hlavní sportovní nebo lifestylové hodinky pro uživatele, kteří mají golf jako hlavní sport, ale občas si jdou doplňkově zaběhat nebo třeba projet na kole. Multisportovní modely Fenix nebo Forerunner určitě tento model nenahradí, ale pro mnoho uživatelů budou jeho sportovní funkce dostačující.

Plusy: 

 • Vzhled a zpracování
 • Nízká hmotnost
 • Displej a ovládání
 • 100% dostupných funkcí pro golf 
 • Funkce i pro ostatní sporty a funkce smart hodinek

Mínusy:

 • Absence optického snímače tepu
 • Menší výdrž baterie proti řadě Fenix (kompenzováno nižší hmotností)

Nahoru

Zobrazit detailní informace » Zobrazit názory uživatelů »

Názory uživatelů na Garmin Approach S60 Black Lifetime + Dárek zdarma uživatelské recenze

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení produktu: (zvolte počet hvězdiček pro ohodnocení)

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru

Zobrazit detailní informace » Zobrazit naše hodnocení »

Značka

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Pulsmetry.cz - Pardubice
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Pulsmetry.cz - Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853 / 12
110 00 Praha 1


Tel.: +420 776 645 086
E-mail: info@pulsmetry.cz


Nakupujte výhodně s Cofidisem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2020, Pulsmetry.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky

Pobočka Pardubice
OC Grand  
Nám. Republiky 1400
530 02 Pardubice

Pobočka Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853/12
110 00 Praha 1

Otevírací dobu najdete v kontaktech

Využíváme také síť výdejních míst Zasilkovna.cz

Infolinka : +420 776 645 086
E-mail : info@pulsmetry.cz
Facebook : pulsmetry

Rychlý kontakt