Úvod Pulsmetry měřící tep ze zápěstí Fitness náramky Mio SLICE celodenní měřič tepu a aktivity - krátký pásek - oranžový

Mio SLICE celodenní měřič tepu a aktivity - krátký pásek - oranžový

Doprava zdarma Dárek zdarma

Mio SLICE celodenní měřič tepu a aktivity - krátký pásek - oranžový

Mio SLICE celodenní měřič tepu a aktivity - krátký pásek - oranžový

Chcete být zdraví a ve formě do vysokého věku? Tak zapomeňte na nicneříkající počítání kroků a jiné neosobní metriky. Nyní je tu Mio SLICE, revoluční 24/7 monitor aktivity a spánku se senzorem srdečního tepu. Detailní informace

Cena s DPH 3 898 Kč
Cena bez DPH 3 221 Kč
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu MI-60P-SIE-SMA
Chcete být zdraví a ve formě do vysokého věku? Tak zapomeňte na nicneříkající počítání kroků a jiné neosobní metriky. Nyní je tu Mio SLICE, revoluční 24/7 monitor aktivity a spánku se senzorem srdečního tepu.
CZK3898

Základní specifikace Mio SLICE celodenní měřič tepu a aktivity - krátký pásek - oranžový funkce:

 • Monitor celodenní aktivity a spánku se senzorem srdečního tepu.
 • Personalizovaný výpočet aktivity podle PAI (Personal Activity Intelligence) – založeno na srdeční aktivitě.
 • Revoluční systém nastavování reálných osobních cílů pro zachování zdraví do vysokého věku.
 • Flexibilní přizpůsobení konkrétnímu uživateli podle věku, pohlaví, hmotnosti, výšky, klidové a maximální srdeční aktivity.
 • Zaznamenává jakoukoliv fyzickou aktivitu zvyšující frekvenci srdečního tepu.
 • Cílové skóre 100+ PAI bodů za posledních 7 dní.
 • Vysoce přesné měření srdečního tepu.
 • Frekvence měření tepu: režim cvičení – 1 vteřina, nízká aktivita – 1 minuta, klidový režim – 5 minut, spánek – 15 minut.
 • Zaznamenávané parametry: PAI, tepová frekvence, klidová frekvence, spálené kalorie, kroky, vzdálenost.
 • Automatické měření spánku a jednotlivých fází.
 • Režim cvičení – podrobný přehled o srdeční aktivitě během tréninku
 • Vnitřní paměť: 7 dní záznamů o aktivitě.
 • Kompaktní design pro každodenní nošení.
 • Jediné ovládací tlačítko pro zapnutí displeje a listování záznamy.
 • Automatické zapínání displeje při natočení zápěstí.
 • Notifikace příchozích hovorů, SMS a událostí kalendáře.
 • Bezplatná aplikace PAI 2 pro zařízení se systémem iOS (od 9.3) nebo Android (od 5.0).
 • Bezdrátová synchronizace přes Bluetooth 4.0.
 • Komunikace se sport testery a senzory kadence přes ANT+.
 • Pro obvod zápěstí 13,97 cm až 17,15 cm

Detailní popis Mio SLICE celodenní měřič tepu a aktivity - krátký pásek - oranžový

Chcete být zdraví a ve formě do vysokého věku? Tak zapomeňte na nicneříkající počítání kroků a jiné neosobní metriky. Nyní je tu Mio SLICE, revoluční 24/7 monitor aktivity a spánku se senzorem srdečního tepu. A spolu s ním přichází PAI – Personal Activity Intelligence, algoritmus založený na intenzitě srdeční činnosti pro naprosto personalizovaný výpočet aktivity potřebné pro zdravý život. Ta je vyjádřena týdenním PAI skóre s cílovou hodnotou 100 a více bodů, která je sice stejná pro každého uživatele, ale každý jí dosáhne jinou cestou a jinak rychle v závislosti na věku, pohlaví a dalších parametrech.

Nezáleží na tom, jestli běháte, makáte ve fitku, nebo se zapotíte při úklidu zahrady. Klíčová je zde totiž intenzita vašeho srdečního tepu. Tak do toho dejte srdce!

10.000 kroků. A proč vlastně?
Tím, že denně ujdete 10 000 kroků nebo si dáte 30 minut rutinního cvičení asi nic nezkazíte, pokud jste průměrný zdravý člověk, ale opravdu platí stejná metrika pro nás všechny? Je přece veliký rozdíl mezi klidnými kroky na nedělní procházce a svižnými kroky při ranním spěchu na tramvaj, mezi kroky dětí, dospělých nebo seniorů, pro které je stanovená hodnota nereálná…

A musíme opravdu jenom chodit? Jiná aktivita se nepočítá? Co plavání, cyklistika, skákání na trampolíně nebo obyčejné pobíhání s dětmi v parku? Srdce tluče o závod, ale váš módní fitness tracker ukazuje něco málo přes pár kroků. Není tady něco špatně? A z jakých věděckých poznatků vlastně tyto doporučené hodnoty vycházejí?

Celodenní monitor aktivity pro každého
A proto přichází Mio SLICE – první 24/7 monitor aktivity a spánku se senzorem srdečního tepu, který je určen opravdu pro každého, nikoliv jen pro fitness nadšence. Ve spolupráci s aplikací PAI 2 se zcela přizpůsobí svému uživateli: jeho věku, pohlaví a maximální a klidové srdeční frekvenci. Ty kombinuje s momentálně snímaným srdečním tepem a v podobě PAI skóre průběžně ukazuje plnění personalizovaného cíle.

PAI = revoluce v měření osobní aktivity
PAI – Personal Activity Intelligence – je jediné, jednoduché, maximálně personalizované číslo založené na srdeční aktivitě, které vyjadřuje, jak moc se potřebujete hýbat, cvičit, prostě vykonávat náročnější fyzickou aktivitu se zvýšenou srdeční činností, abyste si zachovali zdraví a dobrou kondici až do vysokého věku. Jediné, co musíte udělat, je udržovat své PAI skóre na úrovni 100 bodů a více za posledních 7 dní.

Jeden cíl, mnoho cest
PAI se flexibilně přizpůsobuje různým uživatelům a jejich životním stylům, fyzickým parametrům a kondici. PAI nastavuje maximálně přesně osobní cíle, které je přitom reálné dosáhnout. Dva různí lidé budou získávat PAI body jinou rychlostí v závislosti na věku, pohlaví, výšce, hmotnosti a především srdečním tepu, i když si spolu vyrazí na ranní běh.

Jednoduché, srozumitelné, přesné a vysoce motivující!

Věděcké pozadí PAI
Algoritmus PAI je založen na výzkumu HUNT, který prováděla Lékařská fakulta na Norské univerzitě vědy a technologie. Tento výzkum podrobně sledoval 45.000 osob po více než 25 let z hlediska fyzické aktivity a dalších faktorů a jejich vlivu na zdraví a dlouhověkost. Počtem subjektů, délkou výzkumu a zaměřením se jedná o historicky zcela ojedinělý výzkum. Z obrovského množství dat, které se podařilo nashromáždit, jednoznačně vyplynulo, kolik aktivity a u jakých osob vedlo k prodloužení délky života a zlepšení jeho kvality.


Jednoduchý funkční design
Design Mio SLICE je plně podřízen maximální funkčnosti a provozu 24 hodin denně. Decentní náramek na sebe zbytečně neupozorňuje a nepřekáží při běžných činnostech. Na těle SLICE naleznete pouze jediné ovládací tlačítko, kterým se aktivuje příjemně čitelný OLED displej a kterým se listuje jednotlivými zobrazeními displeje. Displej se aktivuje také pootočením zápěstí směrem k sobě. Řemínek s jednoduchou, ale bytelnou sponou je vyroben z hypoalergenního polyuretanu, elektronické součásti jsou chráněny šasi z hliníku a polykarbonátu.

SLICE vydrží v provozu 4 až 5 dní v závislosti na nastavení a povolených funkcích. Plné dobití integrované baterie zabere 1 až 2 hodiny. SLICE je vodotěsný do 30 metrů.

Technologie optického měření srdečního tepu Mio
Značka Mio se již dávno stala etalonem senzorů srdečního tepu. Vlastní technologie, založená na optickém snímání srdečního tepu, získala již řadu ocenění a přesností je zcela srovnatelná s hrudními pásy a dokonce i EKG. Tuto skutečnost potvrzuje i to, že senzory Mio naleznete v zařízeních mnoha jiných značek.

Mio SLICE měří srdeční tep se 4 různými frekvencemi:

 • Klidový stav – po 5 minutách
 • Nízká intenzita – každou minutu
 • Střední až vysoká intenzita – souvisle každou vteřinu
 • Spánek – po 15 minutách

Navíc SLICE zaznamená váš srdeční tep pokaždé, když probudíte displej nebo otevřete aplikaci Mio PAI.

Bezdrátová komunikace přes Bluetooth 4.0 a ANT+
S chytrými telefony komunikuje Mio SLICE bezdrátově přes Bluetooth 4.0 Smart a dokáže odesílat data srdečního tepu i do jiných, kompatibilních aplikací. Navíc umí Mio SLICE také komunikovat se sport testery nebo senzory kadence a rychlosti přes ANT+. Ideální pro běh, cyklistiku atd.

Měření kvality spánku
Mio SLICE automaticky detekuje spánek a jeho jednotlivé fáze. Není tedy nutné nic aktivovat, mačkat apod. Podrobný přehled jednotlivých fází spánku si lze následně prohlížet v aplikaci PAI 2. Pochopení spánkového vzorce může vést ze změně spánkových návyků a zvýšení kvality odpočinku.

Další měřené parametry
Kromě PAI skóre poskytuje displej SLICE přehled o standardních parametrech aktivity jako je momentální srdeční tep a zóna intenzity, délka celková spánku spálené kalorie, dosažená vzdálenost a dokonce i počet kroků. Sami se tak můžete přesvědčit, jak moc souvisí počet kroků s reálnou kondicí. Mio SLICE ukazuje samozřejmě i čas.

Vlastní paměť na 7 dní
Mio SLICE dokáže kontinuálně ukládat až 7 dní záznamu. Paměť se uvolní pokaždé, když SLICE provede synchronizaci s aplikací Mio PAI 2. Jestliže SLICE neprovede synchronizaci za 7 dní, nejstarší záznamy budou přemazány nejnovějšími.

Režim cvičení
Podržením tlačítka Mio SLICE po dobu 2 vteřin aktivujte režim cvičení (Workout mode). V tomto režimu měří a ukládá Mio SLICE tep každou vteřinu. Na displeji se v tomto režimu zobrazují pouze podstatné informace: čas a časomíra (počítání délky cvičení), PAI body získané během cvičení a srdeční tep spolu se zónou intenzity. Opětovným přidržením tlačítka režim cvičení ukončíte. Po synchronizaci si lze prohlížet záznamy o cvičení v denním přehledu a zkontrolovat, v jakých zónách se váš tep během cvičení pohyboval a kde jste získali nejvíce PAI bodů.

Notifikace příchozích hovorů a SMS
Velice šikovnou funkcí Mio SLICE jsou také notifikace příchozích hovorů a SMS. Kromě výrazných vibrací zobrazí SLICE na displeji jméno volajícího nebo odesílatele zprávy.

Aplikace Mio PAI 2
Aplikace Mio PAI 2 je určena výhradně pro Mio SLICE. Zároveň SLICE vyžaduje aplikaci pro plnou funkčnost a nastavení. Data sebraná Mio SLICE se synchronizují s aplikací, která vytváří přehledy o celodenní aktivitě, tréninzích, spánku a hlavně PAI skóre. Z bezpečnostních důvodů je možné připojit konkrétní Mio SLICE pouze k jedinému telefonu.

Bezplatná aplikace Mio PAI 2 spolupracuje s chytrými telefony a tablety se systémem iOS (od verze 9.3) nebo Android (od verze 5.0). Vzájemná komunikace mez láhví a aplikací probíhá bezdrátově přes Bluetooth 4.0 a první spárování je otázkou vteřin.

Specifikace:

 • Materiál: řemínek – TPU, kryt elektroniky, přezka – eloxovaný hliník, PC
 • Displej: OLED
 • Senzory a komponenty: optický monitor srdečního tepu, 3D akcelerometr, vibrační motorek
 • Maximální tepová frekvence: 220 BPM
 • Minimální tepová frekvence: 30 BPM
 • Konektivita: Bluetooth Low Energy 4.0+, ANT+
 • Magnety: Neodymové (NdFeB)
 • Napájecí kontakty: SUS 316
 • Baterie: dobíjecí lithium-polymer, 60 mAh
 • Výdrž baterie: až 5 dní, plné dobití za 1 až 2 hodiny
 • Voděodolnost: 30 m (3 ATM)
 • Provozní teplota: 5 °C do 45 °C

Velikost:
Pro obvod zápěstí 13,97 cm až 17,15 cm
Rozměry: 1,35 cm x 2,08 cm x 21,5 cm
Hmotnost: 28 g 

Ke stažení

Nahoru

Zobrazit názory uživatelů »

Názory uživatelů na Mio SLICE celodenní měřič tepu a aktivity - krátký pásek - oranžový uživatelské recenze

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení produktu: (zvolte počet hvězdiček pro ohodnocení)

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Alternativní produkty Mio SLICE celodenní měřič tepu a aktivity - krátký pásek - oranžový

© 2019, Pulsmetry.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky

Pobočka Pardubice
OC Grand  
Nám. Republiky 1400
530 02 Pardubice

Pobočka Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853/12
110 00 Praha 1

Otevírací dobu najdete v kontaktech

Využíváme také síť výdejních míst Zasilkovna.cz a Uloženka.cz

Infolinka : +420 776 645 086
E-mail : info@pulsmetry.cz
Facebook : pulsmetry

Rychlý kontakt