Úvod Novinky s foto Jak hraje Garmin Fenix5 Plus se sluchátky Sony?

Jak hraje Garmin Fenix5 Plus se sluchátky Sony?

22.08.2018 07:52

Jak hraje Garmin Fenix5 Plus se sluchátky Sony?

Pokud pochybujete o významu přehrávače hudby v hodinkách Garmin Fenix5 Plus, o případné kvalitě zvuku a reálné použitelnosti, máme pro Vás naši osobní zkušenost. Pochybovat již nemusíte, funguje to lépe, než se čekalo :-) 

Poslech oblíbené hudby při tréninku je pro spoustu z nás samozřejmostí. Do nedávna tato potřeba znamenala mít u sebe chytrý telefon nebo samostatný přehrávač. Vždy to ale znamenalo brát si na trénink další zařízení, které jinak nepotřebujeme. Ne vždy je praktické nosit sebou telefon, který se může poškodit, případně nám jeho přítomnost nedovolí zcela "vypnout" od běžných starostí.

Před třemi lety přišel TomTom s nabídkou modelů Runner ve verzi Music. Tyto modely jsou již dnes pouze v doprodeji a jedná se o GPS hodinky nižší cenové kategorie. Tomu odpovídá i výbava a technické parametry.

Garmin v letošním roce představil již třetí řadu GPS hodinek s integrovaným přehrávačem hudby. Prvním modelem je běžecký Forerunner 645 Music, dále VivoActive3 Optic Music a nyní je to celá řada Fenix5S Plus, Fenix5 Plus a Fenix5X Plus.

Aktuálně zařazueme do nabídky vybrané modely značkových Bluetooth sluchátek, abychom Vám mohli dodat kompletní řešení. Jako první zařazujeme produkty značky SONY.

Vždy, když zařazujeme do nabídky nějakou novinku, snažíme se mít i osobní zkušenost s nabízeným zbožím. Proto jsme pro Vás otestovali, jak funguje a hraje spojení modelu Garmin Fenix5 Plus a sluchátek SONY WI-SP500.

Párování proběhlo naprosto bez problémů, spojení je stabilní bez nežádoucích výpadků. Logika ovládání hudby v hodinkách bezchybá. Hlasitost můžete ovládát v hodinkách i na sluchátku. Stejně tak posun na další skladbu.

Co nás zajímalo nejvíc byla kvalita zvuku. A zde musíme konstatovat 100% spokojenost! Vyvážený přirozený zvuk včetně hlubokých tónů, dostatečná maximální hlasitost a celkově příjemné podání. Samozřejmě záleží také na kvalitě nahrávky. Sluchátka zároveň velmi dobře drží v uších.

Ke všem hudebním modelům GPS hodinek Garmin Vám nabídneme sluchátka za speciálních podmínek.

Aktuálně k řadě Fenix5 Plus nabízíme sluchátka Sony WI-SP500 pouze za 599 Kč jako dárek s doplatkem v pokladně eshopu! Běžná cena těchto sportovních sluchátek odolných proti vodě je 1 799 Kč.

© 2018, Pulsmetry.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky

Pobočka Pardubice
OC Grand  
Nám. Republiky 1400
530 02 Pardubice

Pobočka Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853/12
110 00 Praha 1

Otevírací dobu najdete v kontaktech

Využíváme také síť výdejních míst Uloženka.cz

Infolinka : +420 776 645 086
E-mail : info@pulsmetry.cz
Facebook : pulsmetry

Rychlý kontakt