POLAR VANTAGE V - černá Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA

Kód: 90069668
ZDARMA
POLAR VANTAGE V - černá  Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA
12 990 Kč
Vyprodáno
Nalepení ochranného skla
Položka byla vyprodána…

Nejnovější inovace nositelných technologií jsou zárukou, že hodinky Polar Vantage V vám poskytnou všechny přesné údaje, které potřebujete k dosažení maximálního výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokročilé běžecké a sportovní hodinky s GPS a měřením tepové frekvence na zápěstí.


Chytré hodinky Polar Vantage V jsou nejnovějším a technicky nejpokročilejším sporttestrem od Polaru. Představují to nejlepší z nositelné technologie. Poskytnou vám ta nejpřesnější data z vašeho tréninku či závodu, abyste se posunuli ještě dále a mohli maximalizovat váš výkon.
Nová revoluční technologie měření tepové frekvence ze zápěstí Precision prime Sensor™ pro přesné měření i v náročných podmínkách díky kombinaci dvou pokročilých technologií - LED sensor ve spojení s měřením přímým kontaktem s pokožkou.
Získejte perfektní přehled o vašem běžeckém výkonu přímo z hodinek - kadence, rychlost, tempo, tepová frekvence - vše přímo z hodinek, žádné další snímače či senzory nepotřebujete!

Prevence zranění a přetrénování - optimalizace tréninku

Když trénujete jako profesionál, měli byste jako profesionál i odpočívat a regenerovat. Sportovní hodinky Polar Vantage V vám pomohou najít ideální rovnováhu bezi tréninkem a odpočinkem a tím účinně předejít zraněním z přetrénování, a to díky unikátní holistické technologii sledování tréninkové zátěže a procesu regenerace díky vlastním prověřeným algoritmům.

Víc než jen sportovní hodinky

Při trénování a Polar Vantage V získáte přístup k celému tréninkovému ekosystému Polar, kde je vše propojeno. Všechna vaše tréninková data jsou snadno dostupná na jednom místě, v přehledných grafech s možností filtrování, plánování, sledování zlepšení. Můžete je snadno synchronizovat s ostatními aplikacemi a platformami jako je Strava nebo TrainingPeaks, nebo je sdílet s vaším trenérem.POLAR PRECISION PRIME - Měřte svou tepovou frekvenci snadno a přesně přímo ze zápěstí díky pokročilému systému kombinujícího optické LED měření s měřením skrze přímý kontakt s pokožkou.


POKROČILÝ SYSTÉM GPS - Polar Vantage M sleduje rychlost, vzdálenost a polohu. Po skončení tréninku si můžete prohlédnout svou trasu v bezplatné aplikace Polar Flow. Pokročilý systém GPS pro rychlé vyhledání signálu a energetickou úspornost.


INDOOR RUNNING - Když není k dispozici signál GPS (například při běhání uvnitř) Polar Vantage M měří tempo a vzdálenost na základě pohybu zápěstí.


MONITORING AKTIVITY - Ať již spíte, sedíte v kanceláři, běžíte na tramvaj nebo venčíte psa, Polar Vantage M monitoruje vaši aktivitu 24/7. Mějte přehled o počtu kroků, vzdálenosti, kaloriích a kvalitě spánku a sledujte dosažení vašeho osobního denního cíle.


POLAR FLOW - Plánujte, synchronizujte a sdílejte vaše tréninky díky exkluzivní bezplatní aplikaci Polar Flow. Všechna data přehledně na jednom místě.


CHYTRÁ UPOZORNĚNÍ - Propojte svůj Polar Vantage M s chytrým telefonem a nic vám neunikne. Přijímejte notifikace o příchozích hovorech, zprávách či novinkách na Facebooku z vašeho telefonu přímo na displayi Vantage M.


SPORTOVNÍ PROFILY - Prostřednictvím webové služby Polar Flow můžete využít více než 130 různých sportovních profilů, takže si pro váš trénink můžete vybrat ten správný. Od jógy, pilates až po posilování a samozřejmě nemůže chybět běh.


POWER SAVE GPS - Díky funkci úsporného módu GPS vydrží Polar Vantage M zaznamenávat vaši trasu až 30 hodin na jedno nabití. Při volbě nejpřesnějšího snímání polohy pomocí GPS a se současným snímáním tepové frekvence pak na jedno nabití vydrží až 8 hodin.


Nejnovější inovace nositelných technologií jsou zárukou, že hodinky Polar Vantage V vám poskytnou všechny přesné údaje, které potřebujete k dosažení maximálního výkonu.

Obsah balení

  • Profesionální multisportovní hodinky Polar Vantage V
  • Nabíjecí kabel
  • Uživatelská příručka Polar Vantage V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz