Pulsmetry lákají nejen funkčností, ale také vzhledem...

Vyrazili jsme s foťákem na stezku, abychom Vám mohli nabídnout trošku jiný pohled na sportovní hodinky. Často totiž zákazník řeší, jak jsou hodinky robustní, jak vypadá pásek na ruce, nebo zda se hodí výhradně na pánské zápěstí, nebo ozdobí i dámskou ručku.

Značka Suunto

Z modelů sportovních hodinek značky Suunto jsme pro Vás vybrali:

Suunto Ambit3 Peak Sapphire - disponuje všemi funkcemi, které potřebujete pro běh, plavání, jízdu na kole a multisportovní trénink. GPS vám navíc poskytne přesné informace o tempu, ukáže správný směr a cestu, zatímco monitor srdečního tepu Vám umožňuje trénovat ve Vaší ideální zóně.

Specifické funkce pro Ambit3 Peak:

- podporuje nejžádanější funkci, a to záznam tepové frekvence během plavání. Hrudní pás s novým Suunto Smart senzorem, který je součástí Ambit3 Peak HR, ukládá data tepové frekvence během plavání a přenáší je do Ambit3 Peak

- poskytuje denní monitorování aktivity pro kompletnější odhad Vašeho celkového času na zotavení.

Ambit3 Peak se dokonale hodí k ležérnímu oblečení, stejně jako ke klasické business fashion. Pro sportovně založeného manažera jsou tyto sportovní hodinky jako dělané!Ambit3 Peak jsou nejen skvělou volbou pulsmetru, co se funkcí týče, ale i dokonalým dopňkem, vhodným nejen pro sportovní okamžiky.

Suunto Ambit3 Sport, ve variantě Black Blue, disponuje všemi funkcemi, které potřebujete pro běh, plavání, jízdu na kole a multisportovní trénink. GPS vám navíc poskytne přesné informace o tempu, ukáže správný směr a cestu, zatímco monitor srdečního tepu Vám umožňuje trénovat ve Vaší ideální zóně.

Ambit3 Sport ve variantě Blue sednou krásně i na drobnější dámskou ruku. Jsou hodně sportovního ražení a jejich look je velmi dynamický a výrazný.

Specifické funkce pro Ambit3 Sport:

- podporuje nejžádanější funkci, a to záznam tepové frekvence během plavání. Hrudní pás s novým Suunto Smart senzorem, který je součástí Ambit3 Sport HR, ukládá data tepové frekvence během plavání a přenáší je do Ambit3 Sport

- poskytuje denní monitorování aktivity pro kompletnější odhad Vašeho celkového času na zotavení.

Ambit3 Sport v černé barvě jsou nenápadnější, ale o nic méně elegantní, než Ambit3 Peak.V jednoduchosti je krása, říká se, a u modelu Ambit3 Sport Black to rozhodně platí!

Modré Ambit3 Sport jsou vyloženě unisex modelem.Kráska v modrém - Ambit3 Sport Blue.

Ze série Ambit3 Sport můžeme speciálně pro dámy vypíchnout model Sapphire - luxusně vyhlížející hodinky v bílé barvě, s lehkým starorůžovým kruhem, vypadají na dámské ruce, i přes svou robustnější konstrukci, velmi elegantně.

Hodinky, které si vyloženě žádají dámskou společnost! Energické při sportu, elegantní v kanceláři - náš TIP pro každou ženu, toužící po pulsmetru!Ambit3 Sport Sapphire si zaslouží velkou pozornost!

Suunto Core Crush ve variantách White, Lime, Coral Gray jsou stylové hodinky pro venkovní aktivity. Zažijete s nimi spoustu zábavy díky plně funkčnímu vybavení. Nepostradatelný pomocník pro výlety za hranice svých možností. Má všechny funkce potřebné pro vaše expedice.Pohodlně se vejde na zápěstí, ale je extrémě odolný. V této řadě si najde každý svého favorita. Jak barvou tak materiálovým složením jistě potěší především náročného zákazníka.

Core White Crush mají nadčasový design. Sportovní duše se u nich rozhodně nedá zapřít.Core White Crush

Core Lime Crush jsou vhodné pro odvážlivce, kteří chtějí být viděni.Core Lime Crush

Core Coral Crush se i přes svou zdánlivě dívčí barvu hodí na pánskou ruku bez pochyby, Core Coral Crush

Dobré důvody, proč koupit tento produkt právě u nás:

  • garance české distribuce veškerého zboží a s ní spojený bezproblémový servis a poprodejní péče o zákazníka!

  • nejlepší cenová nabídka!

  • pojištění vybraných modelů na jeden rok ZDARMA!

Specifické funkce pro Core Crush:


- výškoměr s měřením výšky protokolu a měření výškového rozdílu

- barometr s bouří alarmem a tendence počasí indikátor

- automatický spínač výškoměr / barometr

- kompas s poloautomatickou kalibraci a digitální ložisko

- hloubka

- multifunkční hodiny s datem a budíkem, jak je uvedeno v době, kdy je nastavení ve dvou časových pásmech a časovačů

- hodiny východu a západu slunce ve více než 400 místech po celém světě

- digitální teploměr

Variantu Lime Core Crush hodnotíme jako ideální doplněk každé sportovkyně. Díky poddajnému řemínku se dvěma jistícími pásky není problém nosit je i na drobnějším zápěstí.Core Coral Crush si o dámské zápěstí přímo říkají.

Jedná se o velmi elegantní outdoorové hodinky, které nabízí plnou funkčnost pro aktivity pod širým nebem." Suunto Core je pokročilý sportovní náramkový přístroj, který je určen všem dobrodruhům, trekařům a sportovcům.

Core Gray Crush jsou svým provedením hodně univerzální. Ačkoli jsou nenápadnjější, než ostatní barevná provedení, rozhodně zůstávají nepřehlédnutelné!Core Gray Crush

Suunto Core All Black patří do série Core a mají naprosto stejné funkce, jako série Core Crush. Vzhledově se ovšem dost liší. Na kráse jim to nijak neubírá, naopak získávají klasicky elegantní střih.

Core All Black mají naprosto odlišný look, než ostatní členové Core rodiny. Pásek je kompaktní s tělem hodinek a působí vyloženě sportovně. Tento model bychom zařadili vyloženě mezi pánské varianty.Core All Black

Suunto M5 Men All Black poskytuje všestranné vedení s volitelným příslušenstvím pro širokou škálu sportů.

Specifické funkce pro M5 Men:

- pokyny k dennímu cvičení s ideálním trváním a intenzitou
- doporučené doby zotavení po cvičení
- stažení libovolného tréninku programu z movescount.com
- sledování rychlosti a vzdálenosti s volitelným příslušenstvím.

M5 Men All Black - jednoduché provedení sportovních hodinek M5 Men je vhodnější na drobnější pánské zápěstí, celkově hodinky nepůsobí nijak robustně, jsou spíš nenápadnější. M5 Men All Black

Suunto Ambit2 R Black je optimální volbou pro perfektní zážitek z běhu. Poskytuje přesné, spolehlivé naměřené údaje o rychlosti, vzdálenosti, tempu, kadenci a to díky FusedSpeedTM - unikátní kombinace GPS a akcelerometru. Oproti modelu Ambit2 S nemá k dispozici Suunto Ambit2 R všechny tréninkové a sportovní funkce (vyjmuté jsou funkce multisportovního tréninku, plávání, cyklistiky). Vše je cílené na samostatný běh.

Ambit2 R Black bychom se určitě nebáli obléknout na dámské zápěstí. Na svou robustnost jsou relativně lehké. Ambit2 R z bližšího pohledu. Na dámské ruce působí bytelně, ale s grácií. Pásek se přizpůsobí každé velikosti zápěstí.

Specifické funkce pro Ambit2 R:

- virtuální trenér: Tato aplikace je určena pro vytrvalostní trenink
- vyberte tempo úroveň a trenér vám dá cíl
- virtuální soupeř: předveďte se před konkurenci
- efektivita běhu: tato aplikace Vám pomůže zlepšit svoji efektivitu
- vysoce intenzivní intervaly: tato aplikace poskytuje krátký, ale prudký interval běhu. Začínáte běh 15 x 200m s rekuperací 30sec a končíte vychladnoutím
- marathon time: používá aktuální rychlost k odhadu Vašeho cílového času během maratonu, takže můžete zjistit, jestli jste na cestě k této cílové hodnotě.

O vhodnosti Ambit2 R na pánskou ruku nemůže být pochyb. Jsou zástupcem "klasického" modelu pulsmetru od Suunto. Nijak nevyčnívají, ale rozhodně nemohou urazit! Ambit2 R

Suunto Quest ve variantě Orange Váš udrží na trati i když jste mimo ní. Tréninkové nástroje můžete přizpůsobit podle potřeb svého tréninku. Jedná se o velmi lehké hodinky s dostatečně velkým displejem a přehledným ovládáním.

"Questy" můžeme řadit do unisex modelů, jsou drobnějšího vzezření, takže určitě vhodné pro dámy. Celkově jsou hodinky lehké, ale svým barevným provedením vhodné opravdu spíše pro aktivní okamžiky. Ke kostýmku si je, narozdíl od Ambit3 Sport Sapphire úplně představit neumíme.

Specifické funkce pro Quest:

- vyměření klidové tepové frekvence: otestujte svůj tep v klidu, abyste získali ještě přizpůsobenější pokyny z přístroje Suunto Quest a postupovali ve vývoji vaší fyzické kondice

- kontrola doby zotavení: dobu svého zotavení zkontrolujte kdykoli v položce recovery time (čas zotavení). Zobrazení času zotavení a předchozího Move. Přístroj Suunto Quest počítá dobu zotavení až do 120 hodin

- stažení osobního cvičebního programu do přístroje Suunto Quest ze stránky Movescount.com pomocí volitelného zařízení Suunto Movestick.

Suunto Quest se nám na širší pánské zápěstí moc nehodí. Budou ale ideální volbou pro drobnější typy postavy.Quest Orange

Suunto M2 Women ve verzích Fuchsia Lime nabízí snadné monitorování srdečního tepu a spálených kalorií v reálném čase.

Specifické funkce pro M2 Women:

- rozvoj fyzické kondice
- kontrola tréninkových zón
- jednoduché ovládání

M2 Women Fuchsia - jak už název odpovídá, jedná se o model určený ženám. Hodinky mají vyloženě dámský look a jsou hodně sportovní.Provedení M2 Women Lime se nám zdá jako ideální volba pro mladé sportovkyně.

Značka Garmin

Garmin Forerunner 220, verze Premium WhitePremium Black, jsou dobře vybavené běžecké GPS hodinky, použitelné ve více sportovních disciplínách s premiovým snímačem srdečního tepu, které si stále zachovávají jednoduché ovládání. Vyznačují se velice nízkou hmotností, výrazně vylepšenou celkovou konstrukcí hodinek a delší výdrží na jedno nabití akumulátoru.

Garmin Forerunner 220 ve verzi Premium White se nám určitě líbí víc na dámském zápěstí, i když volili bychom je spíše na robustnější, než drobnou ruku.

Specifické funkce pro Forerunner 220:

- v samostatné paměti si hodinky zapisují Vámi dosažené rekordy
- barevný displej s vysokým rozlišením a možnost uživatelského nastavení
- výdrž až 6 týdnů na jedno nabití akumulátoru při použití v režimu hodinek a až 10 hodin tréninku
- vhodné pro chůzi, kolo, lyže, in-line bruslení atd..

Forerunner 220 Premium Black - díky tenkému tělu hodinek můžeme tento model doporučit spíše drobným postavám. Na robustním zápěstí na nás nepůsobí úplně přesvědčivě.Forerunner Premium Black

Garmin Forerunner 10 Green and White jsou lehké a pohodlné běžecké GPS hodinky s měřením vzdálenosti, tempa, rychlosti a počtu spálených kalorií. Všestranné využití: běh, kolo, in-line brusle, lyže, turistika.

Specifické funkce pro Forerunner 10:

- možnost záznamu a vyhodnocení tréninkových dat jak v terénu, tak i na displeji počítače
- vysoce citlivý GPS přijímač, jednoduché ovládání, malý rozměr a  hmotnost
- záznam trasy, měření vzdálenosti, rychlosti/tempa, počtu spálených kalorií
- funkce Virtuální tempo umožňuje srovnání aktuálního a naplánovaného tempa
- identifikace osobních cílů, volba profilu chůze/běh, funkce hodinek
- zdarma využití on-line tréninkového deníku Garmin Connect, možnost vyhodnocení, archivace, plánování a sdílení tréninkových dat s ostatními sportovci nebo trenérem.

Forerunner 10 Green and White jsou vyloženě dámskou záležitostí. Jsou drobné a lehké, ocení je mladší ročníky běžeckých nadšenců.

Značka Polar

Polar V800, ve verzi Blue,jsou sportovní hodinky s GPS. Inteligentní trénink a GPS pro profesionály a oddané sportovce, kteří chtějí dosáhnout špičkového výkonu.

Polar V800 umí nabídnout netradiční, na svou tvář specifický, hranatý tvar hodinek. Neříkáme, že se na dámy nehodí, avšak na hodně drobném zápěstí vypadají poněkud rušivě. Dobrou volbou budou pro dámy s robustnější rukou.

Specifické funkce pro V800:

- sledování denní aktivity 24/7
- měření rychlosti, vzdálenosti a trasy s integrovaným GPS
- multisportovní funkce
- přizpůsobení sportovního profilu
- měření tepové frekvence i ve vodě
- plánování a analyza tréninku s Polar Flow
- Bluetooth ® Smart
- vodotěsné do 30m

Polar V800 - jedná se o vyloženě sportovní model. Na pánském zápěstí jsou nepřehlédnutelné a působí velmi dynamicky. Pro drobnější postavy je ale příliš nedoporučujeme, už pro pevnost řemínku, který se drobnému průměru ruky nepřizpůsobí až tak, jak by mělo být příjemné.Polar V800

Doufáme, že jsme Vám pomohli udělat si obrázek o tom, jak takové sportorvní hodinky mohou vypadat v praxi, a že na svou ruku vyberete takové, které Vám nabídnou nejen přesně to, co potřebujete, ale také Vám budou slušet a dělat radost už od pohledu - je to totiž něco, co nelze při výběru pominout!

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Pulsmetry.cz - Pardubice
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Pulsmetry.cz - Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853 / 12
110 00 Praha 1


Tel.: +420 776 645 086
E-mail: info@pulsmetry.cz


Nakupujte výhodně s Cofidisem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2020, Pulsmetry.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky

Pobočka Pardubice
OC Grand  
Nám. Republiky 1400
530 02 Pardubice

Pobočka Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853/12
110 00 Praha 1

Otevírací dobu najdete v kontaktech

Využíváme také síť výdejních míst Zasilkovna.cz

Infolinka : +420 776 645 086
E-mail : info@pulsmetry.cz
Facebook : pulsmetry

Rychlý kontakt