Seznámení s obsahem balení

Seznámení s obsahem balení

Po odpečetění a otevření černé krabičky postupně vyndávám jednotlivé součásti balení. Vše přesně souhlasí podle soupisu, který je uveden na krabičce v češtině společně s dalšími údaji. Tyto údaje na krabičku lepí český distributor, společnost Picodas Praha od které zboží odebíráme.

Pokud si zakoupíte v některém eshopu výrobek značky Garmin jehož obal nebude obsahovat tyto informace v češtině, pravděpodobně se jedná o jeden z mnoha neoficiálních dovozů a přicházíte tak o možnost servisu a podpory ze strany officiálního distributora. I to je jeden z důvodů, proč náš eshop nabízí zboží výhradně z oficiální české distribuce. 

Nejprve vyndávám hodinky, které jsou jako jedinné vidět ještě před rozbalením krabččky, jejíž horní část tvoří průhledná slída. Následuje několik jazykových verzí uživatelské příručky včetné té české. Přibalen je rovněž instalační disk s mapovými podklady TOPO Czech 2012, jehož licenční kód je nalepen uvnitř krabičky (další důvod, proč kupovat Garmin výhradně z české distribuce). Jak jsem uvedl již v úvodu, k testu jsem použil balení obsahující komfortní hrudní pás, ten se skládá z pevného středu s výměnnou bateríí a z nastavitelného látkového popruhu obsahujícího snímací elektrody. Pro dobíjení a synchronizaci s PC je přibalen speciální USB kabel, jež je na jednom konci opatřen svorkou s kontakty, které se nasadí na hodinky. Přibalen je i síťový adaptér pro nabíjení, který se s hodinkami propojuje rovněž výše zmíněným USB kabelem. 

Více jsem toho v balení nenašel a vlastně víc ani není potřeba. V následující kapitole Vás seznámím s prvními uživatelskými kroky po zapnutí hodinek. 

 

ZoomInto: Pictures, Images and Photos

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Pulsmetry.cz - Pardubice
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Pulsmetry.cz - Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853 / 12
110 00 Praha 1


Tel.: +420 776 645 086
E-mail: info@pulsmetry.cz


Nakupujte výhodně s Cofidisem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2020, Pulsmetry.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky

Pobočka Pardubice
OC Grand  
Nám. Republiky 1400
530 02 Pardubice

Pobočka Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853/12
110 00 Praha 1

Otevírací dobu najdete v kontaktech

Využíváme také síť výdejních míst Zasilkovna.cz

Infolinka : +420 776 645 086
E-mail : info@pulsmetry.cz
Facebook : pulsmetry

Rychlý kontakt