Úvod Zajímá vás Recenze a informace o produktech Suunto Suunto Quest - stále v hledáčku zájmu!

Questy rozhodně do starého železa nepatří!

Na trhu je dnes mnoho značek a modelů sportovních hodinek. Čím více funkcí, čím více "rozumu" a výdrže jednotlivých modelů, tím vyšší cena. Přirozeně.

Co když ale nepatřím mezi "blázny", kteří chtějí do sportovních hodinek investovat velké peníze, ale přesto očekávám, že dostanu dobrou kvalitu a veškeré vymoženosti, které by mi sporttester měl dát?

Nepochybně skvělým řešením tohoto dilema je model Suunto Quest.

Ne nadarmo je Quest questem

Co je to QUEST: jedná se o výraz, vyjadřující určitý úkol, např. v RPG hrách - člověk plní určitý úkol za účelem získání konkrétní odměny - zkušenností, schopností, postupu ve hře, apod..

Sportovní hodinky Quest nabízí přesně takovou myšlenku - čím více s hodinkami trénujete, tím více získáváte zkušenností a informací o Vašich aktivitách. A tím více se můžete zdokonalovat. Tato myšlenka se do dnešního dne velmi rozvinula a novější modely tím pádem nabízí mnoho funkcí, které uvítají velmi nároční uživatelé.

Patříte-li ale mezi takové sportovce, kteří potřebují ty nejpodstatnější informace, aniž by se probírali zbytečnými detaily, byli nuceni složitě zkoumat nastavení, nechtějí se nechat rozptylovat párováním s telefonem, apod... pak pro Vás budou právě Questy to pravé ořechové, navíc s výhodou velmi příznivé ceny!

Trpělivost růže přináší!

Po otevření krabičky s novým sportovním počítačem není nic lákavějšího, než hodinky okamžitě navléknout na zápěstí, pustit a zkusit. Ovšem pozor! Nedržíte v ruce digitálky. Něco od hodinek chcete, musíte jim tedy i něco dát.

Pro začátek stačí pár minut Vašeho času. Nejprve je potřeba nahlédnout do manuálu - ačkoliv jsou obecně Suunto přístroje velmi intuitivní na ovládání, je dobré pořádně pokoumat nastavení a možnosti. Také je potřeba stáhnout si potřebnou utilitku Moveslink for Movescount k propojení přístroje s webovou službou, která je podstatným zázemím hodinek, a tam se také zaregistrovat! Propojení zajistíte pomocí maličkého zařízení - Movestick Mini - které spárujete s přístrojem během pár minut, a které Vám právě umožní používání webové služby. Jedná se o dokonalé prostředí webu Movescount, které je kompletně v češtině! 

Prostředí webové služby Movescount je v češtině - je přehledné, všeříkající a pro vedení sportnovního deníku dokonalé!

Pro kompletní info o webové službě Movescount získáte zde!

Movestick MIni je součástí každého balení hodinek Suunto Quest.

Co s Questy můžete sledovat?

Při pořízení sportovních hodinek Quest máte několik možností.

Koupit samostatný sportovní počítač s hrudním pásem a podem pro sledování tepové frekvence. V takovém případě získáte pulsmetr ideální pro sledování srdečního tepu, podle kterého se nejlépe orientujete v požadavcích na Vaši aktivitu - potřebujete spalovat tuk, trénovat vytrvalost, nebo zvýšit kondici? Ve všeh ohledech Vám bude Quest dokonalým rádcem - podle nastavení Vaší klidové tepové frekvence dokážou hodinky hlídat všechny zóny srdečního tepu a případně Vás i upozornit, že se dostáváte mimo hranici Vašeho cíle.

Takové balení u nás pořídíte za cenu 3.790,- Kč s DPH a získáte tím dokonalého pomocníka např. pro fitness cvičení a aktivity v posilovnách, kde nepotřebujete GPS.

-

Nebo si můžete pořídit tzv.Running Pack. Součástí takového balení je Suunto Foot POD. Maličké přídavné zařízení, které je vhodné umístit na tkaničku boty, a které bezdrátově přenáší informace o rychlosti a vzdálenosti do přístroje, a to jak v interiéru, tak v plenéru. Funguje na principu akcelerometru s osobní kalibrací, takže je schopen s poměrně velkou přesností určit ušlou (uběhnutou) vzdálenost. Je vhodný i na běžecký trenažér a při své váze 9 gramů a výdrží baterie až 400 hodin je perfektním poskytovatelem přidaných údajů. Přístroj funguje s hodinkami pomocí stabilního kódovaného ANT signálu, netrpívá na rušení okolními vlivy.

Tento pack, který tedy obsahuje hrudní pás pro monitoring srdeční aktivity a Foot POD, koupíte u nás za cenu 4.890,- Kč.

-

Pokud očekáváte nejpřesnější a nejdetailnější sledování Vašich aktivit, pak rozhodně doporučuji nejkomlexnější balení, a to GPS Pack. V tomto balení nadete kromě hrudního pásu místo Foot PODu rovnou GPS Track POD. Získáte tím kompletní údaje o trasách, rychlosti, vzdálenosti a výšce (zaznamenané pomocí GPS, nikoli výškoměru!) a tyto údaje můžete, samozřejmě, v reálném čase sledovat na přístroji Quest.

Opět fungujeme bezdrátově, přístroje stačí spárovat. Výdohodu GPS Track PODu je možnost jeho využití bez nutnosti mít hodinky na ruce - jednoduše, pokud se Vám při určité aktivitě hodinky nehodí, vyrazíte pouze s PODem a následně zaznamenané údaje nahrajete do Vašeho profilu ve webové službě Movescount.

Pořídit toto všechno můžete u nás za krásných 5.990,- Kč, a to už je opravdu výzva!

Pro koho jsou Questy ideální?

Pro běžce, kteří potřebují dobré informace o srdečním tepu, vzdálenosti, a rychlosti, ideálně jak v průběhu aktivity, tak při následném sledování svých pokroků ve statistické lince. Pro chodce, lidi, kteří chodí po tůrách a chtějí vidět záznamy svých tras. Pro lidi zabývající se fitness, pro sledování údajů o tepové frekvenci. Pro všechny sportovce, kteří se chtějí zdokonalovat, porozumět systému svých tréninků, kteří chtějí vidět výsledky ve statistikách, kteří potřebují motivovat k lepším výkonům... zkrátka pro všechny, které sport baví a užívají si ho na maximum, ale přesto nechtějí právě do této oblasti investovat obrovské peníze.

Údaje v kostce

Základní funkce hodinek režim času, datum, budík, stopky, zámek, duální čas
Přednastavené sportovní režimy chůze, běh, cyklistika
Sportovní režimy možnost až pěti vlastních režimů sportu - editovatelné v Movescount
Čas zotavení přístroj dle proběhlého tréninku vyhodnotí a doporučí dobu (v hodinách) odpočinku
Odhad třídy aktivity 4 stupně, podle kterých přístoj vyhodnotí Vaši fyzickou kondici

Náhled na logbook

ano - zobrazení posedního tréninku

v paměti hodinek zůstávají tréninky uloženy, pro jejich zobrazení slouží webová služba Movescount

Test klidové srdeční frekvence ano
Vedení sportovního denníku ano - ve webové službě Movescount
Tréninkové plány ano - vlastní, nebo ke stažení ve webové službě Movescount
Údaje sledované z hrudního pásu v reálném čase tepová frekvence, nebo procento tepové frekvence, zóna srdečního tepu, spálené kalorie
Údaje sledované z GPS PODu v reálném čase aktuální rychlost, průměrná rychlost, vzdálenost (následně v Movescount i zakreslení průběhu tréninku do mapy)
Údaje sledované z Foot PODu v reálném čase aktuální tempo, průměrné tempo, vzdálenost a průměrná běžecká kadence
Autolap možnost nastavení automatického kola na okruhu
Limity nastavení limitů pro tepovou frekvenci, nebo dosaženou rychlost - hodinky na překlenutí nastavené hranice upozorní zvukovou výstrahou
Webová služba Movescount kompletně v češtině, vedení sportovního deníku, nastavení hodinek, tréninkových plánů, sledování lokací, zakreslení do mapy, statistiky, grafy, srovnání, sdílení na sociální sítě, možnost začlenění do komunity Movescount... a mnoho dalšího!

Quest je na trhu pulsmetrů při tak rychlém nástupu nových a nových modelů sice už trochu dědečkem.... ovšem v žádném případě není na odpis! Právě naopak!

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Pulsmetry.cz - Pardubice
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Pulsmetry.cz - Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853 / 12
110 00 Praha 1


Tel.: +420 776 645 086
E-mail: info@pulsmetry.cz


Nakupujte výhodně s Cofidisem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2020, Pulsmetry.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky

Pobočka Pardubice
OC Grand  
Nám. Republiky 1400
530 02 Pardubice

Pobočka Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853/12
110 00 Praha 1

Otevírací dobu najdete v kontaktech

Využíváme také síť výdejních míst Zasilkovna.cz

Infolinka : +420 776 645 086
E-mail : info@pulsmetry.cz
Facebook : pulsmetry

Rychlý kontakt