Garmin GPSMAP 64sx PRO

Kód: 010-02258-93
8 990 Kč
Dodání cca 6 dnů
Můžeme doručit do:
24.5.2021

Vysoceodolný navigační přístroj s nedotykovým displejem a turistickou mapou ČR 1:10 000 v ceně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoceodolný navigační přístroj s nedotykovým displejem a turistickou mapou ČR 1:10 000 v ceně.

 • 2,6" nedotykový displej
 • Příjem satelitních systémů GPS, GLONASS a Galileo
 • Podrobná mapa ČR v měřítku 1 : 10 000 (voucher s kódem pro stažení mapy TOPO Czech PRO)
 • Elektromagnetický kompas
 • Barometrický výškoměr
 • Bezdrátová konektivita ANT+ a Bluetooth
 • Smart notifikace z mobilního telefonu
 • Voděodolné provedení dle normy IPX7
 • Podpora pro Geocaching
 • Všestranné použití (turistika, cyklistika, rybolov, automobil)
 • Slot na microSD kartu + 8GB vnitřní paměť
 • Provoz na dvě tužkové baterie (AA)
 • Výdrž až 16 hodin v režimu GPS


Základní vlastnosti

GPSMAP 64 je nástupcem jednoho z nejpopulárnějších outdoorových přístojů GPSMAP 60. Oproti svému předchůdci má vylepšenou ergonomii a přívětivé uživatelské rozhraní. Vysoký důraz je kladen na odolnost a pevnost přístroje. Přístroj je odolný proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Vydrží bez problémů ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut (dle normy IPX7).
Umožňuje využít spolu s GPS i satelitní systémy GLONASS a Galileo, díky čemuž se zkrátí čas zaměření navigace a při využití dvou systémů, GPS s GLONASS nebo s Galileo, může přijímač detekovat až 24 satelitů, čímž se výrazně zpřesňuje poloha zaměření.

Podpora bezdrátové technologie ANT+ nabízí pro náročnější uživatele možnost využití fitness funkcí. GPSMAP 64 umožňuje připojení bezdrátového snímače srdečního tepu, cyklistického snímače kadence šlapání a otáček kola (přístroj zaznamenává kadenci šlapání), případně bezdrátový přenos informací mezi dvěma kompatibilními GPS přijímači přímo v terénu.

Mezi doplňkovými funkcemi GPSMAP 64 najdete například stopky, kalkulačku, informace o fázi a východech Slunce a Měsíce, budík, kalendář nebo výpčet plochy pozemku.


64sx-mapy


Garmin GPSMAP 64 také nabízí široké možnosti práce s trasou (plánování a zobrazování v počítači). Přístroj je napájen dvěma tužkovými bateriemi (AA) s výdrží až 16 hodin provozu a je možné používat jakékoliv typy tužkových baterií (dobíjecí i nedobíjecí).

Bezdrátová konektivita

ANT+ :
Pomocí této technologie je možné k navigaci připojit snímač tepu, snímač kadence šlapání, externí teplotní čidlo Tempe, vysílač CHIRP (využití pro geocaching) a také kameru Garmin VIRB (z navigace je možné ovládat základní funkce)

Bluetooth Smart: Ve spojení s Vaším mobilním telefonem je navigace schopna upozornit na příchozí hovory, sms, emaily a různá hlášení jednotlivých aplikací. Bluetooth dále využijete pro připojení mobilního telefonu s aplikací Garmin Mobile Basecamp. Aplikace Vám umožní zálohovat oblíbené položky z paměti přístroje na server Garminu, upravovat zaznamenané body a trasy a stahovat tzv. "Dobrodružství".


Turistické mapy Topo Czech PRO

V ceně přístroje je obsažena podrobná turistická navigační mapa Topo Czech PRO v měřítku 1:10 000, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy.

Mapa Topo Czech PRO umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích/ulicích/turistických trasách a cyklotrasách ČR.Podpora pro Geocaching

Geocaching je celosvětová hra, která pomocí hledání ukrytých pokladů nabízí řadu tipů, kam můžete vyrazit ve volném čase. Stránky hry jsou k dispozici na internetové adrese www.geocaching.com, kde se můžete podívat na umístění pokladů nad světovou mapou.

Garmin podporuje paperless Geocaching, skrýše této hry je možné stáhnout ze serveru Geocaching.com pomocí datového kabelu přímo do paměti GPS navigace. Navigace je schopna pojmout až 2 000 000 keší (GGZ formát), včetně informací o jejich lokalitě, terénu, radami, popisy.Obsah balení

 • Navigační přístroj GPSMAP 64sx
 • voucher s kódem pro stažení mapy TOPO Czech PRO
 • Datový kabel USB
 • Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin navigace
CZ menu: Ano
Hmotnost: 230 g
Rozměry: 61 x 160 x 36 mm
Voděodolnost: Ano, IPX7
Displej - dotykový: Ne
Displej - velikost: 2,6"
Displej - rozlišení: 160 x 240 bodů
Výdrž baterie GPS: až 16 hodin
? GPS: GPS + Galileo + Glonass
Barometrický výškoměr: Ano
Teploměr: Ne
Konektivita: Bluetooth, ANT+, USB
Smart notifikace: Ano
Live Tracking: Ano
Mapy - Možnost dohrání map: Ano
Mapy - předinstalované: Basemapa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 • Home
 • Design Shoptetak.cz