3 položek celkem
Garmin zumo 396S Europe45  Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + Ochranné sklo na displej ZDARMA
+ Dárek zdarma
ZDARMA –22 %
7 990 Kč

Motocyklová navigace s bezplatnými aktualizacemi map celé Evropy.

Kód: 010-01325-13
epix
+ Dárek zdarma
ZDARMA –4 %
12 290 Kč

Odolná motocyklová navigace s mimořádně jasným 5,5" HD displejem a s bezplatnými aktualizacemi map celé Evropy a Topo Czech PRO ke stažení v ceně.

Kód: 010-02296-10
Garmin zumo 595 Lifetime Europe45 Travel  Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + Ochranné sklo na displej ZDARMA
+ Dárek zdarma
ZDARMA
15 490 Kč

Dokonalý zážitek z vaší jízdy 5" otočný displej ovládatelný v rukavici a čitelný i na přímém slunci, odolná konstrukce, doživotní bezplatná...

Kód: 010-01603-1W

S GPS navigací na motorku Garmin se už nikdy na silnicích neztratíte. Motocyklové navigace jsou ve srovnání s jinými druhy navigací přizpůsobeny specifickým potřebám motocyklistů – lze je ovládat v rukavicích, jsou extrémně odolné proti vodě, prachu, UV záření či otřesům a displej je dobře čitelný i na přímém slunci.

Garmin pro všechny své navigace na motorku poskytuje doživotní aktualizace map celé Evropy zdarma. V případě, že se vydáte za hranice našeho kontinentu, jsou vám bezplatně k dispozici mapy celého světa ke stažení.

Všechny moto navigace Garmin z naší nabídky disponují ovládáním v češtině a lze je propojit s mobilním telefonem pomocí Bluetooth. Pro ještě příjemnější zážitek z jízdy zvolte model s MP3 nebo multimediálním přehrávačem.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz