Garmin Varia Radar RTL515, zadní cyklistický radar s integrovanou svítilnou

Kód: 010-02375-00
5 090 Kč
Produkt bude dostupný po 28.10.2021

Zpětný cyklistický radar se zadním světlem, který lze spárovat s cyklopočítačem Edge®, vybranými modely hodinek Garmin nebo kompatibilním smartphonem. Získejte upozorní na vozidla, která se blíží zezadu a dejte jim o sobě vědět. Radar Varia 515 je investice do bezpečí při jízdě na kole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Varia Radar RTL515, zadní svítilna s radarem.


Cyklistický radar Varia RTL515 poskytuje majiteli vizuální a zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu a to až na vzdálenost 140 metrů. Radar je možné spárovat s většinou cyklocomputerů a sportovních hodinek, na jejichž displeji bude po straně vidět pruh s posouvajícími se body, představujícími přibližující se vozidla za Vámi.

Novinkou je možnost připojit radar k mobilnímu telefonu pomocí Bluetooth technologie a nové Varia aplikace. Mobilní telefon poté upozorní na blížící se automobil akusticky nebo pomocí vibrace. Výdrž baterie Varia radaru je na jedno nabití až 15 hodin v režimu deního blikání nebo cca 6 hodin v režimu nepřetržitého svícení.


notifikace
Se spolehlivým zpětným radarem víte, co se děje za vámi

notifikace
Radar můžete spárovat s kompatibilním zařízením Garmin i s telefonem

notifikace
Upozornění můžete sledovat přímo na telefonu pomocí aplikace Varia™

notifikace
Buďte vidět – díky dennímu svícení vás vozidla uvidí na vzdálenost až 1,6 kilometru

notifikace
Snadné upevnění a malé rozměry, vhodné téměř na všechna jízdní kola

notifikace
V režimu denního blikání máte k dispozici výdrž baterie až 16 hodin


DOKONALÝ PŘEHLED
Zpětný radar Varia™ RTL515 vizuálně i zvukově upozorní na blížící se vozidla ve vzdálenosti až 140 metrů za vámi.

NĚKOLIK MOŽNOSTÍ PÁROVÁNÍ
Radar můžete používat v kombinaci s cyklopočítačem Edge, kompatibilním smartphonem, vybranými hodinkami Garmin nebo volitelným displejem radaru.

APLIKACE VARIA
Tato aplikace pro chytré telefony poskytne upozornění na polohu a rychlost blížících se vozidel pomocí výrazných grafických prvků, tónů a vibrací.

PODPORA DALŠÍCH APLIKACÍ
Pokud používáte chytrý telefon, můžete radar Varia propojit se svými oblíbenými aplikacemi (například Ride with GPS) a sledovat upozornění radaru přes zobrazení mapy.SKVĚLÁ VIDITELNOST
Dejte o sobě včas vědět – motoristé vás uvidí až na vzdálenost 1,6 kilometru.

KOMPAKTNÍ PROVEDENÍ
Drobný kompaktní modul radaru snadno upevníte na sedlovku téměř každého kola pro silniční použití. Svislé provedení nepřekáží pohybu nohou a neomezuje vás v jízdě.

REŽIM PELOTON
Varia™ RTL515 nabízí několik režimů. K dispozici je například režim peloton. Ten při jízdě ve skupině používá tlumené záblesky, takže ostatním jezdcům tolik nebliká do očí.

VÝDRŽ BATERIE
Pořádná výdrž baterie je základem pro delší vyjížďky. V režimu blikání máte k dispozici výdrž baterie až 16 hodin, a v režimu stálého svícení až 6 hodin.


Obsah balení

  • Varia RTL515 radar
  • montážní sada
  • nabíjecí kabel
  • manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 24.5.2021
Test nové hračky (Garmin Varia RTL515) dopadl úspěšně. Ani jednou se ta věc nespletla, a jenom dvakrát se mi poadřilo přeslechnout ten otravný tón, kterým mě varuje před zezadu se blížícím větším objetkem (obvykle auto, jeden ten přeslechnutý byl autobus). Jináč ten radar funguje (hlásí auta), i když má vypnuté světlo, takže supr! Nevím, jakou má bez světla výdrž, ale hodlám to zjistit. Jediné co, tak se vždycky zapne do denního svícení, a to i po probuzení, když si dám pauzu a chcípne cyklokomputer. Tak je potřeba ho vždy přepnout (nezapomenout). Taky po celou cestu supr pocit - jednak mi to dodalo výraznou porci klidu, a druhak jsem měl vážně přehled o dění za mnou i o tom, jak rychle se motorista blíží. I motorky to bere. DOPORUČUJI! ???????????????????????????????????????? Funguje i s mobilem přes BT, takže k tomu není nutně potřeba další Garmin věcička. Za mne asi nejlépe investovaných 5000,- za posledních několik let. Je to lepší věc, než (bezpečnostní) kamera na kolo.
5
AK Avatar autora | 13.5.2021
Vynikající věcička pro zvýšení bezpečnosti na kole
5
DJ Avatar autora | 8.5.2021
Perfektní věc na silniční kolo. Funguje bez problémů.
5
PM Avatar autora | 12.4.2021
Pecka
5
VT Avatar autora | 5.3.2021
Funguje perfektně!!!
  • Home
  • Design Shoptetak.cz