Garmin fenix5X Plus Sapphire Black PRO Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA

Řada všestranných multisportovních hodinek fenix s topografickými mapami, bezkontaktními platbami a přehráváním hudby.

Nalepení ochranného skla
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 010-01989-91
21 490 Kč –34 % 13 990 Kč
Garmin fenix5X Plus Sapphire Black PRO Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA
Garmin fenix5X Plus Sapphire Black PRO Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA
Doprava zdarma –34 %

Řada všestranných multisportovních hodinek fenix s topografickými mapami, bezkontaktními platbami a přehráváním hudby.


 • Integrovaný optický snímač srdečního tepu
 • Mapové a navigační funkce, topo mapa celé Evropy
 • Přehrávání hudby s možností uložení až 500 skladeb
 • Bezkontaktní platby GARMIN PAY
 • Barevný, skvěle čitelný a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlišením
 • Příjem signálu satelitních systémů GPS, GLONASS a GALILEO
 • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškoměr, akcelerometr, teploměr
 • Možnost připojení externích senzorů přes ANT+ nebo Bluetooth
 • Monitorování denní aktivity, srdečního tepu, hladiny stresu a kvality spánku
 • Smart notifikace z mobilního telefonu (příchozí volání a SMS)
 • Možnost personalizace vzhledů a doplňků prostřednictvím Connect IQ
 • QuickFit™ řemínky pro rychlou a snadnou výměnu bez použití jakýchkoliv nástrojů
 • STRAVA Live segmenty
 • LiveTrack a GroupTrack pro online sledování pozice jednotlivce či celé skupiny v reálném čase
 • Vodotěsné provedení do 10 ATM

fenix5a


CO JE NOVÉHO

Řada fenix5 Plus přináší podporu zobrazení topografických map u všech modelů hodinek, tedy ne jen u největších fenix5X, ale i u středně velkých fenix5 a nejmenším fenix5S. Společně s tím přichází i možnost routování tras s výběrem nejvhodnější trasy na základě trendů popularity a typu aktivity (např. pro běh, cyklistiku či pěší turistiku), vytváření okružních tras dle zvolené délky okruhu, či vyhledávání bodů zájmu v nejbližším okolí. Hodinky jsou dodávány s mapou TopoActive s pokrytím celé Evropy.

Další změnou nové řady fenix5 Plus oproti předchozím modelům je přehrávání hudebních souborů nahraných přímo do vnitřní paměti hodinek (až 500 skladeb) a jejich poslech přes bezdrátová Bluetooth sluchátka (nejsou součástí a je nutné je pořídit zvlášť).

Dále pak je to podpora chystaných bezkontaktních plateb GARMIN PAY, kdy bude možné na platebních terminálech zaplatit přímo přiložením hodinek a nebude tak již nutné nosit platební kartu všude s sebou.
Přidán je také příjem signálu evropského satelitního systému GALILEO, který je tak vedle amerického GPS a ruského GLONASS další možností pro zpřesnění polohy v místech, kde signál některého z nich nemusí být dobře dostupný.
U největšího modelu fenix5X Plus je vůbec poprvé přidán do výbavy také senzor pro měření míry okysličení krve, takzvaný pulsní oxymetr - Pulse Ox sensor.


SPORTOVNÍ PROFILY

Ač jsou hodinky fenix nejvšestrannější s celé nabídky chytrých hodinek Garmin, se skvělým designem s použitím prémiových materiálů a se snadno a rychle vyměnitelnými řemínky, vhodné pro každodenní běžné nošení k jakékoliv příležitosti, pořád jsou zejména špičkovým sporttestrem.

Nabízejí nespočet profilů pro celou řadu sportovních aktivit: jde zejména o běh, cyklistiku, plavání, golf, lyžování a snowboarding, triatlon, chůzi a turistiku, lezení, veslování, fitness a silový trénink atd. Profil je možné si vytvořit i svůj vlastní a pro každý si nastavit vlastní datová pole s preferovanými údaji. Ke každé aktivitě si lze nastavit alarmy (na srdeční tep, vzdálenost, tempo/rychlost atd.) délky okruhů, vytvářet a stahovat tréninky (včetně intervalových) a cíle. Po uložení se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do tréninkového denníku Garmin Connect. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím bluetooth do mobilního telefonu v případě mobilní aplikace, či do počítače prostřednictvím WiFi nebo manuálně připojením k USB. Po uložení aktivity jsou k dispozici data s komplexním vyhodnocením tréninku včetně doporučené doby regenerace, tréninkového efektu a v aplikaci také přehledných grafů.

KONEKTIVITA A PROPOJITELNOST S JINÝMI ZAŘÍZENÍMI

Jak již bylo řečeno, hodinky lze připojit k počítači pomocí USB či bezdrátově prostřednictvím WiFi, s mobilními zařízeními pak lze hodinky propojit pomocí bezdrátového Bluetooth připojení. Spárování s mobilním telefonem umožní hodinkám zobrazovat notifikace na příchozí volání a SMS zprávy (lze i poslat odpověď přednastavenou zprávou) a také zobrazovat další dodatečná data, jako např. informace o počasí.
K hodinkám lze bezdrátově připojit další externí čidla, jako jsou snímače srdečního tepu s hrudními pásy, snímače s měřením běžecké dynamiky, snímače rychlosti, kadence a výkonu pro kola, teplotní čidla apod. Propojitelnost je možná i s dalšími zařízeními garmin, jako třeba inReach mini, cyklistické radary Varia nebo akční kamery VIRB, které je možné pomocí hodinek dálkově ovládat.

BEZKONTAKTNÍ PLATBY

Hodinky fenix5S Plus nabízí podporu bezkontaktních plateb GARMIN PAY. K dispozici je pro nejrozšířenější platební karty VISA a MasterCard. Svou kartu si jednoduše spárujete s hodinkami a v obchodě pak můžete platit přímo ze zápěstí ruky, aniž byste museli kartu nosit s sebou. V České republice tuto službu podporuje již několik největších bankovních instintucí, s dalšími se o spolupráci jedná.Obsah balení

 • Hodinky fenix5S Plus
 • Nabíjecí/datový kabel
 • Manuál
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZB Avatar autora | 28.11.2020
Jsem velmi spokojen
5
VM Avatar autora | 23.11.2020
Hodinky jsou super,nákup proběhl v pořádku a k moji spokojenosti. Doporučuji jak hodinky tak Pulsmetry.cz Viktor.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: