Garmin Forerunner 745

Garmin Forerunner 745 jsou hodinky nejen pro profesionální běžce. Jsou připraveny zvládnou vysoké nároky cyklistů, triatlonistů a všech dalších profesionálů a sportovních nadšenců. Samozřejmostí je multisportovní režim, plavecké metriky v bazénu i na otevřené vodě nebo vyhodnocení dynamiky běhu (s HRM Run2, HRM Pro nebo Running Dynamics PODem). Připojit lze všechny dostupné snímače. Kromě bohaté výbavy mezi přednosti Forerunneru 745 patří vynikající tvarování na ruku, nízká hmotnost a kvalitní materiály. 

Garmin Forerunner 745 patří mezi sportovní smart hodinky s vlastním MP3 přehrávačem umožňujícím přehrávat playlisty Spotify a streamovacích dalších služeb. Díky implementované službě Garmin Pay můžete hodinkami platit bez nutnosti mít u sebe platební kartu nebo telefon.

"Sedmčtyřipětku" Garmin pustil do prodeje na podzim 2020 a od té doby sbírá od zákazníků kladné reference zejména díky komfortu nošení, rychlosti systému a přesnosti měření. Pokud hledáte povedený sporttester vyšší střední třídy, jste na správné adrese. Statistiky našeho obchodu vykazují u tohoto modelu podprůměrné množství reklamací i vrácení zboží zákazníky ve 14 denní lhůtě.