Garmin Vivomove Trend Cream Gold

Hybridní hodinky vívomove Trend nabízejí klasický analogový styl s důmyslně skrytým displejem. Součástí jejich výbavy jsou bezpečné platby Garmin Pay a mnoho funkcí pro sledování kondice.  

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.2.2024
Kód: 010-02665-02
7 990 Kč
Garmin Vivomove Trend Cream Gold

BUĎTE ŠIK ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ

Hybridní hodinky vívomove® Trend nabízejí klasický analogový styl s důmyslně skrytým displejem. Jsou k dispozici v několika barevných variantách a kombinují chytré, fitness a zdravotní funkce pro aktivní životní styl.notifikace
Design klasických hodinek, chytré funkce.

notifikace
Slušná výdrž až 5 dnů na 1 nabití.

notifikace
Důmyslně ukrytý dotykový displej.

notifikace
Zobrazení notifikací z připojeného telefonu.

notifikace
Měří a monitorují praktické zdravotní funkce.

notifikace
Podpora bezkontaktních plateb Garmin Pay.


VÝDRŽ BATERIE
Užívejte si pohybu déle díky baterii, která zvládne až pět dnů v režimu chytrých hodinek a o den víc v režimu hodinek, kdy ručičky ukazují pouze čas. Hodinky můžete pohodlně dobíjet bezdrátovými nabíječkami Qi (prodávají se samostatně).

ELEGANTNÍ HODINKY
Hodinky vívomove® Trend jsou k dispozici v několika barevných variantách. Mají nerezovou lunetu, vypouklé sklíčko a pohodlný silikonový řemínek, což z nich dělá ideálního společníka do práce, na víkend – zkrátka kamkoli. Navíc jsou kompatibilní s běžnými 20mm rychloupínacími řemínky.

SKRYTÝ DISPLEJ
Skrytý celociferníkový displej se zobrazí jen tehdy, když ho potřebujete. Při interakci se ručičky hodinek odsunou do vodorovné linie a nepřekáží tak při čtení na skrytém dotykovém displeji.


Propojení s důležitými chytrými funkcemi

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování s kompatibilním telefonem Apple® nebo Android™ můžete na hodinkách přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění. Při spárování s telefonem Android můžete dokonce na zprávy odepisovat.

BEZKONTAKTNÍ PLATBY GARMIN PAY
Zadejte otisk své platební karty do hodinek a plaťte snadno a rychle díky bezkontaktním Garmin Pay platbám. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Službu podporuje většina českých bank, bližší seznam najdete zde.

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE
Po spárování hodinek s telefonem můžete svým kontaktům poslat zprávu o své aktuální poloze manuálně, nebo automaticky. Slouží k tomu integrovaná funkce detekce nehod, která se aktivuje během venkovních aktivit.


 

ODPOČET A STOPKY
Funkci stopek nebo odpočtu času máte k dispozici neustále přímo na zápěstí.

APLIKACE GARMIN CONNECT
Sledujte informace o svém zdraví a kondici, spojte se a soutěžte s kamarády, získávejte odznaky plněním výzev a mnohem víc – to vše zdarma v aplikaci pro chytré telefony.


Užitečné informace pro lepší život

FUNKCE BODY BATTERY
V průběhu dne můžete sledovat úroveň energie svého těla, abyste věděli, kdy máte dost síly na pohyb a kdy jste naopak vyčerpaní a potřebujete dobít baterky důkladným spánkem. Funkce dosahuje hodnot od 0 do 100.

MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU ZE ZÁPĚSTÍ
Hodinky nepřetržitě měří váš srdeční tep a mohou vás upozornit, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Hodnoty srdečního tepu také pomáhají určit, jak velkou námahu během aktivit vyvíjíte.

SLEDOVÁNÍ SPÁNKU A JEHO SKÓRE
Získejte podrobnou představu o svém spánkovém cyklu díky záznamu délky a kvality spánku. Hodinky rozpoznávají i fáze spánku a kromě pohybu a srdečního tepu jsou schopné sledovat i údaje z pulzního oxymetru.


PULSNÍ OXYMETR
Použijte snímač pulzního oxymetru k namátkové kontrole nasycení krve kyslíkem kdykoli během dne nebo v noci, když spíte, abyste zjistili, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík.

SLEDOVÁNÍ ZATÍŽENÍ ORGANIZMU
Zjistěte, jestli se váš den nese v duchu klidu, vyrovnanosti nebo stresu. Připomenutí odpočinku vás dokonce vybídne ke krátkému dechovému cvičení, když se budete cítit ve stresu.

DECHOVÁ CVIČENÍ
Když se potřebujete uklidnit nebo soustředit, můžete spustit dechovou aktivitu. Hodinky vám změří úroveň stresu a dech a pomohou vám lépe pochopit, jak dýcháte.


SLEDOVÁNÍ ZDRAVÍ ŽEN
Pomocí aplikace Garmin Connect můžete sledovat svůj menstruační cyklus nebo těhotenství. Zaznamenávejte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu a další výhody. Na zápěstí můžete dokonce zobrazovat a zapisovat podrobnosti.

SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU
Zaznamenávejte si svůj denní příjem kapalin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem kapalin, který se odvíjí podle toho, koilk máte během dne aktívního pohybu a kolik toho vypotíte.

MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ
Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se zbavit vysokého stressu.


Funkce fitness, které vyhovují vašemu životnímu stylu


MOŽNOST PŘIPOJENÍ GPS
Připojte GPS z kompatibilního chytrého telefonu a podrobně zaměřte i takové sportovní aktivity, jako je běh, jízda na kole, turistika nebo například in-line bruslení.

VĚK PODLE KONDICE
Tato funkce Pacepro používá biologický věk, vaši týdenní intenzivní aktivitu, klidový srdeční tep a BMI k odhadnutí vašeho věku podle úrovně dosažené kondice. Sučástí funkce jsou také tipy, jak svůj fitness věk snížit.

MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY
Funkce minuty intenzivní aktivity vám poskytne lepší přehled o tom, ve které části dne a během jakých aktivit jste nejvíce získali.


 

PŘEDNAHRANÉ SPORTOVNÍ FUNKCE
Změňte svůj tréninkový program pomocí profilů aktivit pro jógu, silový trénink, kardio, plavání v bazénu a další.

MOTIVACE KE ZLEPŠENÍ KONDICE
Hodinky vívomove® Trend zaznamenávají vaše kroky1, vystoupaná patra, spálené kalorie, minuty intenzivní aktivity a další údaje. Data si dokonce můžete synchronizovat mezi různými hodinkami Garmin.


Určeno pro každodenní použití

 

ODOLNÉ PROTI VODĚ
Hodinky jsou vhodné pro plavání, proto si je můžete vzít na plavání, do sprchy nebo do lázní.

MALÉ LEHKÉ PROVEDENÍ
Díky lehkému tělu hodinek, které měří pouhých 40 mm, si jich na zápěstí všimnete jen proto, že vypadají skvěle.


řemínky


Obsah balení

  • vívomove® Trend
  • Nabíjecí kabel USB-C
  • Dokumentace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Garmin Vivomove Trend  Peach Gold
7 990 Kč

Elegantní hybridní hodinky s mechanickým ciferníkem a nerezovou lunetou....

Kód: 010-02665-01
Garmin Vivomove Trend  Slate Black
7 990 Kč

Tmavé provedení těmto hybridním hodinkách sluší. Nenechte se zmást jejich...

Kód: 010-02665-00
Garmin Vivomove Trend  Mist Grey
7 990 Kč

Střídmě elegantní verze hybridních hodinek s klasickým vzhledem, které vás...

Kód: 010-02665-03