Garmin vívosmart® 5 White, velikost S/M

Kód: 010-02645-11
3 690 Kč
Skladem (1 ks)

Garmin vívosmart® 5 je malý a pohodlný fitness náramek, který vám pomocí kombinace chytrých, zdravotních a fitness funkcí dokáže pomoci s motivací k zvýšení míry pohybu a zdravějšímu životnímu stylu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PEČUJTE O SVÉ ZDRAVÍ A KONDICI

Garmin vívosmart® 5 je malý a pohodlný fitness náramek, který vám pomocí kombinace chytrých, zdravotních a fitness funkcí dokáže pomoci s motivací k zvýšení míry pohybu a zdravějšímu životnímu stylu.notifikace
Nepřetržitě měří kroky, srdeční tep a zatížení organizmu.

notifikace
Jasný, dobře čitelný displej a baterie, která vydrží až 7 dní provozu na 1 nabití.

notifikace
Změří a zaznamená chůzi, běh, jógu, fitness cvičení, cyklistiku a další sporty.

notifikace
Měří délku, jednotlivé fáze a bodově vyhodnotí kvalitu spánku.

notifikace
Na displeji zobrazí zprávy, hovory a oznámení ze spárovaného telefonu.

notifikace
Možnost sdílení GPS z telefonu pro záznam trasy z běhu, turistiky a jízdy na kole.


ČITELNÝ DISPLEJ, JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ
Oproti předchozí generaci jsme zvětšili displej o 66% a zvětšili jsme zobrazení textu. Navíc je ovládání náramku velmi jednoduché a intuitivní a to díky dotykovému displeji a jednomu klasickému tlačítku.

VYMĚNITELNÉ ŘEMÍNKY
Náš fitness náramek má snadno vyměnitelné řemínky. Pokud se vám s řemínkem něco stane nebo jen budete chtít sladit styl náramku s oblečením, není nic jednoduššího, než náramek ve vteřině převléknout.

UDRŽÍ S VÁMI KROK PO MNOHO DNÍ
Mějte stálý přehled o svém zdraví díky výdrži baterie až 7 dní v režimu chytrých hodinek.

Motivace k pohybu a zdravějšímu životnímu stylu.

SLEDOVÁNÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
Náramek neustále sleduje váš srdeční tep a může vás upozornit, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo vysoký. Tyto údaje také pomáhají určit, jak velkou námahu během aktivit vyvíjíte.

FUNKCE BODY BATTERY
Funkce zobrazuje stav tělesné energie, která je výsledkem rovnováhy mezi zatížením a regenerací organizmu. Funkce dosahuje hodnot od 0 do 100.

PULZNÍ OXYMETR
Použijte pulzní oxymetr k namátkové kontrole nasycení krve kyslíkem kdykoli během dne nebo v noci, když spíte, abyste zjistili, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík.


MONITORING SPÁNKU
Získejte skóre podle kvality spánku spolu s radami, jak ji můžete zlepšit, prostřednictvím Garmin Connect™. Můžete sledovat dokonce různé fáze spánku, srdeční tep2, stres, okysličení krve3 nebo dýchání.

ZATÍŽENÍ ORGANIZMU
Náramek průběžně měří pomocí variability srdečního tepu míru zatížení organizmu. Při vysokém zatížení vás dokonce vybídne ke krátkému odpočinku pomocí řízeného dechového cvičení.

DECHOVÁ CVIČENÍ
Při únavě nebo delší soustředěné činnosti můžete využít dechová cvičení, která patří k funkcím hodinek. Během cvičení budou hodinky sledovat úroveň stresu a dýchání, abyste získali představu o efektu cvičení.


SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU
Zaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem tekutin, který se odvíjí podle toho, kolik toho během aktivit vypotíte.

MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ
Sledujte své dýchání v průběhu dne, během spánku, při dechových cvičeních a při cvičení jógy.

FUNKCE PRO ŽENY
Aplikaci Garmin Connect můžete použít i pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Zaznamenávejte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu.


 
 

VĚK PODLE KONDICE
Tato funkce používá biologický věk, vaši týdenní vysoce intenzivní aktivitu, klidový srdeční tep a BMI nebo procento tělesného tuku4 k odhadnutí, zda je vaše tělo mladší nebo starší, než kolik vám skutečně je. Můžete získat i tipy, jak snížit svůj věk podle kondice.

Měření pohybových aktivit, včetně jógy.

MOTIVACE KE ZLEPŠENÍ KONDICE
Náramek vívosmart® 5 při aktivitách sleduje vaše kroky, minuty intenzivní aktivity, spálené kalorie a další veličiny2. Všechny potřebné statistiky budete mít přímo na svém zápěstí.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
Použijte náramek a zaznamenejte si chůzi, běh, jógu, pilates, fitness cvičení, dechová svičení, posilování a další aktivity.

MOŽNOST PŘIPOJENÍ GPS
Náramek nabízí možnost využití GPS z připojeného kompatibilního telefonu, pro přesnější měření aktivit, jako je chůze, běh nebo jízda na kole.

Chytré funkce.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Přímo na displeji můžete číst textové zprávy, emaily a upozornění, pokud bude zařízení spárované s telefonem. U spárovaných telefonů s Android™ OS můžete na zprávy odpovědět dokonce některou z rychlých odpovědí.

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE
Při spojení s telefonem jsou k dispozici bezpečnostní funkce Detekce nehod (během vybraných venkovních aktivit) a Assistance5, které zvoleným kontaktům posílají v nouzové situaci automaticky zprávy s informací o aktuální poloze.

DENÍK GARMIN CONNECT™
Tréninkový deník v podobě webové a mobilní aplikace. Aplikace Garmin Connect ukládá, vyhodnocuje a sdílí zravotní a tréninková data, která jsou zařízením možné změřit.

Vhodné pro celodenní nošení.

 
 

STUPEŇ VODĚODOLNOSTI
Fitness náramek je voděodolný do 5 ATM, proto si jej bez obav můžete ponechat na ruce při plavání nebo ve sprše.

apka

Obsah balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré (smart) sportovní hodinky
Hmotnost: 24,5g
Voděodolnost: 5 ATM - 50 m - plavání
Displej - dotykový: Ano
Displej - rozlišení: 88x154 pixelů
Displej - typ: OIed
Výdrž baterie GPS - Solar: až 7 dní
Plavecké funkce: Ano - v bazénu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení