Garmin zumo 595 Lifetime Europe45 Travel Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + Ochranné sklo na displej ZDARMA

Dokonalý zážitek z vaší jízdy 5" otočný displej ovládatelný v rukavici a čitelný i na přímém slunci, odolná konstrukce, doživotní bezplatná aktualizace mapy Evropy s náhledy křižovatek. Cestování zpříjemní MP3 přehrávač i funkce Curvy Roads.

Nalepení ochranného skla
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 010-01603-1W
15 490 Kč
Garmin zumo 595 Lifetime Europe45 Travel Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + Ochranné sklo na displej ZDARMA

Pokročilá motocyklová navigace, bezplatné aktualizace map Evropy, otočný 5" displej. Mapové podklady rozšířeny o možnost stažení map Austrálie a Nového Zélandu, Severní a Jižní Ameriky, Středního východu, severní a jižní Afriky zdarma ke stažení do přístroje v případě, že budete cestovat po světě.

 • 5" dotykový displej s možností zobrazení na výšku
 • Podrobná mapa 45 zemí Evropy s bezplatnou aktualizací, navíc k dispozici mapy dalších zemí světa
 • Vysoká odolnost (voda, prach, UV záření, otřesy)
 • Bluetooth® technologie pro připojení mobilního telefonu
 • MP3 Přehrávač (ovládání iPodu, iPhonu, Pandory)

notifikace


Garmin ZUMO 595 je v tomto okamžiku to nejlepší, co na trhu univerzálně použitelných motocyklových GPS existuje. Na první pohled zaujme výborně čitelný 5" velký, otočný displej. Z funkcí stojí za zmínku přepínání profilů (auto/moto), výpočet přes zatáčkovité trasy, plánovač okružních tras nebo multimediální přehrávač. Součástí dodávky je kompletní sada pro uchycení jak na motocykl tak do automobilu.


Jasný displej - ovládání v rukavicích

Mezi přednosti navigace zumo 595 patří 5" velký,otočný, výborně čitelný displej s dotykovou technologií pro snadné ovládání i v rukavicích. Duální orientace displeje umožňuje zvolit si zda chcete navigaci použít na výšku nebo na šířku.


Detailní mapy s bezplatnou aktualizací

Řada zumo 595 obsahuje předehranou podrobnou mapu 45 zemí Evropy s bezplatnými aktualizacemi, která je dostupná až 4x do roka pomocí bezplatné aplikace Garmin Express.


Garmin REAL DIRECTIONS™

Technologie Garmin REAL DIRECTIONSTM je schopna za jízdy řidiči poskytovat jasnější navigační instrukce, například: "Za nádražím odbočte vpravo". Díky těmto jasnějším hlasovým pokynům se můžete více věnovat řízení vozidla aniž by bylo nutné příliš často sledovat displej navigace.


Náhledy křižovatek

Navigace zumo 595 pomáhá řidiči na víceproudých komunikacích se správným zařazením do jízdního pruhu buď funkcí photoReal junction view (fotonáhled křižovatky) nebo Active Lane Guidance (aktivní řazení do pruhů). Aktivní řazení do jízdních pruhů, narozdíl od fotografie, informuje řidiče pomocí živé simulace probíhající na displeji, ve kterém jízdním pruhu se má s automobilem držet.Konektivita - multimédia

Bluetooth® připojení
Navigace umožňuje připojení jak s mobilním telefonem tak s BT audio sadou. Série zumo poté využívá bezdrátový přenos hlasových povelů do Vaší přilby. U většiny mobilních telefonů dochází k přenesení informace o volajícím, takže se na displeji navigace zobrazí jeho jméno a můžete dotykem hovor přijmout nebo odmítnout. Přes Bluetooth je možné načíst celou hudební knihovnu Vašeho iPodu nebo iPhonu a přes displej navigace ovládat přehrávač médií

USB - microSD
Přes kabeláž aktivního motocyklového držáku je možné připojit i běžný flash disk s MP3 soubory nebo využít 14 GB vnitřní pamětí (zhruba polovina je volná k dispozici). Slot pro microSD kartu využijete hlavně na přenášení tras mezi přístroji.ANT+
ventilekBezdrátová technologie pro připojení ventilků hlídajících tlak v pneumatikách nebo k ovládání outdoorové kamery Garmin VIRB

nahled


SMARTphone Link

SMARTphone Link je zdarma stažitelná aplikace pro Váš iPhone® nebo Android™ , která Vám skrze internetové připojení telefonu umožní zobrazit například informace o "živé" dopravní situaci na trase nebo počasí v cílové destinaci. Aplikace umožňuje i přenos oblíbených míst, naposledy vyhledávaných položek nebo online hledání v databázi Foursquare.

cesta


Okružní trasy

Jedná se o velmi praktickou funkci, která Vám na základě vstupních parametrů naplánuje dvě až tři odlišné trasy. Využívá se např. tehdy, kdy máte dvě hodiiny čas na projížďku a nechcete se zabývat složitým plánováním. Nejdříve zvolíte výchozí bod (jedná se zároveň o místo kam se budete vracet) a poté vyberete parametr trasy (délku, čas, průjezdní bod).Sdílení a záznam trasy

Všechny navigace řady zumo umožňují podrobné zaznamenání Vámi projetých tras a následné sdílení s přáteli pomocí webu Garmin Connect. Pokud na tomto webu naleznete trasu která Vás zaujme, je možné jí stáhnout pomocí USB kabelu do Vašeho přístroje a nechat se po ní navigovat.

notifikace


Obsah balení

 • navigační přístroj zümo® 595
 • předehraná mapa City Navigator Europe NT s doživotní aktualizací
 • baterie
 • napájený držák na motocykl s kabelem
 • napájený držák s přísavkou
 • napájecí kabel (CL)
 • krytka držáku
 • micro USB datový kabel
 • Manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin navigace
CZ menu: Ano
Rozměry: 149 x 97 x 33 mm
Voděodolnost: Ano, IPX7
Displej - dotykový: Ano
Displej - velikost: 5''
Displej - rozlišení: 800 x 480 bodů
Výdrž baterie GPS: až 4 hodin
GPS - úsporný režim: GPS
Konektivita: Bluetooth, ANT+, USB
Smart notifikace: Ano
Mapy - Možnost dohrání map: Ano
Mapy - předinstalované: CityNavigator Europe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Garmin Zumo 396 Odolná motocyklová GPS
9 990 Kč

Motocyklová navigace s bezplatnými aktualizacemi map celé Evropy.

Kód: 010-01325-13
epix
9 990 Kč

Odolná motocyklová navigace s mimořádně jasným 5,5" HD displejem a s...

Kód: 010-02296-10