GPS Cyklopočítač SIGMA ROX 2.0 - černý Ochranná folie 2ks na displej ZDARMA

Sigma ROX 2.0 je perfektní GPS cyklopočítač za více než zajímavou cenu. Nabídne přehledný displej, snadné ovládání, propojení s telefonem a tréninkovou aplikací. V případě propojení s telefonem a aplikací Komoot při jízdě zobrazuje dokonce i upozornění na odbočení po naplánované trase z této aplikace.

Ochranné sklo
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 01050
1 350 Kč
GPS Cyklopočítač SIGMA ROX 2.0 - černý Ochranná folie 2ks na displej ZDARMA

Jednoduše s ROX 2.0. Tento GPS cyklopočítač je skvělý pro všechny volnočasové sportovce, kteří si přejí využívat nejdůležitější výhody GPS a přitom za cyklopočítač nechtějí vydávat celé jmění. Cyklopočítač má velký a dobře čitelný displej, a v kombinaci s jednoduchým ovládáním tak představuje ideálního společníka pro cyklo vyjížďky. 14 funkcí jako zobrazení rychlosti, vzdálenosti a tréninkového času, navigační pokyny a připojení k e-biku nejsou pro cyklopočítač ROX 2.0 žádný problém! Díky bezplatné aplikaci SIGMA RIDE lze aktuální data jízdy kdykoliv sledovat a analyzovat v aplikací SIGMA RIDE na smartphone.


Vlastnosti a funkce

 • Rozměry (š x d x v): 44,2x65,9x17,8 mm
 • Kompatibilita s držákem: GPS MountOverclamp Butler
 • Hmotnost: 39 g
 • Vodotěsnost: IPX7
 • Baterie: 350 mAh (Li Ion), 3.7V
 • Velikost displeje: 2"
 • Velikost displeje: 51x16mm
 • Barvy displeje: 2
 • Technologie displeje: transflektivní s Red Circle
 • Podsvícení displeje
 • Výdrž baterie: až 18 hodin
 • Konektivita: ANT+ a Bluetooth
 • Smart notifikace
 • E-Bike Ready
 • Zobrazení textů: CZ / EN / DE /FR / ES / NL / PL / IT

Navigace
Pokyny pro odbočení
Zpět na start "Arrow navigation" 

Čidla
GPS
GLONASS
Čidlo okolního světla 

Trénink
Předinstalované sportovní profily
Možnost individuálně nastavitelného sportovního profilu
Individuálně nastavitelné tréninkové stránky: až 6 stran
Individuálně nastavitelný počet tréninkových hodnot na stránce: 2
Předlohy pro tréninkové obrazovky: 1
Automatická přestávka

Vyhodnocení dat
Sigma Data Center
Aplikace Sigma Ride
Paměť pro ukládání tréninků: 100 hodin
Datový formát: .fit


rox-2-cerny


Základní funkce

Rychlost
Průměrná rychlost
Maximální rychlost
Vzdálenost
Tréninkový čas
Hodiny

Funkce e-bike
Dojezd
E-bike stav baterie
Váš výkon versus výkon motoru
Stupeň podpory
Světlo

Funkce navigace
Směr jízdy
Pokyny pro odbočení

Stavové funkce
Stav nabití baterie zařízení
Kompas

Velký display
Dvoupalcový transflektivní displej s vysokým kontrastem je díky svým rozměrům a extra velkým číslicím dobře čitelný i během jízdy. Speciální červený kruh Red Circle na displeji vpravo nahoře je barevně zvýrazněn a nabízí cyklistům inovativní a zajímavé zobrazování tréninkových údajů. V kombinaci s bezplatnou aplikací SIGMA RIDE pro chytrý telefon lze několika málo kliknutími nastavovat individuální obrazovky displeje – až šest obrazovek vždy se dvěma nastavitelnými hodnotami. Aktuální rychlost se neustále zobrazuje na displeji jako třetí hodnota.

Red Circle
Inovativní Red Circle na displeji vpravo nahoře je na barevném pozadí a nabízí inovativní a zajímavé zobrazování tréninkových údajů.

Bleskový start
Cyklocomputer ROX 2.0 lze snadno namontovat přímo na řídítka. Montáž kabelů a čidel není nutná. Po zapnutí vyhledá ROX 2.0 během několika málo sekund polohu cyklisty pomocí GPS a GLONASS. V kombinaci s intuitivním ovládáním dvěma tlačítky je možné okamžitě zahájit jízdu.

Jednoduchá cyklonavigace
ROX 2.0 lze propojit s aplikací komoot na chytrém telefonu. Aplikace komoot potom vysílá pokyny k odbočení do ROX 2.0. Pokyny se zobrazují ve formě šipky na displeji nebo uvnitř tzv. Red Circle. Tento barevně podsvícený kruh na displeji odpočítává vzdálenost k další odbočce pomocí barevné čáry.Čára se zkracuje, čím blíže k odbočce se cyklista nachází. Vedle Red Circle se navíc zobrazuje údaj o tom, kolik metrů ještě zbývá k další odbočce.


rox-2-cerny-1


Všechno pod kontrolou

Pomocí aplikace SIGMA RIDE si můžeš nastavit individuální vzhled displeje. K dispozici je až šest obrazovek se dvěmi inviduálně nastavitelnými hodnotami na každé z nich. Aktuální rychlost a čas se neustále zobrazují na displeji.

Kdykoliv připraven ke startu
ROX 2.0 lze snadno uchytit do objímky na řídítkách/představci.
Po zapnutí ROX vyhledá během několika málo sekund polohu pomocí GPS a GLONASS.
V kombinaci s intuitivním ovládáním dvěmi tlačítky můžete okamžitě zahájit jízdu.
Pomocí aplikace SIGMA RIDE si můžete nastavit individuální vzhled displeje.

Ukazatel cesty
Propoj si svůj ROX 2.0 s aplikací komoot a nechej smartphone v kapse. Prostřednictvím aplikace komoot budeš dostávat pokyny k odbočení na svůj ROX 2.0. Pokyny můžeš dostávat ve formě šipky na displeji nebo uvnitř Red Circle. Barevně podsvícený kruh na displeji odpočítává vzdálenost k další odbočce pomocí barevné čáry. Čára se zkracuje, čím blíže k odbočce se nacházíš. Kromě Red Circle se ti bude zobrazovat, kolik metrů ještě zbývá k další odbočce.

Připraven pro e-bike
ROX 2.0 je připraven pro elektrokolo a lze ho snadno připojit k celé řadě z nich. GPS cyklopočítač se propojí s kompatibilním systémem elektrokola a zobrazí aktuální stupeň podpory, stav baterie, světlo a další data na displeji nebo v Red Circle.

Smart Notifications
Chytrá oznámení Smart Notifications propojí cyklistu s vnějším světem i během jízdy. Na displeji se budou zobrazovat informace o příchozích hovorech a SMS zprávách ze smartphonu.

Up-to date
Buď LIVE: data z cyklopočítače se synchronizují s aplikací SIGMA RIDE ve smartphone prostřednicvím Bluetooth v reálném čase.

Pohodlná analýza dat
Prostřednictvím Bluetooth lze data z cyklopočítače odesílat do smartphone a v aplikaci SIGMA RIDE je ukládat a vyhodnocovat. Nejdůležitější data a statistiky je možné přehledně uspořádat do barevných datových polí, rychle je zobrazit na displeji a pohodlně vyhodnotit.

Flexibilní montáž
Cyklopočítač ROX 2.0 se v základu dodává s běžným GPS držákem na řídítka. Tento držák se připevňuje na řídítka nebo představec kabelovými pásky a ROX 2.0 se do něj pootočením zacvakne.
Držák Overclamp Butler GPS (Sigma art.00500) lze dokoupit jako volitelné příslušenství. Umožňuje perfektní usazení cyklopočítače ROX 2.0 i na krátkých představcích. Cyklopočítač tak lze umístit doprostřed nad představec do výšky řídítek. Držák je určen pro řídítka o průměru 31,8 až 35 mm. 


Obsah balení

 • ROX 2.0
 • Držák počítače
 • USB-C kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklopočítače a navigace na kolo
CZ menu: Ano
Rozměry: 44 x 66 x18 mm
Voděodolnost: Ano, IPX7
Displej - dotykový: Ne
Displej - velikost: 2''
Výdrž baterie GPS: až 18 hodin
? GPS a satelitní systémy: GPS + Glonass
Barometrický výškoměr: Ne
Teploměr: Ne
Konektivita: Bluetooth, ANT+
Smart notifikace: Ano
eBike Ready: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie německé značky Sigma se začala psát v roce 1982, kdy firma uvedla na trh vůbec první cyklopočítač na světě. Za 40 let své existence se společnost rozrostla v mezinárodně uznávaný brand se sítí prodejců po celém světě. Dodnes je Sigma na poli elektroniky pro sport velmi silným hráčem, který neustále přichází s inovacemi a drží krok s nejnovějšími trendy.

Pod značkou Sigma najdete širokou nabídku kvalitních cyklopočítačů, osvětlení na kolo a příslušenství v podobě držáků či napájecích kabelů. Značka nezaostává ani na trhu s dnes tolik oblíbenou nositelnou elektronikou a vyrábí sporttestery a hrudní snímače v nejvyšší kvalitě.

Podobné produkty

GPS Cyklopočítač SIGMA ROX 2.0 - bílý Ochranná folie 2ks na displej ZDARMA
1 350 Kč

Sigma ROX 2.0 je perfektní GPS cyklopočítač za více než zajímavou cenu....

Kód: 01051