Gelová ochrana displeje pro Garmin Vivoactive 4s

Flex Full Cover je efektivní ochrana hodinek se zakřiveným sklíčkem displeje, na které nelze nebo velmi problematicky aplikovat tvrzené sklo. Zanechává skvělou čitelnost a odezvu displeje.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Kód: PULS00405
339 Kč
Gelová ochrana displeje pro Garmin Vivoactive 4s

Brotect Flex Full Cover je ideálním kompromisem ochrany sklíčka hodinek Garmin Vivoactive 4s. Je to gelová vrstva, která chrání celou plochu až těsně k okrajům, kde je již sklíčko hodinek hodně zakřivené. Zároveň k hodinkám velmi dobře přilne a je jen malé riziko jeho odlepení.

Pro tento model hodinek máme v nabídce také tenčená tvrzená skla, ale pokryjí jen přibližně 80 % povrchu a nezasahují ke krajům.
Tvarování krycího skla hodinek neumožňuje aplikaci tvrzeného ochranného skla přes celou plochu. Pokud se aplikuje tvrzené sklo, má na hodinkách viditelný okraj - hranu v zobrazovací části displeje, hrozí také jeho častější stržení. Z tohoto důvodu doporučujeme raději kompromisní řešení v podobě této Flex Full Cover gelové ochrany.

 

Ochranná vrstva - BROTECT Flex byla vyvinuta přesně tak, aby dokázala ochránit hodinky, které mají zaoblený displej. Ochrana je účinná před prachem nebo jemným poškrábáním. Nejedná se o tvrzené sklo, které na hodinky se zakřiveným displejem nelze aplikovat, proto nelze očekávat ochranu proti většímu nárazu.

Skvělá flexibilita - BROTECT Flex je velmi inovativní materiál, který byl vyvinut speciálně pro zakřivené povrchy. Vysoká flexibilita a silná adhezivní vrstva umožňují efektivní ochranu vašich hodinek.

Regenerační efekt - Ochranný materiál BROTECT Flex Full-Cover je opatřen speciálním povrchem, který dokáže to, že malé škrábance z povrchu samy zmizí. (například rýha od nehtu)

Dotek - Originální dotykový vjem z displeje samozřejmě zůstane zachován. Díky vysoké kvalitě ochranného povrchu téměř nepoznáte rozdíl od skutečného displeje. 

Vysoká průhlednost - Materiál BROTECT Flex je vysoce transparentní. Veškerý obsah na displeji uvidíte ostře.

Aplikace - Díky speciálně vyvinuté lepicí vrstvě je zaručena snadná instalace. Je důležité dodržovat přesně pokyny k instalaci. Pokud po instalaci zůstanou malé vzduchové bubliny, je to v pořádku, za dva až tři dny samy zmizí.

Obsah balení:
2x ochrana BROTECT Flex Full-Cover
Utěrka z jemného materiálu
Vlhčený materiál pro vyčištění a odmaštění povrchu hodinek před aplikací
Odstraňovač prachu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vivoactive 4s
garmin vivoactive: Garmin Vivoactive 4S
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 4.1.2021
Produkt zatím nedorazil.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: