Ochranné tenké sklo pro Garmin Edge 830

Ochranné tenčené sklo Brotect AirGlass Premium pro cyklistickou navigaci Garmin Edge 830 zvyšuje odolnost jejího displeje, ale nesnižuje komfort dotykového ovládání a čitelnost. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Kód: PULS00220
349 Kč
Ochranné tenké sklo pro Garmin Edge 830

Předností ochranných skel řady AirGlass je jejich tenký profil při zachování velmi dobré pevnosti. Tato kombinace vlastností je vhodná pro zařízení, u kterých je displej jen velmi málo zapuštěný pod hranu přístroje. To je i případ modelové řady cyklistických navigací Garmin Edge.

Po nalepení sklo kryje celý povrch displeje a zasahuje téměř až ke krajům přístroje. Protože tenčené sklo výškově nepřesahuje hranu přístroje, nehrozí tolik jeho nechtěné stržení. To je výhodou zvláště při hodně nízkých nebo naopak vysokých teplotách, kdy nemusí být přilnavost ochranného skla úplně ideální.

Pro komplexní ochranu vaši cyklistické navigace Garmin Edge 830 doporučujeme zakoupení některého ze značkových silikonových pouzder Garmin tvarovaných speciálně pro model Edge 830.

 

Ochranné sklo BROTECT® AirGlass® Premium Glass Screen – to je extra pevný a ultra tenký ochranný materiál pro vaše GPS hodinky nebo navigaci.

BROTECT® AirGlass® je 2x tenčí a lehčí než většina jiných skel. Proto je také pružnější, přitom ale stále nabízí mimořádně vysokou odolnost proti poškrábání.

Vlastnosti Ultra-Light a funkce High-Transparency zajišťují vynikající čitelnost displeje a zároveň zachovávají jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

Sklo má rovněž vrstvu omezující tvorbu šmouh a otisků prstů a zajišťuje jejich snadnější odstranění.

Lepicí vrstva zajišťuje snadnou instalaci bez bublin.

Základní specifikace

  • 2x tenčí než většina jiných skel
  • Průžné ale pevné
  • Vrstva proti tvorbě šmouh
  • Snadná instalace

Obsah balení

  • 1 ks tenčeného ochraného skla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Ochranné tenké sklo pro Garmin Edge 830 3ks
489 Kč

Výhodné balení 3 kusů ochranných tenčených skel AirGlass pro cyklistickou...

Kód: PULS00229A