Polar Grit X Pro | Arctic Gold S-L

Kód: 90085776
13 499 Kč
Expedice za 1-2 dny
Můžeme doručit do:
9.12.2021

Polar Grit X Pro jsou multi-sportovní outdoorové GPS hodinky vyrobené s odolností na armádní úrovni. Mají safírové sklo a dlouhou výdrž baterie, jsou vybaveny novými navigačními nástroji, outdoorovými funkcemi a dokonalými tréninkovými řešeními Polar.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsou vyrobeny s odolností na armádní úrovni, mají safírové sklo a ultra dlouhou výdrž baterie, jsou vybaveny novými navigačními nástroji, nepřetržitě zapnutými outdoorovými funkcemi a dokonalými tréninkovými řešeními Polar, takže se můžete vydat, kamkoli vás srdce táhne.


Zvládne jakékoli prostředí díky odolnosti na armádní úrovni a safírovému sklíčku. Důvěřujte svému zařízení s ultra dlouhou výdrží baterie a sledováním Precision Prime™ OHR. Díky detailní navigaci a vestavěnému systému GPS víte, kde se nacházíte. Objevujte svět a poznávejte své tělo – uvědomte si, jak jsou neuvěřitelné.

ODOLNOST | Buďte připraveni na cokoli.

Když jste v terénu, potřebujete vědět, že vás vaše vybavení nikdy nezklame. Stvořili jsme hodinky, které vás budou spolehlivě doprovázet v každé situaci.

SAFÍROVÉ SKLÍČKO | Připraveni čelit všemu

Safír je jedním z nejpevnějších přírodních průhledných minerálů na světě, je odolný proti poškrábání a má vynikající kvalitu. Zvolili jsme jej jako materiál sklíčka, aby vaše hodinky byly připravené na cokoli.

Pro tyto hodinky jsme zvolili safírové sklíčko, protože si uvědomujeme, že se od nich bude očekávat více. Vaše hodinky jsou připraveny čelit všemu, co vás potká, jsou pevné, odolné proti poškrábání a mají vyšší kvalitu než jakákoliv jiná sklíčka na jakémkoliv produktu v našem portfoliu.

Safírové sklíčko

Pevnější než Gorilla Glass
 

Odolnost proti poškrábání a delší životnost

Vynikající kvalita produktu
 


ODOLNOST na armádní úrovni

Navrženo pro náročné použití a testováno podle armádních norem.

  • Voděodolnost až 100 m
  • Vyrobeno do extrémních podmínek.* | -20°C až +50°C
    * Teploty pod –10 °C mohou mít negativní vliv na výkon a baterii.

VELMI DLOUHÁ výdrž baterie

VÝDRŽ baterie až 7 dní
 

Až 40 hodin tréninku s měřením TF a GPS.

Až 100 hodin tréninku s možnostmi úspory baterie.

Li-pol baterie s kapacitou 346 mAh vám zajistí výdrž až 40 hodin v tréninkovém režimu s plnou GPS a sledováním tepové frekvence na zápěstí a až 100 hodin se zapnutými možnostmi úsporného režimu.

V režimu hodinek se zapnutým nepřetržitým sledováním TF vydrží baterie až 7 dní.

Velmi dlouhá výdrž baterie


OHR TECHNOLOGIE Polar Precision Prime | Přesné sledování každého tepu.

Technologie propojení snímačů Polar Precision Prime™ snímá tepovou frekvenci ze zápěstí. Tato inovace kombinuje měření tepové frekvence optickým snímačem s dalšími technologiemi snímačů, aby se vyloučily vlivy pohybů, které by mohly zkreslit signál tepové frekvence a vést k nespolehlivým údajům.

HLUBŠÍ pronikání světla do pokožky
 

Detektory světla zachycují vracející se světlo

Přesné měření tepové frekvence
 


NAVIGACE | Vydejte se vlastní cestou.

Rozhlédněte se kolem sebe a dělejte věci, které viděla nebo dělala jen hrstka lidí. Vždy si můžete být jisti, že s nástroji, na které se můžete spolehnout, se dostanete o krok dál.

Synchronizujte své trasy s hodinkami a získejte navigaci a podrobnou navigaci v reálném čase.

Personalizované trasy pro váš oblíbený sport

Obsahuje 2 x regiony ZDARMA
 

Podrobná navigace v reálném čase
 


Pomocí aplikace komoot můžete plánovat a mapovat podrobné trasy a synchronizovat je s hodinkami pro zajištění průvodce trasou na cestách. Ať už jde o silniční cyklistiku, pěší turistiku, běh po stezkách nebo jízdu na horském kole, vynikající plánovací a navigační technologie komoot vám umožní snadno a bezplatně objevovat přírodu, včetně vašeho domácího regionu.

A nyní se můžete vydat ještě dál od domova a objevovat ještě více díky dalšímu BEZPLATNÉMU BALÍČKU REGION.

Podrobná navigace

Navede vás zpět do výchozího bodu.
Vydejte se hlouběji do neznáma a spolehněte se, že cestu zpět do výchozího bodu najdete po stejné trase, po které jste přišli.
Nechte se navigovat zpět do výchozího bodu po trase, po které jste přišli, s naváděním na displeji, které ukazuje váš směr a trasu, po které musíte jít – poskytuje základní údaje o směru a vzdálenosti mezi vámi a výchozím bodem.

Vizualizace všech svahů a trasy.
Podívejte se na úhly sklonu a výškové profily pro každé stoupání a klesání na trase.
Podívejte se na úhly sklonu a výškové profily pro každé stoupání a klesání na trase.

Globální navigační satelitní systémy

Globální navigační satelitní systémy | Sledujte každý krok

Asistovaný systém GPS pro rychlejší určení polohy: podporuje satelitní systémy GPS, GLONASS, Galileo a QZSS, takže můžete trénovat s nejlepším určením polohy kdekoli na světě.

Trénujte s nejlepším určováním polohy, ať jste kdekoli na světě.

Vestavěný systém GPS spolupracuje s globálními satelitními navigačními systémy GLONASS a Galileo a s regionálním satelitním navigačním systémem QZSS pro východní Asii a Oceánii a poskytuje přesné údaje o rychlosti, vzdálenosti a trase kdekoli na planetě.

Asistovaný systém GPS poskytuje rychlejší stanovení polohy a informuje hodinky o předpokládané poloze satelitů, takže je možné přijímat jejich signály během několika sekund, ať jste kdekoli, a to i za ztížených podmínek.

Asistovaný systém GPS pro rychlejší stanovení polohy

Podpora různých satelitních systémů
 

Přesné údaje o poloze, rychlosti a vzdálenosti


Outdoorové hlavní panely | Stále aktivní, nikdy na pochybách.

Zcela nové hlavní panely vám umožní rychlý přístup ke všem důležitým informacím, které potřebujete k lepšímu plánování dobrodružství, ať už se rozhodnete vyrazit kamkoli.

Výškoměr, Souřadnice, Kompas

Trénink a regenerace | Využijte den

Volná příroda je ideálním tréninkovým prostředím. Může to být těžké, náročné a vyčerpávající, takže regenerace je klíčem k tomu, abyste se mohli vrátit silnější a lépe připravení než včera.

Zjistěte, zda trénujete příliš moc, příliš málo nebo tak akorát: zlepšujte svůj výkon, předcházejte zraněním.

Training Load Pro
Při tréninku se namáhají různé systémy vašeho těla.

Aplikace Training Load Pro vám po každém tréninku poskytne hodnoty zátěže kardiovaskulárního i muskuloskeletálního systému (Kardio zátěž a Svalová zátěž) a pomocí funkce Subjektivní zátěž můžete hodnotit, jak se cítíte zatíženi - můžete tak sledovat okamžitou zátěž svého těla a dlouhodobě sledovat zátěž vyvolanou tréninkem.

Sledujte, jak trénink namáhá vaše tělo

Pochopte své kardio a svalové zatížení

Sledování zatížení podle jednotlivých tréninků a v dlouhodobém horizontu

Objevujte hranice svého těla

Využijte svou sílu
Uvědomte si, jaký výkon generujete při každém kroku; měří se ve wattech, okamžitě přímo ze zápěstí.

Doplňujte energii správně
Chytré upomínky pro mimořádně dlouhé cesty.

Sledujte všechny vrcholy a sestupy na své cestě

Hill Splitter™
Hill Splitter™ automaticky detekuje všechna stoupání a klesání pomocí údajů o rychlosti z GPS, vzdálenosti a nadmořské výšce z barometru.

Zobrazuje podrobné informace o vašem výkonu, jako je ujetá vzdálenost, rychlost, jakou jste ji urazili, a kolik jste vystoupali nebo sestoupali na každém zjištěném kopci během tréninku, přičemž se automaticky přizpůsobuje terénu, v němž trénujete, při každém započítaném úsilí.

Automatická detekce stoupání a klesání

Získejte podrobné informace o stoupání a klesání

Sledujte veškeré úsilí ve všech terénech


Spěte | Ovládněte noc

Kvalitní noční odpočinek je základem, na kterém můžete stavět dalších 24 hodin. Pochopení toho, jak spíte a jak dobře se vaše tělo dokáže přes noc zotavit, je pro vás zásadní, abyste se mohli optimálně rozhodnout pro nadcházející den.

Sleep Plus Stages™
Dostatek kvalitního spánku je pro vaše zdraví a pohodu životně důležitý. Během spánku prochází vaše tělo třemi fázemi spánku: lehkým, hlubokým a REM.

Sleep Plus Stages™ automaticky sleduje množství a kvalitu vašeho spánku a informuje vás o tom, kolik času jste v průběhu noci strávili v jednotlivých fázích. Sledování spánku vám pomůže identifikovat faktory, které mohou mít negativní vliv na váš spánek, a pochopit vaše chování během spánku z dlouhodobého hlediska.

Automatické sledování kvality vašeho spánku

Podívejte se na dobu strávenou v jednotlivých fázích spánku

Zjistěte, jak různé faktory ovlivňují váš spánek


Nightly Recharge™ | Vyhodnocení vašeho spánku.
Jednoduché skóre, které vám ukáže, jak dobře se vaše tělo přes noc zregenerovalo.

Funkce Nightly Recharge™ je automatické měření noční regenerace, které vám ukáže, jak dobře se zotavujete po náročném dni. Pomáhá vám přijímat optimální rozhodnutí v každodenním životě, abyste si udrželi celkovou pohodu a dosáhli svých tréninkových nebo kondičních cílů.

Váš stav Nightly Recharge™ je založen na dvou faktorech: jak jste se vyspali (Kvalita spánku) a jak dobře se váš autonomní nervový systém zklidnil během prvních hodin spánku (Kvalita ANS).

Serene™ | Nadechněte se.
Řízené dechové cvičení, které vám pomůže uvolnit mysl, tělo i duši.

Uvolněte své tělo a zklidněte mysl pomocí řízeného dechového cvičení Serene™.

Je známo, že hluboké dýchání je snadný a účinný způsob zvládání stresu, posilování odolnosti a zlepšování soustředění. Serene™ vás vede k tomu, abyste dýchali v pomalém, pravidelném rytmu, a synchronizovali tak tepovou frekvenci s frekvencí dýchání – šest nádechů za minutu, což je optimální frekvence dýchání, která uvolňuje stres.


Tréninkové testy | Posuňte svůj trénink o stupeň výš

Výkonnostní testy
Běžecký výkonnostní test vám pomůže sledovat váš pokrok a upravovat podle něj tepovou frekvenci, rychlost a silové zóny.

Cyklistický výkonnostní test vám pomůže sledovat váš pokrok, umožní vám upravit si vaše silové zóny a zjistíte díky němu svůj osobní funkční prahový výkon. Vyžaduje kompatibilní měřič výkonu.

Testy regenerace
Test regenerace nohou vám během několika minut a bez jakéhokoli specializovaného vybavení ukáže, zda jsou vaše nohy připraveny na vysoce intenzivní trénink.

Ortostatický test je snadný a spolehlivý způsob, jak analyzovat, jak se zotavujete po intenzivním a častém cvičení, a optimalizovat svůj trénink bez přetěžování: bere v úvahu také psychický stres, spánek, skryté nemoci, změny prostředí (teplota, nadmořská výška) a další.

Recovery Pro™ využívá údaje z aplikace Training Load Pro™, výsledky ortostatického testu a vaši vlastní zpětnou vazbu, aby vám poskytla důkladný přehled o regeneraci vašeho těla.

Výkonnostní testy | Testy regenerace

Dostaňte ze sebe ještě víc

Jste připraveni na další velkolepou cestu? Získejte přístup ke skrytým údajům, které potřebujete vidět, když se vaše tělo plně zregeneruje.

Snímač tepové frekvence H10.

Bezkonkurenční přesnost

Základní informace o chytrých hodinkách | Výbava, kterou potřebujete, když ji potřebujete.

Když jste doma, v práci nebo sedíte v baru či kavárně a nemůžete se dočkat, až se vrátíte ven, máte všechny základní nástroje, které potřebujete k plánování, organizaci a inspiraci, přímo na svém zápěstí.

Ovládání hudby| Přehrávejte si hudbu, kterou máte rádi.
Pomocí svých hodinek můžete procházet svůj seznam skladeb a upravovat hlasitost. Hodinky Polar se připojí k hudební aplikaci ve vašem telefonu a umožní vám snadno ovládat hudbu, aniž byste museli vytáhnout telefon z kapsy.

Předpověď počasí| Sledujte počasí.
Sledujte aktuální počasí ve své lokalitě a získejte hodinovou předpověď na příští 2 dny – včetně rychlosti a směru větru, vlhkosti a teploty.
* kompatibilní s telefony se systémy iOS i Android.

Přehrávání oblíbené hudby, audioknih a podcastů

Přehrávání/pozastavení, přeskakování skladeb, nastavení hlasitosti

Kompatibilní se systémy iOS i Android


Předpověď počasí| Sledujte počasí.
Sledujte aktuální počasí ve své lokalitě a získejte hodinovou předpověď na příští 2 dny – včetně rychlosti a směru větru, vlhkosti a teploty.
* kompatibilní s telefony se systémy iOS i Android.


Nabízená oznámení

Dostávejte upozornění na příchozí hovory, zprávy a oznámení přímo do hodinek.

Kdykoli obdržíte oznámení v telefonu, hodinky zavibrují a ve spodní části displeje se zobrazí červená tečka. Při příchozím hovoru hodinky zavibrují a zobrazí volajícího – hovor můžete prostřednictvím hodinek přijmout nebo odmítnout.

Oznámení z telefonu jsou k dispozici pro telefony se systémem iOS a Android.

Dostávejte upozornění na hovory, zprávy a oznámení

Snadno si přizpůsobte nastavení oznámení

Kompatibilní se systémy iOS i Android

Nabízená oznámení

Doplňkové parametry

Kategorie: Polar Grit X
CZ menu: Ano
Hmotnost: 79 g
Rozměry: 47 mm
Voděodolnost: 10 ATM - 100 m - plavání, šnorchlování
Sklíčko - materiál: Sapphire
Displej - dotykový: Ano
Displej - velikost: 1,2"
Displej - rozlišení: 240 x 240 bodů
Vestavěný snímač tepu: Ano
Výdrž baterie GPS: 40 hodin
Solární dobíjení: Ne
? GPS: GPS, GLONASS, Galileo a QZSS
GPS - úsporný režim: Ano
Konektivita: Bluetooth
Smart notifikace: Ano
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
Plavecké funkce: Ano - v bazénu i otevřená voda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz