Polar Grit X2 Pro Titan

Prémiové chytré sportovní hodinky s GPS – nejlepší hodinky pro dobrodružství v přírodě s robustním designem, pokročilou navigací, sledováním sportovních výkonů, technologií snímání biologických funkcí a měření tepové frekvence pro špičkový výkon.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Kód: A0103102
21 790 Kč
Polar Grit X2 Pro Titan
Polar Grit X2 Pro Titan
Novinka

Prémiové chytré sportovní hodinky s GPS – nejlepší hodinky pro dobrodružství v přírodě s robustním titanovým designem, pokročilou navigací, sledováním sportovních výkonů, biosenzorikou a technologií měření srdečního tepu pro špičkový výkon.Rozšiřte si obzory

Polar Grit X2 Pro Titan jsou odolné a robustní outdoorové sportovní hodinky armádní úrovně, které dávají objevitelům a dobrodruhům do rukou hi-tech soubor nástrojů pro sebevědomou navigaci a výkon v libovolném prostředí.

Díky dvoufrekvenčnímu systému GPS a offline mapám se nikdy neztratíte a dotykový displej AMOLED s vysokým rozlišením chráněný safírovým sklem odolným proti poškrábání a předním krytem z leteckého titanu zobrazuje důležité informace jasně i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Uvnitř je technologie snímání biologických funkcí Polar Elixir, která sleduje vaše životní funkce a výkon, čímž monitoruje reakci vašeho těla na aktivitu a vnější faktory.

Hodinky Polar Grit X2 Pro Titan představují nepostradatelný kousek elektroniky vytvořený k objevování úžasného světa kolem vás i vašeho těla, protože jsou vybaveny baterií s dlouhou životností a komplexním souborem nástrojů pro trénink a regeneraci a jsou dodávány se dvěma řemínky, jedním koženým a jedním silikonovým.

Displej AMOLED: větší, lepší, jasnější.

Displej o velikosti 1,39" má o 15 % větší viditelnost* a více prostoru pro uspořádání widgetů. AMOLED zobrazuje každou statistiku, úder a detail ostřeji a jasněji než kdykoli předtím.

Přizpůsobte si ovládací panely, widgety a tréninkové náhledy pro rychlý přístup ke všem funkcím a informacím, které na ciferníku hodinek potřebujete.

Tréninkové náhledy pro jednotlivé sporty v aplikaci Polar Flow si můžete přizpůsobit podle svých preferencí a metrik, které chcete při tréninku sledovat.

Widgety usnadňují otevírání oblíbených funkcí nebo vlastností pouhým dotykem obrazovky.

Flashlight

Světlý displej AMOLED s vysokým rozlišením se jako svítilna zdvojnásobí a umožní vám rychlou a snadnou orientaci ve tmě.

K funkci svítilny se dostanete v rozbalovacích možnostech na hodinkách, nebo si ji můžete nastavit jako užitečný widget umožňující rychlý přístup na hlavním panelu.

svetlo

Pro vaše dosud největší dobrodružství.

Polar Grit X2 Pro je nejpokročilejší navigační nástroj, jaký jsme kdy vytvořili. Jsou precizně konstruovány tak, aby určily vaši polohu, ať jste kdekoli, vyladěny tak, aby přesně určily vaše souřadnice na jakékoli mapě, a designovány tak, aby poskytovaly prvotřídní navigační zážitek.

Zdvojnásobení sledování pomocí GPS.

Dvoufrekvenční systém GPS podporuje více satelitních frekvencí (L1/L5) pro lepší a přesnější určení polohy v náročných prostředích a anténa pro zesílení signálu pod rámečkem optimalizuje jeho výkon.

gpsdvou

Vše je zmapováno.

Víte, kde jste, kam jedete a jak se vrátit, díky detailním, plnobarevným topografickým mapám a výjimečnému navádění po trase.

Záchytné body vám pomohou vrátit se do výchozího bodu nebo se vrátit na předchozí místo. Plánované trasy vám pomohou navigovat po předem určených cestách a záchytné body vám umožní sledovat vaše kroky po stopách geoznaček, které jste zanechali.

Vpřed a vzhůru

Polar Grit X2 Pro se specializuje na outdoorové sporty a dobrodružství. Monitoruje rychlost, s jakou stoupáte – nebo klesáte – v různých terénech a prostředích.

Vertikální rychlost

Vertikální rychlost
Okamžité měření stoupání nebo klesání v reálném čase pro výpočet rychlosti stoupání nebo klesání v metrech nebo stopách za minutu.

VAM a rychlost výstupu

VAM a rychlost výstupu
Vypočítá průměrnou rychlost stoupání během 30sekundového okna (VAM) a průměrnou rychlost stoupání od začátku kola.

3D rychlost

3D rychlost
Při výpočtu skutečné rychlosti se zohlední rychlost, kterou se pohybujete v horizontální rovině, a rychlost, kterou se pohybujete vertikálně.

Běžecký výkon

Běžecký výkon
Zápěstní zařízení je ideální pro intervaly a stoupání a okamžitě se přizpůsobuje zvyšování intenzity tréninku.

FuelWise™

FuelWise™
Inteligentní asistent při doplňování živin, který vám pomáhá najít optimální způsob doplňování paliva při mimořádně dlouhých trénincích nebo dobrodružstvích.

Hill Splitter™

FuelWise™
Automaticky detekuje všechna stoupání a klesání pomocí údajů o rychlosti z GPS, vzdálenosti a nadmořské výšce z barometru.

Spánek a regenerace | Více sněte. Lépe spěte.

Automatické sledování vašeho spánku přes noc s úplnou zprávou o stavu vašeho zotavení a denních úrovních bdělosti ráno. Jediná věc, která je lepší než spánek pod hvězdami, je probudit se s chutí to celé zopakovat.

Sleep Plus Stages™

Dostatek kvalitního spánku je základním předpokladem vašeho zdraví a pohody. Během spánku prochází vaše tělo třemi fázemi spánku: lehkým, hlubokým a REM.

Funkce Sleep Plus Stages™ automaticky sleduje množství a kvalitu vašeho spánku a informuje vás o tom, jakou část noci jste strávili v jednotlivých fázích spánku.

Sledování spánku vám pomůže identifikovat faktory, které mohou mít negativní vliv na váš spánek, a pochopit vaše chování během spánku z dlouhodobého hlediska.

Funkce SleepWise™

Zjistěte, jak vaše spánkové chování ovlivňuje vaši energii během dne a úroveň bdělosti.
Funkce SleepWise™ vám poskytne přehled o denní bdělosti, který vám pomůže zdokonalit režim před spaním, abyste byli ve formě a připraveni čelit svým každodenním výzvám.

Tím, že funkce SleepWise™ bere v úvahu množství spánku, jeho kvalitu a načasování oproti internímu cirkadiánnímu rytmu, vás informuje o kumulativních účincích spánku v průběhu času a vizualizuje dopad spánkového dluhu a nepravidelného rytmu spánku a bdění.

Předpověď spánku

Předpověď spánku
Sladí se s vnitřním cirkadiánním rytmem vašeho těla, sleduje cykly spánku a bdění a navrhuje optimální dobu spánku.

Délka spánku

Délka spánku
Sleduje, kolik času jste strávili spánkem celkem a kolik v jednotlivých fázích spánku: lehký spánek, hluboký spánek a spánek REM.

Kvalita spánku

Kvalita spánku
Vypočítá kvalitu vašeho spánku na základě jeho regeneračního účinku a efektivity a poskytne vám jednoduché skóre pro shrnutí.

Sledování regenerace | Dokončete, co jste začali.

Pokud to s cestou na vrchol myslíte vážně, musíte se vážně zabývat i tím, jak se tam dostat. Cesta k regeneraci může být dlouhá, a pokud si nedáte pozor, může být lemována vyhořením a zraněními. Ale je tu něco, co vám může pomoci dostat se opět do špičkové kondice.

Recovery Pro

Funkce Recovery Pro™ je synchronizována s funkcí Training Load Pro™ a poskytuje komplexní přehled o vaší regeneraci, podle něhož poznáte, kdy je vaše tělo připraveno na další trénink, zda trénujete na správné úrovni nebo zda byste měli zvolnit tempo.

Funkce Recovery Pro™ neodhaduje, ale skutečně měří vaši regeneraci prostřednictvím rovnováhy mezi tréninkem a regenerací na každodenní bázi i dlouhodobě.

Obdržíte zpětnou vazbu a doporučení zohledňující stres způsobený tréninkem i každodenní pracovní stres nebo špatný spánek a vedení na míru, abyste mohli správně trénovat.

Test regenerace nohou

Podle testu regenerace nohou poznáte, jestli jsou vaše nohy připraveny na vysoce intenzivní trénink, a to během několika minut, aniž byste potřebovali nějaké speciální vybavení – vystačíte si se svými hodinkami.

Test je rychlý a snadný a poskytuje jasné pokyny, jak dosáhnout nejlepších výsledků. Tyto výsledky vám konkrétně doporučí, jaký typ cvičení vám momentálně nejvíc prospěje.

Ortostatický test

Ortostatický test
Snadný a spolehlivý test pro analýzu regenerace vašeho kardiovaskulárního systému po tréninku a dalších životních nárocích.

Recovery Pro™

Recovery Pro™
Sladí se s vnitřním cirkadiánním rytmem vašeho těla, sleduje cykly spánku a bdění a navrhuje optimální dobu spánku.

Test regenerace nohou

Test regenerace nohou
Během několika minut zjistíte, zda jsou vaše nohy připraveny na další cvičení, aniž byste potřebovali další specializované vybavení.

Obsah balení

Polar Grit X2 Pro

Polar Grit X2 Pro Titan

Prémiový silikonový řemínek Polar / Prémiový kožený řemínek Polar

Prémiový silikonový řemínek Polar / Prémiový kožený řemínek Polar

Polar Charge 2.0 USB-C

Polar Charge 2.0 USB-C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: