Polar H10+ snímač tepové frekvence XS-S / ANT+ / Bluetooth / 5 KHz

Pokud jde o přesnost měření, kompatibilitu a konektivitu, je snímač tepové frekvence Polar H10+ tou nejlepší volbou.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: 92075964
2 190 Kč
Polar H10+ snímač tepové frekvence XS-S / ANT+ / Bluetooth / 5 KHz

Pokud jde o přesnost měření, kompatibilitu a konektivitu, je snímač tepové frekvence Polar H10+ tou nejlepší volbou. Monitoruje vaši tepovou frekvenci s maximální přesností a přenáší tyto údaje to vašeho tréninkového zařízení - ať už jsou to sporttestery Polar, aplikace v chytrém telefonu, nebo zařízení v posilovně.

Vylepšené senzory pro nejpřesnější měření, flexibilní popruh, který neomezuje v pohybu, vylepšený silikonovými body, které zabraňují nechtěnému posunu při sportování.

Kombinovaný snímač tepové frekvence

Hrudní pás Polar H10+ snadno propojíte s ostatními zařízeními Polar, svou fitness aplikací ve vašem mobilním telfonu i moderními posilovacími stroji ve vaší posilovně. Díky technologii Bluetooth Smart Ready propojíte hrudní pás i s Apple produkty či s většinou telefonů s operačním systémem Android verze 4.3 a vyšší, technologie přenosu dat ANT+ a kódovanou frekvencí 5 kHz můžete propojit H10+ s většinou fitness přístrojů i cyklocomputerů.

Vylepšené senzory dělají z Polaru H10+ nejpřesnější snímač tepové frekvence v historii. Integrovaná paměť umožňuje uložit údaje o tepové frekvenci z 1 tréninku a následně je přenést do aplikace Polar BEAT. Inovovaný popruh PRO STRAP je komfortnější na nošení a díky silikonovým bodům lépe drží na těle sportovce a nesklouzává.PŘESNOST | Vylepšené elektrody činí z Polar H10+ nejpřesnější snímač tepové frekvence v historii Polar.

KONEKTIVITA | Polar H10+ je kompatibilní s většinou mobilních fitness aplikací, s moderními fitness přístroji a nespočtem dalších zařízení vybavených Bluetooth připojením. Pro vysílání používá technologii Bluetooth 4.0 a současně i klasickou kódovanou frekvenci 5 kHz a ANT+.

AKTUALIZACE | Firmware Polar H10+ je možné aktualizovat díky OTA technologii vylepšování softwaru.

VHODNÉ I PRO PLAVÁNÍ | Přenosová frekvence 5 kHz zajišťuje, že můžete monitorovat tepovou frekvenci i při plavání.

INTEGROVANÁ PAMĚŤ KOMUNIKUJÍCÍ S POLAR BEAT | Integrovaná paměť umožňuje uložit údaje o tepové frekvenci z 1 tréninku a následně je přenést do aplikace Polar BEAT.

POHODLÍ A KOMFORT | Nový hrudní popruh Polar Pro je pohodlný na nošení díky měkkému flexibilnímu textilnímu materiálu. Drobné silikonové výstupky zabraňují sklouzávání hrudního pásu.

Vyberte si správnou velikost hrudního pásu H10 podle obvodu hrudníku.

XS-S 51-66 cm
M-XXL 67-100 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Polar H10+ snímač tepové frekvence  M-XXL / ANT+ / Bluetooth /
2 190 Kč

Pokud jde o přesnost měření, kompatibilitu a konektivitu, je snímač tepové...

Kód: 92075957
Polar H9 snímač tepové frekvence  M-XXL / ANT+ / Bluetooth / 5 KHz
1 390 Kč

Polar H9 je ideálním univerzálním snímačem srdeční frekvence, který lze...

Kód: 92081565