POLAR IGNITE - černá M/L Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA

Chytré vodotěsné fitness hodinky s GPS a měřením tepové frekvence ze zápěstí. Nejnovější generace tréninkového partnera, který vám pomůže naplnit váš potenciál a posunout limity tím správným směrem.

Velikost: M/L

Nalepení ochranného skla
Dostupnost Dodání cca 6 dnů
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Kód: 90071063
5 290 Kč
POLAR IGNITE - černá M/L Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA

VŠE, CO OD FITNESS HODINEK OČEKÁVÁTE
Fitness hodinky Polar Ignite Vám pomůžou naplno využít celý váš potenciál. Disponují pokročilou technologií měření tepu ze zápěstí, měří vzdálenost, rychlost a trasu pomocí GPS, každou noc měří míru regenerace a navrhnou Vám na míru připravený tréninkový plán, založený na vašich možnostech. Nové, vylepšené metody monitorování různých stádií spánku Vám poskytnou spolehlivou zpětnou vazbu.


TRÉNINK NA MÍRU
Polar FitSparkTM je adaptivní průvodce vaším tréninkem, takže již nebudete váhat, jaký druh tréninku je pro vás právě nejpřínosnější. Doporučená cvičení jsou založena na vaší tréninkové historii, aktuální kondici, kvalitě spánku a míry regenerace.
FitSparkTM denní průvodce tréninkem je adaptivní a personalizovaný. Tréninková doporučení zahrnují jak kardio, tak silové tréninkové cíle i jiná podpůrná cvičení (core strenght a zvyšování mobility).BEZ SPÁNKU NENÍ SLÁVY
S Polar Sleep Plus StagesTM získáte dokonalý přehled o kvalitě vašeho spánku. Měří a analyzuje různé fáze spánku pomocí automatizovaného měření a řady parametrů. Na základně nejnovějších vědeckých poznatků tato měření ve spojení s celkovou délkou spánku promítne do jednoznačného, číselně vyjádřeného Sleep score.
Jednotlivé elementy vašeho Sleep score porovnává s předchozími výsledky, což Vám pomáhá identifikovat vliv vašich denních rozhodnutí a lifestyle zvyklostí na váš spánek a jeho jednotlivé fáze: lehký spánek, hluboký spánek a REM spánek.DNES MÉNĚ, ZÍTRA VÍCE
Správná regenerace je základem úspěchu. S Polar Nightly RechargeTM budete mít denně přehled o vaší regeneraci během spánku a aktuální míra regenerace se promítne i do tréninkové plánu podle FitSparkTM. Na základě měření získáte i tipy, které vám mohou pomoci upravit váš denní plán a doporučení, co můžete udělat pro to, aby jste v nadcházejících dnech lépe regenerovali.


ODBOUREJTE STRES
Stres je všudepřítomný a naše tělo nerozlišuje mezi stresem z tréninku a stresem z jiných částí našeho života. Psychická pohoda je nedílnou součástí procesu regenerace.
Díky pravidelnému relaxačnímu dechovému cvičení můžete zrychlit proces regenerace a zbavit se stresu bez ohledu na jeho původce.
Polar SereneTM vás provede krátkým dechovým cvičením, které pomáhá odbourat stres. Správné dýchání například před spaním může výrazně zvýšit kvalitu vašeho spánku.POKROČILÝ SYSTÉM GPS - Polar Ignite sleduje rychlost, vzdálenost a polohu. Po skončení tréninku si můžete prohlédnout svou trasu v bezplatné aplikace Polar Flow. Pokročilý systém GPS pro rychlé vyhledání signálu a energetickou úspornost.


NIGHTLY RECHARGE™ - Zjistěte jak dobře během noci regenerujete a co můžete udělat pro efektivnější regeneraci.


SLEEP PLUS STAGES™ - Monitorujte různé fáze vašeho spánku a získejte přehled o celkové kvalitě spánku díky srozumitelně vyjádřenému číselnému skore s detailně vyhodnocenými fázemi spánku.


CHYTRÁ UPOZORNĚNÍ - Propojte svůj Polar Ignite s chytrým telefonem a nic vám neunikne. Přijímejte notifikace o příchozích hovorech, zprávách, emailech, událostech ve vašem kalendáři či novinkách na Facebooku z vašeho telefonu přímo na displayi Polar Ignite.


SPORTOVNÍ PROFILY - Polar Ignite podporují více než 100 různých sportů. Přidejte si vaši oblíbenou sportovní aktivitu do vašich fitness hodinek.


POKROČILÉ MĚŘENÍ TEPU ZE ZÁPĚSTÍ - Měřte svou tepovou frekvenci snadno a přesně přímo ze zápěstí díky pokročilému systému fúzní technologie kombinující optické LED měření s měřením skrze přímý kontakt s pokožkou.


FITSPARK™ DENNÍ PRŮVODCE TRÉNINKEM - Získejte předpřipravené denní tréninky, které zohledňují vaši míru regenerace, připravenosti a tréninkové historie.


SERENE™ DECHOVÉ CVIČENÍ - Uvolněte svoje tělo a zklidněte svoji mysl s pomocí relaxačního dechového cvičení.


PLAVECKÉ METRIKY - Sledujte jak se zlepšujete v bazénu - Polar Ignite automaticky měří tepovou frekvenci, detekuje plavecký styl, vzdálenost, tempo a dobu odpočinku.


KOMPATIBILNÍ S POLAR CLUB - Pokud vaše posilovna používá Polar Club - skupinový systém měření tepu, můžete používat Polar Ignite pro zobrazení vaší tepové frekvence na obrazovce bez nutnosti nosit hrudní pás.


Obsah balení

  • Fitness hodinky Polar Ignite
  • Nabíjecí kabel
  • Uživatelská příručka k hodinkám Polar Ignite

Doplňkové parametry

Kategorie: Polar Ignite 3
CZ menu: Ano
Rozměry: 41 - 45 mm
Voděodolnost: 3 ATM - 30 m - sprchování
Displej - dotykový: Ano
Displej - rozlišení: 240 x 204 bodů
Řemínek - materiál: Silikon
Vestavěný snímač tepu: Ano
Výdrž baterie SMART: Více než 3 dny
Výdrž baterie GPS: Více než 15 hodin
? GPS a satelitní systémy: GPS + Galileo + Glonass
Konektivita: Bluetooth
Smart notifikace: Ano
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
? Plavecké funkce: Ano - v bazénu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: