POLAR VANTAGE M - bílá M/L Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA

Kód: 90069738
ZDARMA –16 %
POLAR VANTAGE M - bílá M/L  Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA
7 390 Kč –16 % 6 190 Kč
Vyprodáno
Nalepení ochranného skla
Položka byla vyprodána…

Hodinky Polar Vantage M představují oceňovanou kombinaci nejnovější sportovní technologie a lehkého designu.

Velikost: M/L

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokročilé běžecké a sportovní hodinky s GPS a měřením tepové frekvence na zápěstí.


Posouvejte své hranice a překonávejte rekordy s běžeckými hodinkami s GPS ze série Polar Vantage M, vhodnými pro různé sporty a každou příležitost. Jsou lehké a nenápadné a poskytnou vám veškerá data, která od tréninkového partnera potřebujete, abyste se zlepšovali.

Sporttestr Polar Vantage M v sobě kombinuje nejnovější sportovní technologii ukrytou do lehkých (jen 45 g) sportovních hodinek, které jsou díky svému velkému kulatému ciferníku i nepostradatelným módním doplňkem.

Nová revoluční technologie měření tepové frekvence ze zápěstí Precision prime Sensor™ pro přesné měření i v náročných podmínkách díky kombinaci dvou pokročilých technologií - LED sensor ve spojení s měřením přímým kontaktem s pokožkou.

Ať už se snažíte posunout své hranice u jednoho oblíbeného sportu, nebo nadšeně měříte a analyzujete každou svou sportovní aktivitu, Polar Vantage M bude vaším spolehlivým tréninkovým parťákem. Sportovní hodinky Polar vám pomohou kvantifikovat přínos jednotlivých tréninků a ukáží vám jak různé tréninky zatěžují vaše tělo a jaký mají dopad a přínos.


hero


POLAR PRECISION PRIME - Měřte svou tepovou frekvenci snadno a přesně přímo ze zápěstí díky pokročilému systému kombinujícího optické LED měření s měřením skrze přímý kontakt s pokožkou.


POKROČILÝ SYSTÉM GPS - Polar Vantage M sleduje rychlost, vzdálenost a polohu. Po skončení tréninku si můžete prohlédnout svou trasu v bezplatné aplikace Polar Flow. Pokročilý systém GPS pro rychlé vyhledání signálu a energetickou úspornost.


INDOOR RUNNING - Když není k dispozici signál GPS (například při běhání uvnitř) Polar Vantage M měří tempo a vzdálenost na základě pohybu zápěstí.


MONITORING AKTIVITY - Ať již spíte, sedíte v kanceláři, běžíte na tramvaj nebo venčíte psa, Polar Vantage M monitoruje vaši aktivitu 24/7. Mějte přehled o počtu kroků, vzdálenosti, kaloriích a kvalitě spánku a sledujte dosažení vašeho osobního denního cíle.


POLAR FLOW - Plánujte, synchronizujte a sdílejte vaše tréninky díky exkluzivní bezplatní aplikaci Polar Flow. Všechna data přehledně na jednom místě.


CHYTRÁ UPOZORNĚNÍ - Propojte svůj Polar Vantage M s chytrým telefonem a nic vám neunikne. Přijímejte notifikace o příchozích hovorech, zprávách či novinkách na Facebooku z vašeho telefonu přímo na displayi Vantage M.


SPORTOVNÍ PROFILY - Prostřednictvím webové služby Polar Flow můžete využít více než 130 různých sportovních profilů, takže si pro váš trénink můžete vybrat ten správný. Od jógy, pilates až po posilování a samozřejmě nemůže chybět běh.


POWER SAVE GPS - Díky funkci úsporného módu GPS vydrží Polar Vantage M zaznamenávat vaši trasu až 30 hodin na jedno nabití. Při volbě nejpřesnějšího snímání polohy pomocí GPS a se současným snímáním tepové frekvence pak na jedno nabití vydrží až 8 hodin.


Hodinky Polar Vantage M představují oceňovanou kombinaci nejnovější sportovní technologie a lehkého designu.

Obsah balení

  • Univerzální sportovní hodinky Polar Vantage M
  • Nabíjecí kabel
  • Uživatelská příručka Polar Vantage M

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz