tréninková aplikace Rouvy Předplatné na 6 měsíců

Aktuálně jedna z nejzábavnějších tréninkových aplikací pro chytré trenažery. Můžete trénovat nebo závodit s přáteli nebo se zúčastnit veřejných závodů v rámci aplikace.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Kód: 6195
2 250 Kč
tréninková aplikace Rouvy Předplatné na 6 měsíců

OBJEVUJTE SVĚT S ROUVY

Rouvy přenáší skutečný svět do vašich obývacích pokojů, posiloven a všech dalších míst, která rádi využíváte k tréninku.

 ROUVY Studio Group 2

HRAJ SI V ROUVY KARIÉŘE

Miluješ sport a toužíš po výzvách? Trénuj a odhal svůj potenciál! Sbírej mince a vydej se na cestu stát se Legendou. Odemykej nové úrovně a odměňuj se vybavením, o kterém si ostatní mohou nechat jen znát.

Objev nové úrovně

  • 80 kariérních úrovní
  • Od úplných začátečníku až po výjimečný klub Legend
  • Žádné podvádění! Jen fair play, pot a slzy
Každá mince se počítá Za každé šlápnutí do pedálu získáváš mince - v jízdách, závodech, trénincích, ale i při zahřátí nebo vyjetí. A všechny mince můžeš posléze utratit
Plať svým úsilím Předveď se - za své poctivě vydřené mince si můžeš pořídit krásné nové vybavení na kolo a vše si můžeš přizpůsobit
Zlepši svoji kondičku Náš unikátní algoritmus kalibruje každému jezdci vynakládané úsilí podle času, zátěže a úrovně kondice. Vyzkoušej si ROUVY Kariéru už dnes!

JEZDI. SBÍREJ MINCE. BAV SE

 


Trénuj po celém světě

Získej to nejlepší z obou světů! Prozkoumej scenérie více než 500 AR tras po celém světě a posuň své limity na strukturované tréninky! Vychutnej si kultovní cyklistická místa a události přímo z domova - Passo dello Stelvio, Col du Tourmalet, Kona a mnoho dalších. Vychutnej si jízdu na skutečných trasách v rozšířené realitě - prožij jízdu stejně jako venku.

Strukturované AR Trasy

Strukturované tréninky a AR trasy ve stejnou dobu! ROUVY ti nyní umožňuje trénovat a objevovat svět prostřednictvím tvých oblíbených AR tras, zatímco jezdíš doma.

Více než 500 ikonických míst

Vyber si z více než 500 ikonických cyklistických míst po celém světě a vychutnej si krásnou krajinu v Alpách, městské prostředí Londýna nebo exotické trasy ve Vietnamu.

 


5-TÝDENNÍ TRÉNINKOVÝ PROGRAM PRO ZAČÁTEČNÍKY

Zlepši svou kondici a udělej to řízeným způsobem, buduj svou kondici pomalu a postupně. Náš ambasador Rick Schultz z Bike Fitness Coaching připravil pětitýdenní tréninkový plán pro začátečníky, který ti pomůže v začátcích.


INTEGRACE S TRAININGPEAKS

Rozsáhlá knihovna tréninků

ROUVY má rozsáhlou knihovnu tréninků. Poskytujeme dostatek možností i pro ty nejnáročnější sportovce a trenéry, abychom naplnili individuální či týmové tréninkové plány.

Jednoduché uživatelské rozraní

Katalog tréninků byl vylepšen tak, aby umožnil rychlejší přístup ke složkám kategorií. Odstartujeme s novým skvělým uživatelským rozhraním s méně kategoriemi, abychom udrželi výběr tréninků jednoduchý.


VYLEPŠENÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

  • Zpětná vazba v reálném čase o tvojí jízdě a sledování předepsaných intervalů!
  • Zjednodušené uživatelské rozhraní pro ještě snadnější ovládání tréninku!
  • Dostupné na všech hlavních platformách! Tento rok k dispozici pro Apple TV!


ZÁVOĎ V REÁLNÉM ČASE S OSTATNÍMI SPORTOVCI

Přinášíme ti ty nejznámější závody. Naše partnerství s pořadateli zajímavých závodů ti přináší skutečně skvělé události.

15. ROUVY La Vuelta 1


... A MNOHEM VÍCE

ROUVY má mnoho funkcí, které si zamiluješ. Neváhej a prozkoumej je jednu po druhé.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: