Světlo na kolo zadní Sigma Blaze

SIGMA  BLAZE

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Kód: 15100
490 Kč
Světlo na kolo zadní Sigma Blaze

Smart zadní světlo s funkcí brzdového světla
Zadní světlo Blaze je vybaveno funkcí brzdového světla, které společně s integrovaným čidlem intenzity osvětlení přináší jezdci více bezpečnosti a komfortu. Tři silné Led diody, dlouhá doba svícení a příznivá cena činí ze štíhlého a lehkého zadního světla Blaze nepostradatelného průvodce zejména pro cyklisty dojíždějící denně do práce na kole nebo sportovní jezdce.

Funkce světla

 • Viditelnost: 500 m
 • 3 Led diody s funkcí brzdového světla
 • Čidlo intenzity osvětlení
 • Vylepšená boční viditelnost
 • Denní a noční režim
 • Doba svícení: 7 h
 • Doba nabíjení: 3 h
 • Indikátor stavu baterie - 2 úrovňový
 • Integrované microUSB dobíjení
 • Indikátor stavu baterie a nabíjení
 • Integrovaná baterie
 • Montáž bez nářadí
 • Voděodolnost IPX4 ochrana proti stříkající vodě
 • Hmotnost: 22 g

Brzdové světlo pro denní a noční svícení
Integrovaný snímač zrychlení umožňuje třem jasným LED diodám signalizovat brzdění ostatním na silnici. Brzdové zadní světlo tak zvyšuje bezpečnost pro všechny účastníky silničního provozu. Světlo je možno používat i během dne bez trvalého svícení. Je to praktická vlastnost, zejména při jízdě ve skupině.

Automatické svícení
Senzor jasu detekuje okolní intenzitu světla a podle potřeby automaticky zapíná a vypíná zadní světlo. Šetří tak baterii a je ideální pro situace, jako jsou průjezdy tunely nebo jízda na temných lesních cestách.

Dva světelné režimy s brzdovým světlem
Můžete si vybrat mezi světlem automatického senzoru, který se aktivuje ve tmě, a trvalým světlem, které zapnete ručně dvojitým kliknutím. U obou možností aktivuje snímač zrychlení brzdové světlo.

Automatický světelný senzor
Jedním kliknutím zapnete režim automatického senzoru, který je signalizován žlutou kontrolkou. Senzor jasu reaguje na okolní světlo a automaticky zapíná/vypíná zadní světlo.

Indikátor stavu baterie a nabíjení
Indikátor stavu baterie zobrazuje stav baterie pomocí ikony, kde ve 2 úrovních můžete vidět stav baterie. Indikátor nabíjení zobrazí žlutou kontrolkou proces nabíjení, při plném nabití kontrolka zhasne.

Dobíjení akumulátoru
Akumulátor baterie lze nabíjet buď z počítače pomocí přibaleného microUSB kabelu nebo přímo z elektrické sítě. Doba nabíjení cca 3 hodiny.

Integrovaná USB dobíjecí lithium-iontová baterie
Světlo a baterie jsou sloučeny do jednoho celku. Lithium-iontová baterie se nabíjí pomocí microUSB kabelu.

Univerzální design
Moderní, tenký a svislý design zadního světla s vysokou boční viditelností, vhodný pro sportovní i městské kola.
Rozměry: výška 63mm / šířka 24,5mm / délka 30,5mm

Hmotnost světla pouhých 22 g
Jedno z nejlehčích USB koncových světel na trhu. Blaze včetně držáku a integrované baterie váží pouze 22 g, což je ideální pro jakýkoliv druh používání.

Upnutí světla
Rychlé upevnění nebo odstranění světla bez použití nářadí pomocí gumového kroužku. To umožňuje rychlou montáž a demontáž světla pouhým otočením ruky.

Voděodolnost
Světlo Blaze je voděodolné v souladu s mezinárodním standardem IPX4, který představuje „ochranu proti stříkající vodě ze všech směrů“. Je tedy vhodné pro použití bez ohledu na špatné počasí.

Obsah balení

 • Světlo Blaze
 • 2x upevňovací gumový kroužek
 • MicroUSB nabíjecí kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklosvítilny a světlo na kolo Sigma
Voděodolnost: IPX4
Maximální výdrž: 7 hodin
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie německé značky Sigma se začala psát v roce 1982, kdy firma uvedla na trh vůbec první cyklopočítač na světě. Za 40 let své existence se společnost rozrostla v mezinárodně uznávaný brand se sítí prodejců po celém světě. Dodnes je Sigma na poli elektroniky pro sport velmi silným hráčem, který neustále přichází s inovacemi a drží krok s nejnovějšími trendy.

Pod značkou Sigma najdete širokou nabídku kvalitních cyklopočítačů, osvětlení na kolo a příslušenství v podobě držáků či napájecích kabelů. Značka nezaostává ani na trhu s dnes tolik oblíbenou nositelnou elektronikou a vyrábí sporttestery a hrudní snímače v nejvyšší kvalitě.