Wattmetr Garmin Rally XC100 SHIMANO SPD

Garmin Rally XC 100 je první wattmetr v pedálech pro MTB v režii Garminu! 100% kompatibilita s kufry Shimano SPD. Soupeřům ukážeš záda, protože každá tvoje jízda bude maximálně efektivní. Budeš mít vždy online data při jízdě a přesnou analýzu tréninku v aplikaci Garmin Connect až přijedeš domů. Díky provázanosti s navigacemi nebo hodinkami Garmin, případně trenažerem Tacx při jízdě doma získáš dokonalou výbavu profíka.    

Dostupnost Dostupnost cca 14 dnů
Kód: 010-02388-05
15 290 Kč
Wattmetr Garmin Rally XC100 SHIMANO SPD

Měřič Rally XC100 zvládne i ty nejnáročnější tréninky. Systém s jedním snímačem poskytuje spolehlivé měření výkonu a díky klasickému způsobu montáže lze pedály snadno demontovat a použít na jiném kole. Podle síly detekované na levém pedálu dopočítává váš celkový výkon. Pedály jsou plně kompatibilní s kufry SHIMANO SPD. Měřiče výkonu Rally byly podrobeny přísným testům, abychom zaručili jejich maximální spolehlivost.


  • Měření výkonu a kadence šlapání.
  • Kompatibilní s kufry SHIMANO SPD.
  • Snadný přesun z jednoho kola na jiné.
  • Výdrž baterie až 120 hodin.
  • K pedálům lze dokoupit upgrade na systém se dvěma snímači.


Rychlejší a důraznější jízda - Pokud chcete posunout svou výkonost a zefektivnit váš čas v tréninku, pak trénink založený na výkonu je právě pro vás . Snímač měřiče výkonu Rally XC100 je na rozdíl od jiných měřičů výkonu uložen přímo v pedálu. Proto poskytuje spolehlivá data při každém tréninku včetně pokročilých cyklistických metrik a možností snadné výměny pedálů mezi více koly. Montáž a demontáž zabere pouhých několik minut.


Trénink s maximální efektivitou - Pedály lze hladce spárovat s našimi kompatibilními cyklopočítači Edge®, s určitými fitness zařízeními s technologií ANT+® nebo Bluetooth – včetně kompatibilních zařízení Forerunner® a fenix® – a dále s naší mobilní aplikací Garmin Connect™. Jsou také kompatibilní s aplikacemi třetích stran pro trénink v uzavřeném prostoru na cyklotrenažéru nebo na velodromu. Kromě toho můžete software a nastavení snadno aktualizovat pomocí mobilní aplikace Garmin Connect ve svém smartphonu.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PH Avatar autora | 4.12.2022
S produktem jsem spokojený, na větší hodnocení je brzy. Zatím pouze dvě vyjížďky. Dodání zboží trvalo týden, to bylo velké zklamání.
5
R Avatar autora | 27.9.2022
Zatím pedály používám cca 2 týdny a spokojenost. + jednoduchá instalace + triviální párování s dalším Garmin zařízením (Fenix 6X Pro) + vypadají odolně + snadná nastavení + zacvakávání i vycvakávání boty funguje jak má Nemám jak ověřit data, která z wattmetru lezou, ale vypadají relevantně. Díky pedálům teď fungují u Fenixů tréninkové statusy, podrobný rozbor jízd a tréninková doporučení. V tomto směru spokojenost. Negativa zatím žádná nevidím.
5
JD Avatar autora | 23.5.2022
Parádní věc,určitě doporučuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: