Wattmetr Garmin Rally XC200 Shimano SPD

Oboustranný wattmetr v pedálech pro MTB použitelný v terénu se postará o profesionální diagnostiku tréninku. Hodnoty výkonu, vyvážení a dynamiky jsou dostupné již během jízdy.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Kód: 010-02388-04
23 490 Kč
Wattmetr Garmin Rally XC200 Shimano SPD

Měřič Rally XC200 zvládne i ty nejnáročnější tréninky. Systém dvou snímačů poskytuje spolehlivé měření výkonu a díky klasickému způsobu montáže lze pedály snadno demontovat a použít na jiném kole. Měřte sílu levé nohy oproti síle pravé nohy a získejte lepší přehled o tom, jak symetricky vyvíjíte výkon.

Pedály jsou plně kompatibilní s kufry SHIMANO SPD. Měřiče výkonu Rally byly podrobeny přísným testům, abychom zaručili jejich maximální spolehlivost.

Zajímají vás podrobné informace k tomuto modelu? Čtěte články a recenze na Život s Garminem.cz.Wattmetr s možností přenášení mezi více koly.
Wattmetr s možností přenášení mezi více koly.

Měří celkový výkon, kadenci, FTP a další veličiny.
Měří celkový výkon, kadenci, FTP a další veličiny.

Snadné použití: pedály jsou plně kompatibilní s kufry SHIMANO SPD
Snadné použití: pedály jsou plně kompatibilní s kufry SHIMANO SPD

Kompatibilita s cyklopočítači Edge® a aplikací Garmin Connect™1
Kompatibilita s cyklopočítači Edge® a aplikací Garmin Connect

Synchronizujte data se svými oblíbenými aplikacemi pro důkladnější analýzy
Synchronizujte data se svými oblíbenými aplikacemi pro důkladnější analýzy

Pokročilá dynamika: vyvážení levá/pravá, fáze záběru.
Pokročilá dynamika: vyvážení levá/pravá, fáze záběru.


  • Měření výkonu, kadence šlapání.
  • Kompatibilní s kufry SHIMANO SPD.
  • Snadný přesun z jednoho kola na jiné.
  • Výdrž baterie až 120 hodin.
  • Pokročilá dynamika jízdy na kole.

Konstrukce ideální do terénu


Rychlejší a důraznější jízda - Pokud chcete posunout svou výkonost a zefektivnit váš čas v tréninku, pak trénink založený na výkonu je právě pro vás . Snímač měřiče výkonu Rally XC200 je na rozdíl od jiných měřičů výkonu uložen přímo v pedálu. Proto poskytuje spolehlivá data při každém tréninku včetně pokročilých cyklistických metrik a možností snadné výměny pedálů mezi více koly. Montáž a demontáž zabere pouhých několik minut.


Trénink s maximální efektivitou - Pedály lze hladce spárovat s našimi kompatibilními cyklopočítači Edge®, s určitými fitness zařízeními s technologií ANT+® nebo Bluetooth – včetně kompatibilních zařízení Forerunner® a fenix® – a dále s naší mobilní aplikací Garmin Connect™. Jsou také kompatibilní s aplikacemi třetích stran pro trénink v uzavřeném prostoru na cyklotrenažéru nebo na velodromu. Kromě toho můžete software a nastavení snadno aktualizovat pomocí mobilní aplikace Garmin Connect ve svém smartphonu.


Dynamika jízdy na kole - Měření síly levé nohy oproti síle pravé nohy. Získáte tak lepší přehled o tom, jak symetricky vyvíjíte výkon. Zjistíte i správnou polohu kufrů, díky sledování, kde na pedál vynakládáte jakou sílu. Sledujte dobu, kterou strávíte v sedě nebo ve stoje a měřte efektivitu v obou pozicích.

Snadné propojení

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 23.5.2024
Super obchod, vše OK
5
LM Avatar autora | 20.2.2024
Mám vše od Garmin, takže hned bez problémů spárováno. Experesní čas dodání !!! Necelých 24 hodin !!! Děkuji za vzornou spolupráci !!!
5
MP Avatar autora | 24.8.2021
Vše OK.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: