Způsoby platby

V případě, že Vámi objednané zboží není skladem, budeme Vás informovat o nejbližším možném termínu jeho dodání. Zpravidla se jedná o dobu v rámci 2 - 5 dnů, v závislosti na dostupnosti zboží u samotného dodavatele.


1. Hotovost

Zboží můžete zaplatit v hotovosti přímo v našich pobočkách:

Pulsmetry.cz - Pardiubice
1. patro OC Grand
Náměstí Republiky 1400
530 02 Pardubice

Tel.: + 420 776 645 086
e-mail: pardubice@pulsmetry.cz
Otevírací doba: Pondělí – Pátek: 9:00 – 18:00

Pulsmetry.cz - Praha
1. patro OC Černá Růže (Malá dvorana)
Na Příkopě 853/12
110 00 Praha 1

e-mail: praha@pulsmetry.cz
Otervírací doba: Pondělí - Pátek: 14:00 - 19:00

2. Dobírka

Jako další způsob platby za zboží si můžete zvolit dobírku, kdy za zboží zaplatíte přímo přepravci (Česká pošta, PPL, DPD) v hotovosti. Zboží vám bude doručeno na předem určenou adresu.

3. Bankovní převod

Platbu můžete rovněž uskutečnit předem bankovním převodem na náš účet. Po odeslání Vaší objednávky od nás obdržíte veškeré potřebné informace pro převod peněz – částka, číslo účtu, na který převedete peníze a variabilní symbol. Peníze jsou na náš účet převedeny obvykle do následujícího pracovního dne od provedení platby. Zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den ode dne připsání peněz na náš účet. Při převzetí zásilky od doručovatele pak již nic neplatíte.

V případě, že jste zvolili vyzvednutí na naší kamenné prodejně, musí být platba připsána na náš účet nejpozději v domluvený termín dodání.

4. Platba ve výdejním místě Zásilkovna.cz

Za svou objednávku můžete zaplatit hotově, nebo kartou při vyzvednutí ve výdejním místě Zásilkovna.cz. Seznam výdejních míst naleznete po zvolení této možnosti v pokladně eshopu, případně na www.zasilkovna.cz

5. Nákup na splátky

Podrobnější informace naleznete zde

  • Home
  • Design Shoptetak.cz