Body Battery

Body Battery je funkce, která měří energetické rezervy vašeho těla a pomáhá vám naplánovat si den. Zaznamenává hodnoty od 1 do 100, které představují vaší energetickou hladinu. Body Battery vychází z analýzy různých signálů, například variability srdečního tepu, stresu, kvality spánku nebo aktivity. Jestliže je číslo vysoké, mělo by to znamenat, že máte dostatek energie a jste připraveni na aktivitu. Jestliže je hodnota nízká, může to být signál k regeneraci a odpočinku. Ideální je vysoká hodnota na začátku dne a poté by se měla přirozeně vybíjet. Náročnější aktivity baterii vybíjí rychleji, ale to nemusí být vždy na škodu. Pravidelné cvičení a dostatečný odpočinek v průběhu času může zvýšit vaší tělesnou zdatnost.

Veškeré vaše hodnoty se znázorňují v aplikaci Garmin Connect. Sledováním vašeho stavu Body Battery, můžete zjistit, kdy a jak cvičit a kdy naopak zařadit odpočinek. Pro co nejpřesnější výsledky je potřeba mít hodinky na sobě i během spánku. Snažte se vyhnout věcem, které brání klidnému spánku, jako jsou kofein, alkohol nebo cvičením bezprostředně před spánkem.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení