Garmin HRM-Pro: nejpokročilejší hrudní pás

Trénink s hrudním pásem

Garmin uvedl na trh zatím nejlépe vybavený hrudní pás pro měření nejen tepové frekvence. Díky duálnímu přenosu ANT+ a Bluetooth Low Energy Vám umožní mnohem lepší konektivitu než jeho předchůdce HRM-Tri. Snímač můžete připojit nejen s GPS hodinkami Garmin, ale také s aplikacemi jako Zwift nebo kompatibilním fitness vybavením.

Kromě srdeční frekvence zachytí HRM-Pro dynamiku běhu, která vám pomůže vylepšit formu. To zahrnuje metriky, jako je vertikální oscilace, doba kontaktu se zemí, délka kroku, vertikální poměr a další.

Ukládejte a předávejte svá data

Když jsou vaše hodinky mimo dosah, ukládá zařízení údaje o srdečním tepu během plavání nebo jiných aktivit, a poté je po dokončení aktivity odešle do vašich hodinek. Uloží také kroky, kalorie a minuty intenzivní aktivity a poté je synchronizuje také s vašimi hodinkami.

Užijte si pohodlí

HRM-Pro je vybaven malým a lehkým modulem pro sledování srdečního tepu, který není širší než šířka měkkého a pohodlného popruhu. A nebojte se, že vám dojde šťáva. Uživatelem vyměnitelná knoflíková baterie vydrží až jeden rok.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení