Garmin Varia set

Připravili jsme pro Vás výhodný Garmin Varia set zahrnující chytrou cyklosvítilnu UT800 a cyklistický radar RTL515 za zvýhodněnou cenu.

Varia UT800 je lehká a výkonná cyklosvítilna s dlouhou výdrží. Svítilnu můžete využít samostatně nebo ji spárovat s kompatibilními cyklopočítači od Garmin Edge, díky kterým svítilna automaticky na základě dat z cyklopočítače přizpůsobí kužel světla a jeho intenzitu dle aktuální rychlosti a světelných podmínek.

Cyklistický radar Varia RTL515 poskytuje majiteli vizuální a zvuková upozornění na přibližující se vozidla. Radar je možné spárovat s většinou cyklopočítačů a sportovních hodinek, a na základě barevného podkreslení lze získat představu o rychlosti přibližujícího se vozidla až na vzdálenost 140 metrů. Jasně červené světlo s dostatečným předstihem upozorní řidiče na cyklistu. Radar Varia RTL515 lze připojit také k mobilnímu telefonu pomocí bluetooth, který poté upozorní cyklistu na blížící se automobil akusticky nebo pomocí vibrace.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení