Garmin Edge 1030 Plus Pro

Mapový GPS cyklopočítač s 3,5 " displejem a voucherem pro stažení mapy TOPO Czech PRO v ceně.

Ochranné sklo se slevou ?
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 010-02424-10
11 390 Kč
Garmin Edge 1030 Plus Pro

Mapový GPS cyklopočítač s velkým dotykovým displejem, barometrem a automatickou navigací do cíle.

Garmin Edge 1030 Plus je nejnovější generací cyklopočítačů řady Edge. Mezi typické funkce této řady patří barevný dotykový displej, zobrazení podrobných map, možnost dohrávání dalších map do paměti cyklopočítače ( neobsahuje slot na micro/SD kartu), výpočet trasy do cíle na základě mapy v paměti cyklopočítače a snadná možnost procházení, zmenšování, zvětšování mapy na displeji. Nový Edge 1030 Plus je k dispozici ve dvou verzích:

 • Edge 1030 Plus - Základní verze balení obsahuje předsazený držák na řídítka, základní držák na řídítka či představec, nabíjecí kabel USB/microUSB, pojistné poutko a český návod.
 • Edge 1030 Plus Sensor Bundle - Obsahuje oproti základní verzi navíc hrudní snímač srdečního tepu, snímač kadence a snímač rychlosti.

 • Barevný, dotykový displej s úhlopříčkou 3,5“.
 • Vysocecitlivý přijímač GPS, GLONASS a GALILEO.
 • Elektronický kompas, barometrický výškoměr, teploměr.
 • Cyklo mapa Evropy + voucher pro stažení mapy TOPO Czech PRO.
 • Kompatibilní se STRAVA Segmenty.
 • Alarmy na počasí.
 • LiveTrack - funkce pro sdílení pozice a tréninkových dat v reálném čase.
 • GroupTrack - funkce pro sdílení své pozice a pozic spolujezdců ve skupině.
 • Pokročilé tréninkové a výkonnostní funkce včetně cyklistické dynamiky.
 • Osobní trenér. Edge doporučuje jízdy a tréninky podle aktuální tréninkové zátěže.
 • Bezdrátové připojení: WiFi, ANT+, Bluetooth.
 • Kompatibilita s produkty řady Varia, Vector, VIRB.
 • Výdrž až 24 hodin v GPS režimu.
 • Odolnost proti vodě (IPX7).


DYNAMICKÉ SLEDOVÁNÍ VÝKONU - Získejte lepší přehled o tom, jak vaše tělo reaguje na trénink. Sledujte hodnotu VO2 max, dobu regenerace, tréninkovou zátěž, zaměření tréninkové zátěže a další parametry.


STAV TRÉNINKU - Jak efektivní je váš trénink? Automaticky vyhodnocujte svoji nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti, abyste věděli, jestli trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně.


TRÉNINKOVÁ DOPORUČENÍ - Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice a každodenní doporučení k jízdě podle aktuální tréninkové zátěže a hodnot VO2 max.


SYNCHRONIZACE TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ - Získejte indoorové i outdoorové tréninky z chytrého generátoru tréninkových plánů v aplikaci Garmin Connect. Propojte cyklopočítač Edge s dalšími aplikacemi, včetně TrainingPeaks, účtu TrainerRoad.


AKLIMATIZACE NA TEPLO A NADMOŘSKOU VÝŠKU - Připravte se na každé prostředí. Sledujte, jak si vaše tělo stojí v různých prostředích, díky funkci aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku.


FUNKCE CLIMBPRO - Automaticky sledujte zbývající stoupání a úhel během jízdy po trase. Díky tomu si budete moci lépe rozložit síly a uvidíte, kolik námahy vás ještě čeká.


VÝŽIVA A HYDRATACE - Získejte potřebné informace, abyste měli dost energie na každý kilometr. Edge 1030 Plus vás upozorní ve chvíli, kdy je potřeba se napít nebo najíst.


DYNAMIKA JÍZDY NA KOLE - Využívejte výhod pokročilé metriky jízdy na kole, která vám poskytuje přehled o proměnlivosti vašeho výkonu podle proměnných, jako je poloha, nastavení jízdního kola, délka jízdy apod.


MTB DYNAMIKA - Sledujte velkolepé detaily každé jízdy díky nové metrice pro horskou cyklistiku, která zaznamenává například počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.


OBTÍŽNOST A PLYNULOST - Hodnotí obtížnost jízdy podle GPS, údajů o nadmořské výšce apod. Plynulost měří plynulost vašeho klesání po trase, takže napříště máte skóre, které můžete překonat.


PRODLOUŽENÁ VÝDRŽ BATERIE - Edge 1030 Plus nabízí 24 hodin výdrž baterie i při náročné jízdě. Až 48 hodin se záložním zdrojem Garmin Charge™.AUTOMATICKÝ PŘEPOČET TRASY - Nebojte se pozastavit navigaci a upozornění na opuštění trasy, když sjedete ze stezky za dobrodružstvím. Jakmile se budete chtít vrátit na trasu, Edge 1030 Plus vám ukáže cestu.


CYKLISTICKÁ MAPA GARMIN - Jezděte podle předinstalovaných map s větším pokrytím než kdy dříve, včetně dat o stezkách pro horská kola po celém světě ze služby Trailforks. Získejte také údaje o nadmořské výšce a bodech zájmu a možnost vyhledávat adresy.


APLIKACE TRAILFORKS - Importujte naplánované trasy přímo z aplikace Trailforks předinstalované v cyklopočítači Edge 1030 Plus. Tyhle trasy zohledňují stav trasy a schopnosti jezdce a pomáhají tak k lepšímu zážitku z jízdy.


REŽIM FORKSIGHT - Tento režim při používání aplikace Trailforks automaticky zobrazuje nadcházející rozcestí na trase a další souvislosti podle vaší polohy v síti stezek.


PODROBNÁ NAVIGACE - Díky podrobné navigaci po trase a upozorněním na nadcházející odbočky se už nikdy neztratíte.


ZPĚT NA START - Edge 1030 Plus je dostatečně chytrý na to, aby vás dovedl zpátky na začátek trasy, a to i pokud se od původní trasy odchýlíte nebo zamíříte domů dříve.


VÝPOČET TRASY - Díky dvakrát rychlejšímu výpočtu tras, než u předchozích modelů, strávíte více času jízdou a méně času čekáním.


TRASOVÁNÍ PODLE OBLÍBENOSTI - Edge 1030 Plus dokáže vždycky najít tu nejlepší trasu – díky systému výběru z nejoblíbenějších cest a stezek a údajům o jízdě po miliardách kilometrů tras, které nahráli přímo ostatní cyklisté.


VYTVÁŘENÍ NOVÝCH TRAS - V aplikaci Garmin Connect můžete vytvářet nové trasy. Plánovat je můžete i v dalších platformách, jako například Strava a Komoot, a potom je automaticky synchronizovat s cyklopočítačem Edge.KOMPATIBILITA S INREACH - Ať máte namířeno kamkoli, zůstaňte v kontaktu díky spárování cyklopočítače Edge se satelitními komunikátory inReach. Čtěte a odpovídejte na textové zprávy, sdílejte údaje o trase nebo aktivujte interaktivní nouzové volání SOS – s předplatným služby inReach.


KOMPATIBILITA S ŘADOU VARIA - Spárujte Edge 1030 Plus s naším zpětným cyklistickým radarem a světly Varia, abyste dobře viděli i byli viděni.


DETEKCE NEHOD - Edge v případě nehody automaticky odešle vaši polohu přednastaveným nouzovým kontaktům. Bezpečnostní funkce využívá připojený mobilní telefon.


ALARM KOLA - Alarm kola chráněný kódem PIN vás prostřednictvím smartphonu upozorní na pohyb jízdního kola vždy, když si uděláte přestávku na odpočívadle nebo doplňujete vodu.


SKUPINOVÉ ZPRÁVY - Zůstaňte v kontaktu se svým cyklistickým týmem, když se oddělíte od skupiny.


GROUPTRACK - Mějte své spolujezdce pod dohledem i v případě, že je přímo nevidíte – a zajistěte, aby oni mohli dávat pozor na vás. Funkce GroupTrack může sledovat až 50 vašich přátel najednou. Stačí se podívat na obrazovku a vždycky uvidíte aktuální informace.


LIVETRACK - Funkce LiveTrack umožňuje přátelům a rodině sledovat v reálném čase vaši polohu1 a dokonce celou vaši předem naplánovanou trasu. Můžete tak mít jistotu, že vaši blízcí budou přesně vědět, kudy právě jedete.CHYTRÁ OZNÁMENÍ - V cyklopočítači Edge můžete přijímat textové zprávy, emaily, hovory a další upozornění po spárování s kompatibilním smartphonem. Při zobrazení příchozích volání se na displeji objevuje nejen číslo volajícího, ale také jméno, které je převzaté z telefonního seznamu.


CONNECT IQ - Stáhněte si vlastní datová pole nebo aplikace z našeho obchodu Connect IQ. Projekt vznikl před několika lety a umožnil tak počítačovým nadšencům a programátorům tvorbu jejich vlastních aplikací. Drtivá většina obsahu je zcela zdarma, ale můžete se setkat i s placeným obsahem. Většina vývojářů se však pokouší získat drobnou odměnu pomocí PayPal odkazu, ale zda se je rozhodnete v jejich práci podpořit je jen na Vás.


KOMPATIBILITA S TACX - Spárujte Edge 1030 Plus s cyklotrenažérem Tacx a jezdit tak kdykoli a kdekoli.


PODPORA ELEKTROKOLA SHIMANO STEPS - Sledujte speciální obrazovku se stavem elektrokola, datovými poli a podporou pro stav systému či varovné zprávy. Za jízdy můžete zobrazit i míru podpory kola, zařazený převod, stav baterie a další parametry.


AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ - Buďte během několika minut připravení k jízdě a nezdržujte se nastavením. Získejte vlastní jízdní profily přednastavené podle vašeho dřívějšího cyklopočítače Edge, typů jízdy nebo snímačů.


KOMPATIBILITA S VÍCE APLIKACEMI - S Edge je kompatibilních stále víc vašich oblíbených tréninkových a mapových platforem. Jezděte svým oblíbeným způsobem s platformami Strava, Komoot, TrainingPeaks a mnoha dalšími.


Kondici máte na dosah


Obsah balení

 • Přístroj Edge 1030 Plus s předehranou mapou Cyclo Europe
 • voucher pro stažení mapy TOPO Czech PRO
 • standardní držák na kolo (010-11430-00)
 • předsazený držák na kolo (010-12563-00)
 • microUSB kabel (010-11478-01)
 • poutko (010-11251-16)
 • manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin Edge 1030 / 1030 Plus
CZ menu: Ano
Rozměry: 58 x 114 x 19 mm
Voděodolnost: Ano, IPX7
Displej - dotykový: Ano
Displej - velikost: 3,5"
Displej - rozlišení: 282 x 470 bodů
Výdrž baterie GPS: až 24 hodin
? GPS a satelitní systémy: GPS + Galileo + Glonass
GPS - úsporný režim: Ano
Barometrický výškoměr: Ano
Teploměr: Ano
Konektivita: Bluetooth, ANT+, WI-FI
Smart notifikace: Ano
Live Tracking: Ano
Mapy - Možnost dohrání map: Ano
Mapy - předinstalované: Cyklo mapa Evropy
Segmenty: Ano
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 18.6.2022
Super pecka
5
PM Avatar autora | 28.5.2022
Garmin udělal kus práce, před pár lety jsem používal na kole garmin oregon 650t, tam bylo trasování očistec, tedy alespoň pro mou osobu, měně technicky zdatnou. Tady trasuji přes aplikaci v mobilu (garmin connect), která je propojena přes bluetooth, naplánovt trasu je tady otázka chviličky. Navigace je malinkato složitějš na ovládání a dle mého názoru trochu chybí logičnost, ale dá se na to zvyknout. Displej je v místnosti lehce matný a jakoby zašedlý, ale jakmile vyjedete na slunce jakoby začal svítit a to se děje i při pevně nastaveném jasu. Čitelnost je tedy super a baterie vydrží fakt hodně! Za týden provozu (7hodin a najetých 150km) ukazuje stále 53% GPS lokalizace je také lepší, rychlejší- jakmile vyjdu ven, tak 30 sekund a je to tam. V hustém lese lehká nepřesnost, ale to je normál u všech strojů. Uchycení navigace (ja používám na představci) hodnotím horší nebo nepůsobí tak bytelně jako u oregonu a pohyb při nasazení otočení může trochu zavazet světlo nebo cyklopočitač, no uvidím co vydrží. Mapy Topo Czech jsem zvládl stáhnout a jsou lepší než dodávané. Trochu problém při natahování do GPS dvakrát se přerušilo načítání map, ale nakonec vše ok. Ale jinak Super!
5
RM Avatar autora | 23.5.2022
Vynikající kvalita! Při první švihu skončil na asfaltu …bez porušení ????
5
Avatar autora | 2.7.2020
+ To nejlepší na trhu
+ Výrazně rychlejší než předchozí model
+ Lepší dotykový displej
- Nesmyslná cena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: