Garmin Edge 530 Varia RTL515 Bundle

Sportovní GPS navigace s tlačítkovým ovládáním včetně podrobných map a cyklistický radar s výkonnou zadní svítilnou. Ideální kombinace pro náročný trénink a bezpečnější jízdu na silnici. 

Ochranné sklo na displej od 1 Kč ?
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 020-00310-01
9 890 Kč
Garmin Edge 530 Varia RTL515 Bundle

Prémiový GPS cyklopočítač s tlačítkovým ovládáním a cyklistický radar Varia RTL 515 s výkonnou zadní svítilnou.

Dva produkty značky Garmin, které tvoří ideální komplet pro výkonnostní i rekreační cyklisty. Edge 530 poskytuje při jízdě všechny důležité informace včetně přehledné mapy. Radar Varia RTL 515 slouží jako bezpečnostní prvek. Na displeji navigace zobrazuje blížící se auta za cyklistou. Projíždějící auta navíc na cyklistu upozorní intenzivním blikáním díky výkonné integrované svítilně.  notifikace
Podrobné plánování tras pomocí mobilu nebo počítače.

notifikace
Vestavěný GPS přijímač s možností navigace nad podrobnou mapou.


Možnost propojení s wattmery nebo chytrými indoor cyklotrenažéry.

notifikace
Možnost podrobného plánování tréninků i pomocí tréninkových sw třetích stran.

notifikace
Tréninkový deník Garmin Connect s přehledným zobrazením statistik jízdy.

notifikace
Skvělá výdrž baterií, až 20 hodin jízdy s GPS záznamem na jedno nabití.


Funkce Climb Pro s podrobnou statistikou stoupání

SLEDOVÁNÍ VÝKONNOSTI
Získejte lepší přehled o tom, jak vaše tělo reaguje na trénink. Sledujte hodnoty jako například: VO2 max. doba regenerace, tréninková zátěž, zaměření tréninkové zátěže a další parametry.

STAV TRÉNINKU
Víte, jak efektivní je váš trénink? Cyklopočítač automaticky vyhodnocujte svoji nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti, abyste věděli, jestli trénujete málo, efektivně, nebo nadměrně.

AKLIMATIZACE NA VÝŠKU NEBO TEPLOTU
Chystáte se na trénink v extrémních teplotách nebo ve výrazně jiné nadmořské výšce? Sledujte, jak vaše tělo reaguje na změny prostředí. Funkce vyhodnocení aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku1 vám to prozradí.


PODPORA ELEKTROKOL SHIMANO STEPS
Propojte cyklopočítač s elektrokolem a sledujte jeho stav, měřené veličiny či varovné zprávy. Můžete sledovat stupeň dopomoci, zařazený převod, stav baterie a další parametry.

DI2 KOMPATIBILNÍ
Tento cyklopočítač Edge je kompatibilní se systémy elektronického řazení4 SHIMANO Di2. SHIMANO Di2 nabízí bezdrátové připojení s rychlým, automatickým nastavením a zobrazováním / záznam dat o řazení u kazet s až 12 převody. Zobrazte si údaje o zařazeném převodu a stavu baterie.

DYNAMIKA JÍZDY NA KOLE
Sledujte pokročilé metriky jízdy na kole1 , díky kterým získáte přehled o proměnlivosti vašeho výkonu podle hodnot, jako je pozice, nastavení jízdního kola, délka jízdy apod.


JÍZDA NA HORSKÉM KOLE
Sledujte velkolepé detaily každé jízdy díky nové metrice pro horskou cyklistiku, která zaznamenává například počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.

GRIT™ A FLOW™
Grit hodnotí obtížnost jízdy podle GPS, údajů o nadmořské výšce apod. Flow měří plynulost vašeho klesání po trase, takže napříště máte skóre, které můžete překonat.

POKROČILÉ TRÉNINKY
Synchronizujte si tréninky z platformy TrainingPeaks® s deníkem Garmin Connect™ a přeneste je přímo do cyklopočítače Garmin Edge.FUNKCE CLIMBPRO
Na naplánované trase automaticky vyhodnotí zbývající stoupání a sklon svahu. Data jsou k dispozici v průběhu jízdy a umožnují vám lépe rozložit síly a znát, jak dlouhý a náročný profil je před vámi.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE
Edge 530 nabízí až 20hodinovou výdrž baterie při plnohodnotném GPS záznamu jízdy a až 40 hodin při využití záložní baterie (k dokoupení samostatně). Garmin Charge™ nebo v režimu úspory baterie.


Cyklopočítač pro vrcholové a výkonnostní cyklisty.

VÝPOČET TRAS PODLE TYPU JÍZDY
Jedete v horách, na štěrku nebo po silnici? Podrobné mapy s technologií Active Routing umějí navrhnout trasu do cíle podle konkrétního typu jízdy, jako například mapa Topo Czech PRO.

CYKLISTICKÁ MAPA EVROPY
Cyklistické mapové počítače Garmin Edge dodávané na český trh obsahují v paměti předehrané podrobné cyklistické mapy Evropy s integrovanými trasami pro MTB ze zdroje Trailforks.

APLIKACE TRAILFORKS
Zajímají vás podrobnosti o jízdě na MTB kole? Hodinky změří obtížnost a plynulost jízdy, počet skoků, jejich délku, dobu trvání a řadu dalších statistik, které vám pomohou se zlepšit.


REŽIM FORKSIGHT
Tento režim při používání aplikace Trailforks automaticky zobrazuje nadcházející rozcestí na trase a další kontext podle vaší polohy v síti cest.

PODROBNÉ NAVIGAČNÍ POKYNY
Při navigaci po trase poskytuje Edge podrobné navigační pokyny a navíc i odhad času dojezdu do cíle, do průjezdních bodů v trase a navíc i časy západu a východu Slunce.

ZPĚT NA START
Ztratili jste se v terénu? Edge® 530 je dostatečně chytrý na to, aby vás kdykoliv dovedl zpátky na trasu (nebo zpět na start).RYCHLEJŠÍ VÝPOČET TRASY
Naše cyklopočítače teď počítají trasy a ukládají data do mezipaměti rychleji než dříve. Na výpočet tak nemusíte čekat a můžete vyjet na trasu dříve.

VÝPOČET TRAS PODLE OBLÍBENOSTI
Edge® 530 dokáže počítat nejrychlejší, nejkratší ale i oblíbené trasy. Díky systému Trendline™ s výběrem nejoblíbenějších cest a stezek, které nahráli ostatní cyklisté.


S cyklistickým radarem je jízda bezpečnější.

PODPORA RADARU GARMIN VARIA™
Spárujte Edge® 530 s naším cyklistickým radarem, získejte informace o vozidlech, které se k vám zezadu blíží a upozorněte je světlem, které na ně reaguje svou intenzitou.

AUTOMATICKÁ DETEKCE NEHODY
Edge může při jízdě po silnicích automaticky rozeznat nehodu cyklisty a automaticky odeslat hlášení s vaší polohu přednastaveným nouzovým kontaktům2. Ve výchozím nastavení je funkce Detekce nehod zapnutá pouze pro profily aktivity Silnice, Nezpevněné cesty, Dojíždění, Cykloturistika a Elektrokolo.

ALARM KRÁDEŽE KOLA
Alarm kola chráněný kódem PIN vás prostřednictvím smartphonu3 upozorní na pohyb jízdního kola v případě přestávky, když si kolo odložíte.SKUPINOVÁ KOMUNIKACE
Buďte v kontaktu3 se svým cyklistickým týmem, když se oddělíte od skupiny. Funkce skupinové komunikace umožňuje odesílat zprávy všem jezdcům ve skupině najednou.

LIVETRACK
Funkce LiveTrack umožňuje přátelům a rodině sledovat živě vaši polohu3 a dokonce i vaší naplánovanou trasu. Nemusí vám tak volat aby zjistili kde jste a kdy přijedete.


Opravdu chytrý cyklopočítač

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na cyklopočítači Edge přijímat textové zprávy a upozornění. Cyklopočítač je kompatibilní se systémy Android i iOS.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
Využijte programovatelnou platformu a přizpůsobte si svůj cyklopočítač stažením datových polí, aplikací a doplňků z obchodu Connect IQ.

TRÉNINKOVÝ DENÍK GARMIN CONNECT
Mobilní a webová aplikace Garmin Connect je unikátním kalendářem a tréninkovým deníkem, kde si můžete uložit svá data a sdílet je v případě potřeby s přáteli a fanoušky.KOMPATIBILITA S VÍCE APLIKACEMI
S Edge je kompatibilních stále víc vašich oblíbených tréninkových a mapových platforem. Jezděte svým oblíbeným způsobem s platformami Strava, Komoot, TrainingPeaks a mnoha dalšími.


apka


Garmin Varia Radar RTL515

Zpětný cyklistický radar se zadní svítilnou nově i s BT pro propojení s mobilním telefonem.

Cyklistický radar Varia RTL515 poskytuje majiteli vizuální a zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu a to až na vzdálenost 140 metrů. Radar je možné spárovat s většinou cyklocomputerů a sportovních hodinek, na jejichž displeji bude po straně vidět pruh s posouvajícími se body, představujícími přibližující se vozidla za Vámi. Novinkou je možnost připojit radar k mobilnímu telefonu pomocí Bluetooth technologie a nové Varia aplikace. Mobilní telefon poté upozorní na blížící se automobil akusticky nebo pomocí vibrace. Výdrž baterie Varia radaru je na jedno nabití až 15 hodin v režimu deního blikání nebo cca 6 hodin v režimu nepřetržitého svícení.

 • Detekuje přibližující se vozidla do vzdálenosti až 140 metrů.
 • Vizuální a zvukové upozornění na blížící se vozidla.
 • Velmi jasné červené zadní světlo viditelné i ve dne ze vzdálenosti více než 1 km.
 • Držák pro montáž na sedlovku kola.
 • Kompatibilní s aktuálně nabízenými cyklocomputery řady Garmin Edge.
 • Bluetooth propojení s mobilním telefonem.
 • Výdrž až 15 hodin na jedno nabití.BEZPEČNÝ ODSTUP - Na základě barevného podkreslení lze získat představu o rychlosti přibližujícího se vozidla a možném riziku: zelená barva znamená, že prostor za Vámi je volný a máte dostatek času k manévrování, oranžová barva značí přibližující se vozidlo, červená barva znamená vozidlo přibližující se vysokou rychlostí.


VAROVÁNÍ ŘIDIČŮ - Svým velmi jasným červeným světlem s dostatečným předstihem upozorní řidiče vozidel na překážku (cyklistu) před nimi, za denního světla je vidět na vzdálenost až 1,6 km a úhel svitu je v rozsahu až 220°. Čím blíže bude automobil k cyklistovi, tím intenzivnější bude jas a frekvence blikání.


JÍZDA VE SKUPINĚ - Varia RTL515 nově také obsahuje režim "Peloton", při kterém dochází ke snížení intenzity blikání tak, aby nedocházelo k oslnění ostatních cyklistů jedoucích ve skupině.


Obsah balení

 • přístroj Edge 530
 • předsazený držák (010-12563-00)
 • sada držáků na představec (010-11430-00)
 • poutko
 • napájecí a datový kabel USB pro Edge
 • manuál na cyklokomputer
 • přístroj Varia RTL515
 • montážní sada
 • nabíjecí kabel pro Radar
 • manuál na Radar
 • Poukaz na stažení mapy TOPO Czech V4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: