Garmin Edge 830 PRO Sensor Bundle

Mapový GPS cyklopočítač s dotykovým displejem v balení se snímač rychlosti, kadence a tepu. Díky bohaté sportovní výbavě a dlouhé výdrži baterie je vhodný i pro profesionální přípravu. 

Ochranné sklo na displej od 1 Kč ?
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 010-02061-11
10 490 Kč
Garmin Edge 830 PRO Sensor Bundle

Prémiový GPS cyklopočítač s dotykovým displejem

Pro koho je určen cyklopočítač Edge® 830 s dotykovou obrazovkou, dynamickým sledováním výkonu a užitečnými tipy pro zlepšení? Pro vás.notifikace
Podrobné plánování tras pomocí mobilu nebo počítače.

notifikace
Vestavěný GPS přijímač s možností navigace nad podrobnou mapou.


Možnost propojení s wattmery nebo chytrými indoor cyklotrenažéry.

notifikace
Možnost podrobného plánování tréninků i pomocí tréninkových sw třetích stran.

notifikace
Tréninkový deník Garmin Connect s přehledným zobrazením statistik jízdy.

notifikace
Skvělá výdrž baterií, až 20 hodin jízdy s GPS záznamem na jedno nabití.


Široká nabídka údajů

SLEDOVÁNÍ VÝKONNOSTI
Získejte lepší přehled o tom, jak vaše tělo reaguje na trénink. Sledujte hodnoty jako například: VO2 max. doba regenerace, tréninková zátěž, zaměření tréninkové zátěže a další parametry.

STAV TRÉNINKU
Víte, jak efektivní je váš trénink? Cyklopočítač automaticky vyhodnocujte svoji nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti, abyste věděli, jestli trénujete málo, efektivně, nebo nadměrně.

AKLIMATIZACE NA VÝŠKU NEBO TEPLOTU
Chystáte se na trénink v extrémních teplotách nebo ve výrazně jiné nadmořské výšce? Sledujte, jak vaše tělo reaguje na změny prostředí. Funkce vyhodnocení aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku1 vám to prozradí.


PODPORA ELEKTROKOL SHIMANO STEPS
Propojte cyklopočítač s elektrokolem a sledujte jeho stav, měřené veličiny či varovné zprávy. Můžete sledovat stupeň dopomoci, zařazený převod, stav baterie a další parametry.

DI2 KOMPATIBILNÍ
Tento cyklopočítač Edge je kompatibilní se systémy elektronického řazení4 SHIMANO Di2. SHIMANO Di2 nabízí bezdrátové připojení s rychlým, automatickým nastavením a zobrazováním / záznam dat o řazení u kazet s až 12 převody. Zobrazte si údaje o zařazeném převodu a stavu baterie.

DYNAMIKA JÍZDY NA KOLE
Sledujte pokročilé metriky jízdy na kole1 , díky kterým získáte přehled o proměnlivosti vašeho výkonu podle hodnot, jako je pozice, nastavení jízdního kola, délka jízdy apod.


JÍZDA NA HORSKÉM KOLE
Sledujte velkolepé detaily každé jízdy díky nové metrice pro horskou cyklistiku, která zaznamenává například počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.

GRIT™ A FLOW™
Grit hodnotí obtížnost jízdy podle GPS, údajů o nadmořské výšce apod. Flow měří plynulost vašeho klesání po trase, takže napříště máte skóre, které můžete překonat.

POKROČILÉ TRÉNINKY
Synchronizujte si tréninky z platformy TrainingPeaks® s deníkem Garmin Connect™ a přeneste je přímo do cyklopočítače Garmin Edge.FUNKCE CLIMBPRO
Na naplánované trase automaticky vyhodnotí zbývající stoupání a sklon svahu. Data jsou k dispozici v průběhu jízdy a umožnují vám lépe rozložit síly a znát, jak dlouhý a náročný profil je před vámi.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE
Edge 830 nabízí až 20hodinovou výdrž baterie při plnohodnotném GPS záznamu jízdy a až 40 hodin při využití záložní baterie (k dokoupení samostatně). Garmin Charge™ nebo v režimu úspory baterie.


Jezděte jako místní

VÝPOČET TRAS PODLE TYPU JÍZDY
Jedete v horách, na štěrku nebo po silnici? Podrobné mapy s technologií Active Routing umějí navrhnout trasu do cíle podle konkrétního typu jízdy, jako například mapa Topo Czech PRO.

CYKLISTICKÁ MAPA EVROPY
Cyklistické mapové počítače Garmin Edge dodávané na český trh obsahují v paměti předehrané podrobné cyklistické mapy Evropy s integrovanými trasami pro MTB ze zdroje Trailforks.

APLIKACE TRAILFORKS
Zajímají vás podrobnosti o jízdě na MTB kole? Hodinky změří obtížnost a plynulost jízdy, počet skoků, jejich délku, dobu trvání a řadu dalších statistik, které vám pomohou se zlepšit.


REŽIM FORKSIGHT
Tento režim při používání aplikace Trailforks automaticky zobrazuje nadcházející rozcestí na trase a další kontext podle vaší polohy v síti cest.

PODROBNÉ NAVIGAČNÍ POKYNY
Při navigaci po trase poskytuje Edge podrobné navigační pokyny a navíc i odhad času dojezdu do cíle, do průjezdních bodů v trase a navíc i časy západu a východu Slunce.

ZPĚT NA START
Ztratili jste se v terénu? Edge® 530 je dostatečně chytrý na to, aby vás kdykoliv dovedl zpátky na trasu (nebo zpět na start).


RYCHLEJŠÍ VÝPOČET TRASY
Naše cyklopočítače teď počítají trasy a ukládají data do mezipaměti rychleji než dříve. Na výpočet tak nemusíte čekat a můžete vyjet na trasu dříve.

VÝPOČET TRAS PODLE OBLÍBENOSTI
Edge® 830 dokáže počítat nejrychlejší, nejkratší ale i oblíbené trasy. Díky systému Trendline™ s výběrem nejoblíbenějších cest a stezek, které nahráli ostatní cyklisté.

DOTYKOVÝ DISPLEJ
Vysoký jas a rychlá odezva dotyku. Pomocí dotykového displeje můžete snadno a rychle zadat nový cíl k navigování a upravit různá nastavení.


S cyklistickým radarem je jízda bezpečnější.

PODPORA RADARU GARMIN VARIA™
Spárujte Edge® 830 s naším cyklistickým radarem, získejte informace o vozidlech, které se k vám zezadu blíží a upozorněte je světlem, které na ně reaguje svou intenzitou.

AUTOMATICKÁ DETEKCE NEHODY
Edge může při jízdě po silnicích automaticky rozeznat nehodu cyklisty a automaticky odeslat hlášení s vaší polohu přednastaveným nouzovým kontaktům2. Ve výchozím nastavení je funkce Detekce nehod zapnutá pouze pro profily aktivity Silnice, Nezpevněné cesty, Dojíždění, Cykloturistika a Elektrokolo.

ALARM KRÁDEŽE KOLA
Alarm kola chráněný kódem PIN vás prostřednictvím smartphonu upozorní na pohyb jízdního kola v případě přestávky, když si kolo odložíte.SKUPINOVÁ KOMUNIKACE
Buďte v kontaktu se svým cyklistickým týmem, když se oddělíte od skupiny. Funkce skupinové komunikace umožňuje odesílat zprávy všem jezdcům ve skupině najednou.

LIVETRACK
Funkce LiveTrack umožňuje přátelům a rodině sledovat živě vaši polohu3 a dokonce i vaší naplánovanou trasu. Nemusí vám tak volat aby zjistili kde jste a kdy přijedete.


Opravdu chytrý cyklopočítač

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na cyklopočítači Edge přijímat textové zprávy a upozornění. Cyklopočítač je kompatibilní se systémy Android i iOS.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
Využijte programovatelnou platformu a přizpůsobte si svůj cyklopočítač stažením datových polí, aplikací a doplňků z obchodu Connect IQ.

TRÉNINKOVÝ DENÍK GARMIN CONNECT
Mobilní a webová aplikace Garmin Connect je unikátním kalendářem a tréninkovým deníkem, kde si můžete uložit svá data a sdílet je v případě potřeby s přáteli a fanoušky.KOMPATIBILITA S VÍCE APLIKACEMI
S Edge je kompatibilních stále víc vašich oblíbených tréninkových a mapových platforem. Jezděte svým oblíbeným způsobem s platformami Strava, Komoot, TrainingPeaks a mnoha dalšími.


apka


Obsah balení

 • cyklopočítač Edge 830
 • voucher pro stažení mapy TOPO Czech PRO
 • předsazený držák (010-12563-00)
 • sada držáků na představec (010-11430-00)
 • snímač rychlosti
 • snímač kadence
 • snímač srdečního tepu s hrudním pásem
 • poutko
 • napájecí a datový kabel USB
 • dokumentace

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin Edge 830
CZ menu: Ano
Rozměry: 50 x 80 x 20 mm
Voděodolnost: Ano, IPX7
Displej - dotykový: Ano
Displej - velikost: 2,6"
Displej - rozlišení: 246 x 322 bodů
Výdrž baterie GPS: až 20 hodin
? GPS a satelitní systémy: GPS + Galileo + Glonass
Barometrický výškoměr: Ano
Teploměr: Ano
Konektivita: Bluetooth, ANT+, WI-FI, USB
Smart notifikace: Ano
Live Tracking: Ano
Mapy - Možnost dohrání map: Ano
Mapy - předinstalované: Cyklo mapa Evropy
Segmenty: Ano
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 3.5.2022
Navigace funguje jak má. Senzory už byly spárované a baterie v senzorech. Instalace senzorů i navigace je tak na 10 minut. Nechyběl ani zmíněný voucher na TopoCzech mapy včetně českého návodu. Odesláno v den objednání včetně nalepení ochranného skla, takže dodání taky super rychlost.
5
DM Avatar autora | 20.1.2021
Rychlý nákup, zboží dodáno následující den, V pohodě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Garmin Edge 830 PRO
7 990 Kč

Sportovní cyklistická GPS navigace kompaktních rozměrů s výdrží na jedno...

Kód: 010-02061-01
Garmin Edge 830 PRO MTB Bundle
9 990 Kč

Mapový GPS cyklopočítač s dotykovým displejem. Zvýhodněné balení obsahuje...

Kód: 010-02061-21