Garmin Enduro 2 Sapphire Solar Titan DLC

Enduro 2 jsou ultimátní GPS hodinky nejen pro outdoorové nadšence. Kombinují všechny aktuálně dostupné funkce hodinek Garmin s nejlepšími technickými parametry a materiály. 

Dostupnost Expedice za 1-3 dny
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kód: 010-02754-01
21 990 Kč
Garmin Enduro 2 Sapphire Solar Titan DLC

GPS HODINKY S EXTRÉMNÍ VÝDRŽÍ

Chytré GPS hodinky se skvělou kombinací všestranného sportovně-outdoorového využití, vysokou výkonností, nekompromisním funkčním vybavením, nízkou hmotností a extrémně dlouhou výdrží akumulátoru na 1 nabití.notifikace
Solární dobíjení poskytuje dlouhou výdrž baterie i pro extrémně dlouhé aktivity.

notifikace
Až 150 hodin souvislého GPS záznamu s podporou solárního dobíjení.

notifikace
SatIQ™ automaticky volí režim GPS příjmu s ohledem na přesnost a výdrž.

notifikace
Zobrazení podrobných map na displeji, plánování tras i z mobilního telefonu.

notifikace
Vysoce jasná LED svítilna, 2x jasnější v porovnání s hodinkami Garmin Fénix 7X.

notifikace
Sledování a vyhodnocení zátěže a regenerace, včetně tréninkových doporučení.


SOLÁRNÍ DOBÍJENÍ BATERIE
Výdrž až 34 dnů provozu v režimu chytrých hodinek, plus dalších 12 dnů při využití solárního dobíjení2. Výdrž až 150 hodin podrobného GPS záznamu při využití solárního dobíjení.

PRO EXTRÉMNÍ PODMÍNKY
Lehké a vysoce pevné pouzdro hodinek s velikostí 51 mm je doplněné o odolné safírové sklíčko, pod kterým se ukrývá 1,4″ displej s tlačítkovým i dotykovým ovládáním. Nylonový řemínek UltraFit je pohodlný i při dlouho trvajících aktivitách a v extrémních podmínkách.

DUÁLNÍ OVLÁDÁNÍ
Hodinky používají plnohodnotné tlačítkové ovládání, které je přesné a jisté i ve vodě nebo nízkých teplotách. Tlačítka nově doplňuje i dotykový displej, který je možné kdykoliv aktivovat a deaktivovat. Dotyk je skvělý například pro ovládání mapy.

Trénujte chytře.

FUNKCE VO2 MAX
Hodinky měří Funcke VO2 Max pro klasický i trialový běh. U trailového běhu přizpůsobuje výpočet podle podmínek na trase, které mohou mít vliv na výkon.

MĚŘENÍ ULTRA DLOUHÝCH BĚHŮ
Speciální sportovní profil je připravený pro příznivce ultra dlouhých běžeckých závodů. Sportovní profil zaznamenává nejen čas, vzdálenost a převýšení, ale dokáže stopovat i časy odpočinku a zaznamat časy strávené na občerstvovacích stanicích.

APLIKACE ADVENTURE RACING
Speciální sportovní profil je k dispozici pro závoty typu Adventure race. Sportovní profil umožňuje během závodu sledovat srdeční tep, nadmořskou výšku, časy úseků a další metriky a zaznamenávat trasu pomocí GPS. GPS trasa, ani GPS souřadnice se ale během závodu nezobrazují, aby nebyla porušena pravidla závodu. Obrazovka shrnutí pomáhá ověřit u závodní komise váš čas dokončení závodu.

FUNKCE CLIMBPRO
Funkce ClimbPro poskytuje podrobné informace a statistiky o výškovém profilu naplánované trasy. Funkce rozdělí trasu na jednotlivá stoupání a u každého z nich poskytne v reálném čase podrobné informace, včetně zbývajících metrů do vrcholu kopce.

FUNKCE PACEPRO™
Jedinečná funkce PacePro vám umožní naplánovat tempo závodu s ohledem na výškový profil trasy. Umožní naplánovat rychlejší tempo z kopce a pomalejší do kopce a je skvělou pomůckou pro udržení průměrného tempa na trati.

TEMPO S KOREKCÍ SKLONU
Funkce je vhodná pro běh v přírodě v kopcovitém terénu. Funkce umožňuje plánovat tempo běhu s ohledem na členitý terén tak, aby výsledný výkod odpovídal naplánovanému času.

PŘEDPOVĚĎ VÝSLEDKŮ
Tato funkce vám na základě historie běhů a celkové kondice poskytne odhad, jaké by mohlo být vaše tempo a čas pro vzdálenost, kterou chcete uběhnout. Data o trendech vám ukážou vliv tréninku v průběhu času.

AKLIMATIZACE NA VÝŠKU NEBO TEPLOTU
Připravte se na významnější změnu prostředí. Při spárování s kompatibilním telefonem můžete sledovat, jak si vaše tělo vede v různých prostředích z hlediska aklimatizace na nadmořskou výšku nebo teplotu.

METRIKY VÝKONU
K dispozici jsou pokročilé metriky tréninku, jako je například dynamika běhu, VO2 Max, stav aklimatizace podle teploty a nadmořské výšky, regenerační asistent, tréninkový efekt, vyhodnocení týdenní a měsíční tréninkové zátěže a další.

 
 

AUTOMATICKÉ STOPOVÁNÍ ZASTÁVEK
Během ultra dlouhých běhů budou vaše hodinky automaticky zaznamenávat čas strávený v občerstvovací stanici nebo na kontrolním bodě, takže si přestávky nemusíte hlídat sami.

Více možností tréninku.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
K dispozici jsou přednahrané profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení na stěně a další. Každý sport využívá svůj sportovní profil se samostatným nastavením obrazovek, funkcí a režimu spotřeby.

REGENERAČNÍ ASISTENT
Po každém tréninku, pomocí doporučené doby regenerace uvidíte, jak dlouho je třeba regenerovat, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní aktivita nebo spánek.

DENNÍ DOPORUČENÍ TRÉNINKŮ
Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice poskytují každodenní doporučení běhu a jízd na kole, podle aktuální tréninkové zátěže a stavu tréninku.

LYŽOVÁNÍ A SKIALPINISMUS
Podrobné měření a vyhodnocení běžeckého i sjezdového lyžování a dokonce i skialpinismu nebo chůze na sněžnicích. Automatické vypínání stopek na lanovce, statistiky nastupaných a naklesaných metrů a mnohem, mnohem více..

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ
Po spárování s hrudním pásem HRM-Pro™ Plus (prodává se samostatně) vám metrika lyžařského výkonu pomůže měřit aktuální zátěž při tréninku na běžkách.

SURFOVÁNÍ NA VLNÁCH
Připravte se na vlny. Hodinky jsou kompatibilní s aplikací Surfline Sessions™, která vytváří video každé jízdy, kterou zachytíte na kameru Surfline®. Na videa se můžete podívat později a díky předplatnému Surfline Sessions zjistíte, jak jste si vedli.

 
 

JÍZDA NA HORSKÉM KOLE
Zajímají vás podrobnosti o jízdě na MTB kole? Hodinky změří parametry obtížnosti (Grit™) a plynulosti (Flow™) jízdy na projeté trati.

Podrobná mapa a navigační funkce.

SUPERJASNÁ LED SVÍTILNA
Skvělým pomocníkem ve tmě a horších světelných podmínkách je vestavěná LED svítilna. Svítilna je neustále při ruce a umí svítit 4 úrovněmi bílého a 1 úrovní červeného světla. Svítilna hodinek Enduro 2 je navíc 2x jasnější než odpovídající svítilna u hodinek Fēnix® 7X.

TECHNOLOGIE SATIQ™
Technologie SatIQ umožňuje automaticky určit a nastavit nejvýhodnější režim příjmu satelitního signálu s ohledem na vyvážení maximální přesnosti určení pozice a výdrže baterie. Režim příjmu satelitního signálu se při tomto režimu mění dynamicky v průběhu záznamu aktivity.

VÍCEPÁSMOVÝ PŘÍJEM SATELITNÍHO SIGNÁLU
Hodinky nabízejí přístup k několika globálním satelitním navigačním systémům (GPS, GLONASS, Galileo) a současně dokážou využít příjem více frekvencí GPS signálu. Výsledkem je maximální přesnost v prostředí s volným i zakrytým výhledem na oblohu.

FUNKCE NEXTFORK™
Funkce při pohybu v terénu zobrazuje vzdálenost k další křižovatce tras a název trasy na této křižovatce.

DATA NA MAPOVÉM DISPLEJI
Zobrazte si důležité informace přímo na mapové stránce. Sledujte průběh trasy, okolní orientační body a důležitá datová pole na jediné obrazovce bez nutnosti přepínání.

BAROMETR, KOMPAS, VÝŠKOMĚR...
Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat.

 

LYŽAŘSKÉ MAPY SKIVIEW™
Předinstalované mapy SkiView obsahují zákres a obtížnost sjezdovek ve více než 2000 ski resortech na celém světě. Hodinky navíc obsahují speciální lyřařské funkce s automatickým zaznamenáváním a vyhodnocením jízdy na lyžích.

PODROBNÉ TOPO MAPY
V paměti hodinek se nacházejí předinstalované mapy TOPOACTIVE EUROPE, které vám pomohou s orientací téměř kdekoliv, kam se dostanete. Hodinky z české distribuce jsou navíc doplněné o podrobné turistické mapy České republiky, které obsahují podrobnější mapová data, včetně turistických značených tras nebo cyklotras.

Zdravotní funkce.

MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU ZE ZÁPĚSTÍ
Získejte celodenní údaje o svém srdečním tepu – včetně upozornění na vysoký nebo nízký tep. Sledujte například i variabilitu srdečního tepu, podle které je určována míra zatížení organizmu. Snímač dokáže měřit tep dokonce i během plavání.

PULSNÍ OXYMETR
Snímač Pulse Ox měří na zápěstí pomocí paprsků světla, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá při sledování stavu aklimatizace nebo kvality spánku.

FUNKCE HEALTH SNAPSHOT™
Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a dozvíte se klíčové statistiky, jako je srdeční tep, variabilita srdečního tepu, okysličení krve, dýchání nebo stres. Potom na kompatibilním telefonu vytvořte pomocí aplikace Garmin Connect™ zprávu s těmito statistikami, kterou můžete jednoduše sdílet s ostatními.

FUNKCE BODY BATTERY
Využijte údaje o odchylkách srdečního tepu, stresu, spánku a další data a optimalizujte rezervy své tělesné energie. Lépe tak dokážete posoudit, kdy je čas na aktivitu a kdy potřebujete spíše odpočinek.

MONITORING SPÁNKU
Získejte záznam fází lehkého a hlubokého spánku a spánku ve fázi REM. Vše můžete sledovat na hodinkách i v aplikaci Garmin Connect na vašem telefonu.

MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ
Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se zbavit vysokého stressu.

 
 

SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU
Zaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali hydrataci. Když nastavíte automatický cíl, hodinky poskytnou i odhadovanou ztrátu potu a cíl se podle toho automaticky upraví.

Chytré funkce.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Přímo na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění, když hodinky spárujete kompatibilním telefonem.

HUDEBNÍ PŘEHRÁVAČ
Hodinky obsahují hudební přehrávač, který umí přehrávat skladby z disku hodinek přímo do Bluetooth sluchátek a současně je kompatibilní se streamovacími službami Spotify, Deezer nebo Amazon Music. U streamovacích služeb je možné své playlisty offline stáhnout na disk hodinek (může být vyžadován prémiový typ účtu).

PLATBY GARMIN PAY
Funkce umožňuje do hodinek zadat identifikační údaje o běžné platební kartě a poté s hodinkami platit namísto platební karty. Plateb Garmin Pay používají pro komunikaci s terminálem jen část identifikačních údajů platební karty a jsou bezpečnější než platba samotnou kartou. Platby jsou navíc chráněny heslem, údaje pro platbu vysílají hodinky vždy jen 1 minutu po aktivaci požadavku platby. Službu podporuje většina českých bank, bližší seznam najdete zde.

 

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE
Hodinky obsahují bezpečnostní funkce, které umožňují manuálně nebo automaticky (funkce automatické detekce nehod) informovat vybrané kontakty o vaší aktuální poloze.

OBCHOD CONNECT IQ™
Platforma Connect IQ umožňuje do hodinek stáhnout doplňkové ciferníky, datová pole, aplikace a doplňky z Connect IQ aplikace.řemínky

apka

apka2


Obsah balení

  • Enduro 2 s černým nylonovým řemínkem UltraFit
  • Černý silikonový řemínek
  • Nabíjecí / datový kabel
  • Dokumentace

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin Enduro
CZ menu: Ano
Rozměry: 51 mm
Voděodolnost: 10 ATM - 100 m - plavání, šnorchlování
Safírové sklíčko: Power Sapphire
Displej - velikost: 1,4"
Displej - rozlišení: 280 x 280 bodů
Displej - typ: MIP Transflektivní
Řemínek - snadná výměna: Ano -QuickFit
Řemínek - šířka: 26 mm
Řemínek - materiál: Velmi lehký, elastický nylon se suchým zipem
Vestavěný snímač tepu: Ano
Pulsní Oxymetr: Ano
Výdrž baterie SMART: Až 34 dní / 46 dní se solárním dobíjením
Výdrž baterie GPS: až 110 hodin / 150 hodin se solárním dobíjením
? Solární dobíjení: Ano
? GPS a satelitní systémy: GPS + Galileo + Glonass
GPS - úsporný režim: Ano
Konektivita: Bluetooth, ANT+, WI-FI
Smart notifikace: Ano
? Platby: Garmin Pay
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
? MP3 přehrávač: Ano
Mapy nahrané v hodinkách: Ano
Navigace: Ano
Golfové funkce: Ano
? Triatlonový profil: Ano
? Plavecké funkce: Ano - v bazénu i na otevřené vodě
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VV Avatar autora | 29.11.2022
Mám je teprve týden, ale odzkoušeno na několika typech aktivit (běh, plavání, horská turistika, posilování) a všechno funguje na 1. Měření kvality spánku a regenerace odpovídá mnohem více subjektivním pocitům než fénix 6X. Odladěný firmware, na Garmin potěšující ;-) Nylonový pásek je oproti silikonovému mnohem příjemnější na ruku, jen po plavání docela dlouho trvá, než vyschne. A vzhledem k systému upínání bude trochu komplikovanější používání na běžkách, kdy jsou hodinky na rukávu.
5
PL Avatar autora | 24.11.2022
Super výdrž.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: