Garmin SWIM2 White Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA

Kód: 010-02247-11
ZDARMA –11 %
Garmin SWIM2 White Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA
6 490 Kč –11 % 5 790 Kč
Skladem (3 ks)
Nalepení ochranného skla

Malé a lehké, sportovní GPS hodinky vhodné především pro plavce. Kromě plavání měří také běh, jízdu na kole či fitness cvičení. Hmotnost pouhých 40 gramů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malé a lehké, sportovní GPS hodinky vhodné především pro plavce.

Dokážou změřit a zaznamenat plavání jak v bazénu, tak i v přírodě. Díky vestavěné GPS ale zvládají měření i dalších sportů, jako je běh, jízda na kole nebo fitness cvičení.

 • měření plavání v bazénu a v přírodě, měření běhu, jízdy na kole, fitness cvičení
 • optické měření srdečního tepu ze zápěstí i pod vodou
 • podpora hrudních pásů Garmin HRM Dual, HRM SWIM a HRM TRI
 • příjem signálu satelitních systémů GPS, GLONASS a GALILEO
 • při plavání v bazénu automatické počítání délek, rozpoznání plaveckého způsobu, času, tempa a počtu záběrů
 • výpočet efektivity plávání (SWOLF)
 • možnost plánování vlastních plaveckých tréninků v deníku Garmin Connect
 • vyhodnocení tepových zón, spálených kalorií a tréninkového efektu (aerobní i anaerobní) v rámci konkrétních aktivit
 • celodenní monitorování pohybu a zdravotního stavu (kroky, tep, stress scoreBODY BATTERY, měření spánku)
 • Sportovní profily: Plavání v bazénu, Otevřená voda, Běh, Kolo, Kardio
 • Smart notifikace z mobilního telefonu (příchozí volání a SMS), kompatibilní s iOS a Android
 • vodotěsné provedení do 5 ATM
 • hmotnost pouhých 40 gramů 

Měření plavání
Garmin Swim2 jsou hodinky navržené pro plavce. Nabízejí podrobné měření plavání v bazénu a v přírodě.
Při plavání v bazénu měří automaticky uplavanou vzdálenost a u každé délky automaticky rozpoznají plavecký způsob. Pro každou délku a uplavaný interval změří čas, tempo, počet záběrů a efektivitu plavání SWOLF. Ručně nebo automaticky dokážou oddělit intervaly plavání a odpočinku a pomohou i s intervaly s určitým počtem opakování a měřením přestávky.
Při plavání v přírodě používají GPS pro měření uplavané vzdálenosti a záznam uplavané trajektorie. Při plavání venku je potřeba plavat kraulem nebo plaveckým způsobem, při kterém se ruka pravidelně vynořuje nad hladinu.
Zanzamenaná data je možné po plavání vyhodnotit v hodinkách nebo podrobněji v tréninkovém deníku Garmin Connect. Tréninkový deník Garmin Connect je kompatibilní i s řadou tréninkových deníků třetích stran, jako je například Training Peaks.


Měření tepu ze zápěstí pod vodou
Optický snímač nové generace umožňuje nepřetržité, celodenní měření tepu, nově je možné měřit tep na zápěstí i během plaveckého tréninku. Vyhodnocení plaveckého tréninku při zapnutém měření tepu ze zápěstí tak nově vyhodnotí aerobní a anaerobní přínos plaveckého tréninku nebo čas strávený v jednotlivých tepových zónách. Pokud dáváte přednost hrudním snímačům srdečního tepu, je možné při plavání k hodinkám připojit také hrudní pásy HRM SWIM a HRM TRI.Pokročilé plavecké funkce
Hodinky Swim2 nabízejí nově i pokročilé plavecké funkce. Nově je k dispozici vyhodnocení tzv. kritické rychlosti plavání (Critical Swim Speed - CSS), což lze zjednodušeně popsat jako maximální rychlost plavání v anaerobním zatížení. Na základě této hodnoty lze přizpůsobit své tréninky a vyhodnotit osobní zlepšení v průběhu času. Dále je k dispozici záznam nácviku, pomocí kterého můžete sledovat čas a uplavanou vzdálenost i během cvičení, při kterém se neplave některým z běžných plaveckých způsobů. Tréninkový deník Garmin Connect umožňuje také podrobné plánování plaveckých tréninků, hodinky vám potom v bazénu mohou posloužit i jako osobní trenér a napovídat, jaká cvičení máte daný trénink naplánovaná.


Plavecký design
Garmin Swim2 jsou navrženy tak, aby byly při plavání skutečně pohodlné. Tenké pouzdro a neuvěřitelně nízká hmotnost způsobují, že o hodinkách na ruce prakticky nevíte. Perfektní čitelnost displeje jak v bazénu, tak i na přímém slunci zajišťuje pohodlné používání a umožňuje v případě potřeby sledovat potřebné hodnoty i pod vodní hladinou. Jednoduché ovládání je pak zajištěno pomocí pěti tlačítek, která spolehlivě fungují i v mokru nebo dokonce pod vodou.


Propojení s telefonem
Kromě sportovních funkcí jsou k dispozici také chytré funkce, například zobrazování příchozích volání, sms a dalších notifikací z chytrého mobilního telefonu. Záznamy z hodinek se bezdrátově přenášejí pomocí Bluettoth a smartphonu přímo do mobilní aplikace Garmin Connect. Na telefonu si poté snadno můžete prohlédnout údaje o svých aktivitách. Aplikace také umožňuje sdílení aktivit s ostatními, takže můžete informovat svého trenéra o výsledcích, nebo se třeba jen pochlubit přátelům svými výkony.


Ostatní sporty
Hodinky Swim2 nejsou pouhým plaveckým sporttesterem. Díky vestavěné GPS zvládají měřit i doplňkové sportovní aktivity, jako je například běh, jízda na kole nebo fitness cvičení obecně.


Obsah balení

 • hodinky swim2
 • nabíjecí/datový kabel
 • manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré (smart) sportovní hodinky
CZ menu: Ano
Hmotnost: 36 g
Rozměry: 42 mm
Voděodolnost: 5 ATM - 50 m - plavání
Displej - velikost: 1,04''
Řemínek - materiál: Silikon
Vestavěný snímač tepu: Ano
Výdrž baterie SMART: Více než 5 dní
? GPS: GPS + Galileo + Glonass
Konektivita: Bluetooth, ANT+
Smart notifikace: Ano
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
Plavecké funkce: Ano - v bazénu i otevřená voda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 • Home
 • Design Shoptetak.cz