Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Silicone Band

Kód: 010-02496-11
11 590 Kč
Skladem (14 ks)

Dokonalé spojení elegance, chytrých a sportovních funkcí. Jen málokteré chytré hodinky umí tak vyváženě spojit svět pohybu, chytrých technologií a elegantního, stylového vzhledu hodinek. Díky pokročilým zdravotním funkcím lépe porozumíte svému tělu a po spárování s kompatibilním telefonem si můžete dopřát pohodlí volání přímo ze zápěstí

Detailní informace

Detailní popis produktu


CHYTRÉ HODINKY NA SPORT I DO SPOLEČNOSTI

Po připojení
k telefonu možnost
volání přímo ze
zápěstí.
Psaní sms
s využitím hlasového
asistenta spárovaného
telefonu.
Zdravotní funkce
vám pomohou lépe
porozumět vašemu
tělu.
Všestranné
sportovní funkce s
více, než 25 sportovními
profily.
Hudební přehrávač
kompatibilní se
službami Spotify a
Deezer.
Vysoce jasný
AMOLED displej s
výdrží až 9 dní na 1
nabití!

VYSOCE JASNÝ AMOLED DISPLEJ

Křišťálově čistý AMOLED displej je perfektně
čitelný i na přímém slunečním světle. Možnost volby
režimu trvalého svícení nebo zhasínání v nečinnosti.

NAVRŽENO PRO CELODENNÍ POUŽÍVÁNÍ

Skvělá kombinace odolného skla Corning®
Gorilla® Glass 3, elegantní, odolné nerezové lunety,
lehkého těla a pohodlného silikonového řemínku.


Chytré funkce nové generace

TELEFONOVÁNÍ ZE ZÁPĚSTÍ

Pro přijetí a vyřízení hovoru už není potřeba
vytahovat telefon z kapsy nebo kabelky.
Po propojení s kompatibilním chytrým telefonem
můžete uskutečňovat hovory přímo z hodinek.

VYUŽIJTE HLASOVÉHO ASISTENTA

K psaní sms zpráv, kladení otázek nebo
ovládání chytré domácnosti vám hodinky
Venu® 2 Plus umožní využívat hlasového
asistenta ze spárovaného telefonu.


Motivace pro zdravější životní styl

FUNKCE HEALTH SNAPSHOT™

Funkce pomocí 2 min. záznamu vytvoří zprávu důležitých statistik, jako jsou srdeční tep, variabilita srdečního tepu, pulzní oxymetr, dýchaní a zátěž organizmu. Zprávu s daty potom z telefonu a aplikace Garmin Connect můžete sdílet.

FUNKCE BODY BATTERY

Funkce sleduje a vyhodnocuje vyvážení zátěže a regenerace organizmu v průběhu celého dne. Spíte dostatečně? Nepřetěžujete se v práci nebo tréninku? Funkce Body Battery vám napoví...

PULZNÍ OXYMETR

Snímač pulzního oxymetru je schopný změřit a zaznamenat míru nasycení krve kyslíkem. Hodnoty je možné měřit namátkově, průběžně nebo jen v noci během spánku. Měřená data napoví, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík.

SLEDOVÁNÍ ZATÍŽENÍ ORGANIZMU

Fonkce Stress Score dokáže pomocí měření a vyhodnocení variability srdečního tepu určit aktuální míru zatížení organizmu. Funkce poskytuje zajímavá data o regeneraci po tréninku, zdravotním stavu a dalších reakcích organizmu.

FUNKCE PRO ŽENY

Garmin Connect můžete použít pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Zapisujte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu. S funkcí Sledování zdraví žen máte data i přímo v hodinkách na zápěstí.

SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávejte si svůj denní příjem kapalin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem kapalin, který se odvíjí podle toho, koilk máte během dne aktívního pohybu a kolik toho vypotíte.

MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ

Sledujte svoji dechovou frekvenci v průběhu dne, během spánku, při dechových cvičeních, při cvičení jógy nebo při aktivitě snímku zdravotního stavu.

VYHODNOCENÍ SPÁNKU

Funkce sleduje a vyhodnocuje délku a kvalitu spánku, včetně fází spánku, srdečního tepu, zatížení organizmu, okysličení krve nebo frekvence dýchání.

SLEDOVÁNÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ

Hodinky v průběhu dne měří váš srdeční tep a upozorní vás, pokud je příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Tep na zápěstí je možné měřit i při sportu a to včetně plavání.

DECHOVÁ CVIČENÍ

Dechová cvičení v hodinkách vám pomohou si odpočinout ve stressové situaci nebo se připravit na soustředěnou činnost. Dechová cvičení vás provedou sérií nádechů a výdechů se správným časováním.

VĚK PODLE KONDICE

Tato funkce používá biologický věk, vaši týdenní intenzivní aktivitu, klidový srdeční tep a BMI k odhadnutí vašeho věku podle úrovně dosažené kondice. Sučástí funkce jsou také tipy, jak svůj fitness věk snížit.


Skvělý důvod k pohybu

ANIMOVANÁ CVIČENÍ NA OBRAZOVCE

V hodinkách jsou předinstalované přehledné animované kardio a silové tréninky, jóga, pilates a intenzivní intervalové tréninky (HIIT) a další tréninky si můžete stáhnout z aplikace Garmin Connect.

VÍCE NEŽ 25 SPORTOVNÍCH PROFILŮ

Více, než 25 sportovních profilů je připravených pro záznam chůze, běhu, jízdy na kole, plavání v bazénu, lyžování, golfu, jógy a dalších aktivit. Je to málo? Další můžete stáhnout z Connect IQ platformy.

POKROČILÝ SILOVÝ TRÉNINK

Speciální profil a funkce jsou připravené pro příznivce silových tréninků. Ukládejte informace provedených cvicích, zvedaných váhách nebo osobních rekordech. Profil umí graficky ukázat i svalové skupiny, které jste procvičili.

TRÉNINKY HIIT

Nový profil pro záznam tréninků HIIT, včetně tréninků AMRAP, EMOM, tabata a vlastních tréninků. Nastavte počet sérií, intervaly pro cvičení/odpočinek, různé stopky pro sledování intervalů a další možnosti.

SNADNÉ PLÁNOVÁNÍ TRÉNINKŮ

Vyberte si z více než 1.600 cviků, jednoduše si sestavujte si vlastní tréninky v aplikaci Garmin Connect, zvolte počty opakování, přestávky, pojmenování a poté si trénink stáhněte do hodinek.

FUNKCE GARMIN COACH

Funkce bezplatného osobního, virtuálního běžeckého trenéra je vhodná pro začínající i pokročilé běžce. Pomůže vám začít s běháním nebo se připravit na závod na 5, 10 km nebo půlmaraton.

MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY

Aktualizovali jsme funkci, která počítá minuty intenzivních aktivit. Nyní můžete lépe analyzovat kdy a při jaké aktivitě jste minuty získali a nově je možné počítadlo intenzívních minut dokonce zobrazit i jako datové pole v průběhu tréninku.


Usnadněte si život

CHYTRÁ OZNÁMENÍ

Po spárování s kompatibilním telefonem můžete na hodinkách přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění. Pokud máte telefon se systémem Android™, můžete odesílat rychlé, předem napsané odpovědi na textové zprávy, nebo můžete odpovídat hlasově.

HUDBA

Vestavěný hudební přehrávač s podporou offline poslechu streamovacích hudebních služeb Spotify, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné). Připojte bezdrátová sluchátka a poslouchejte hudbu z hodinek i bez telefonu.

 

BEZPEČNOSTNÍ A SLEDOVACÍ FUNKCE

Budete-li někdy potřebovat pomoc, můžete předem zvoleným kontaktům snadno zaslat zprávu se svou aktuální polohou, pokud budete mít hodinky spárované s kompatibilním telefonem. Můžete dokonce určit nouzový kontakt, kterému hodinky zavolají.

BEZKONTAKTNÍ PLATBY GARMIN PAY

Zadejte otisk své platební karty do hodinek a plaťte snadno a rychle díky bezkontaktním Garmin Pay platbám. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Ověřte si, zda Garmin Pay podporuje vaše banka, která vydala platební kartu.

CONNECT IQ™ PLATFORMA

Garmin Connect IQ™ je platforma, pomocí které je možné do hodinek doprogramovat a dohrát obsah, jako jsou vzhledy hodinek, datová pole a různé aplikace zaměřené nejen na sport a zdraví.

DENÍK GARMIN CONNECT™

Garmin Connect schraňuje na jednom místě veškeré informace o absolvovaných trénincích, svém zdraví a kondici. Garmin Connect je k dispozici jako mobilní nebo webová aplikace a je k dispozici zdarma.


Hodinky vhodné pro celodenní nošení

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE

Hodinky nabízí výdrž až 9 dní v režimu chytrých hodinek, až 24 hodin v režimu GPS a až 8 hodin v režimu GPS s přehráváním hudby. 10 minut nabíjení poskytne až 1 den výdrže v režimu chytrých hodinek nebo až 1 hod. v režimu GPS s přehráváním hudby.

ÚSPORNÝ REŽIM SPOTŘEBY

Nově mají hodinky k dispozici úsporný režim spotřeby s maximální výdrží baterie. Úsporný režim je k dispozici například v situacích, kdy potřebujete maximalizovat výdrž nebo v situacích, kdy vám kleslo nabití na minimum a potřebujete odhadovanou výdrž ještě prodloužit.

STUPEŇ VODĚODOLNOSTI

Hodinky splňují normy voděodolnosti do 5 ATM. Bez problému se s nimi můžete sprchovat, souvisle plavat a pod vodou dokonce i plně využívat i ovládací tlačítka. Pro jednodušší obsluhu hodinek je během plavání možné vypnout dotykový displej.


Změňte styl pomocí vyměnitelných řemínků


Obsah balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré (smart) sportovní hodinky
CZ menu: Ano
Hmotnost: 51 g
Rozměry: 44 mm
Voděodolnost: 5 ATM - 50 m - plavání
Displej - dotykový: Ano
Displej - velikost: 1,3"
Displej - rozlišení: 416 x 416 bodů
Displej - typ: Amoled
Řemínek - snadná výměna: Ano - Quick Release
Řemínek - šířka: 20 mm
Řemínek - materiál: Silikon
Vestavěný snímač tepu: Ano
Pulsní Oxymetr: Ano
Výdrž baterie SMART: 9 dní
Výdrž baterie GPS: 8 hodin
Solární dobíjení: Ne
? GPS: GPS + Galileo + Glonass
GPS - úsporný režim: Ano
Konektivita: Bluetooth, ANT+, WI-FI
Smart notifikace: Ano
Platby: Garmin Pay
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
MP3 přehrávač: Ano
Mapy: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz