Garmin Venu 2 Silver/Granite Blue Band

Garmin Venu 2 jsou druhou generací elegantních sportovních GPS hodinek s AMOLED displejem o velikosti 1,3" v pánském provedení. Kombinují styl ovládání a funkce "klasických" chytrých hodinek s velmi dobrou sportovní výbavou značky Garmin. Samozřejmostí je služba Garmin Pay a inteligentní MP3 přehrávač. V reálném porovnání výdrže baterie na jedno nabití budou konkurenčních modely s AMOLED displejem blednout závistí :-)

Gelová ochrana displeje od 1 Kč
Dostupnost Expedice za 1-3 dny
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Kód: 010-02430-10
7 490 Kč
Garmin Venu 2 Silver/Granite Blue Band

Mysl a tělo - propojeno Garminem

Když žijete zdravě, žije se vám lépe. Chytré GPS hodinky nabízejí pokročilé funkce monitorování zdraví a kondice a pomůžou vám lépe porozumět tomu, jak vaše tělo reaguje.notifikace
Sledujte více zdravotních statistik a získejte lepší přehled o tom, co se děje s vaším tělem.

notifikace
Objevte nové způsoby, jak rozhýbat své tělo – díky více než 25 předinstalovaným sportovním funkcím.

notifikace
Potřebujete trenéra? Cvičte podle animovaných tréninků přímo na vašem zápěstí

notifikace
Uložte do hodinek hudbu a telefon můžete klidně nechat doma.

notifikace
Při placení stačí přiložit k terminálu hodinky. Snadno a bezdotykově.

notifikace
Jasný displej AMOLED a baterie, která vydrží až 11 dní provozu


VYUŽITÍ PO CELÝ DEN
displej AMOLED je perfektně čitelný i na přímém slunci. Lze jej nastavit také na trvale aktivní režim, takže displej bude vždy zobrazovat.

IDEÁLNÍ PRO AKTIVNÍ ŽIVOTNÍ STYL
Stylové zpracování z odolných materiálů – odolné sklo Corning® Gorilla® Glass 3, elegantní nerezová luneta a pohodlný silikonový řemínek.


Pozdnejte své tělo i mysl

FUNKCE HEALTH SNAPSHOT™
Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a dozvíte se klíčové statistiky, jako je srdeční tep2, variabilita srdečního tepu, okysličení krve3, dýchání nebo stres. Potom na svém kompatibilním smartphonem vytvořte pomocí aplikace Garmin Connect™ zprávu s těmito statistikami, kterou můžete sdílet.

FUNKCE BODY BATTERY
Sledujte úroveň energie svého těla během dne, abyste si vhodně naplánovali aktivity i odpočinek.

PULZNÍ OXYMETR
Pomocí snímače Pulse Ox můžete ověřit nasycení krve kyslíkem kdykoliv během dne – nebo také v průběhu spánku. Díky tomu zjistíte, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík.


SLEDOVÁNÍ MÍRY STRESU
Zjistěte, jestli se váš den nese v duchu klidu, vyrovnanosti nebo stresu. Připomenutí odpočinku vás dokonce vybídne ke krátkému dechovému cvičení, když hodinky zjistí, že jste ve stresu.

SLEDOVÁNÍ ZDRAVÍ ŽEN
Aplikaci Garmin Connect můžete použít pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Zaznamenávejte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu a další výhody. S aplikací sledování zdraví žen můžete dokonce zobrazovat a zapisovat podrobnosti přímo na zápěstí.

PITNÝ REŽIM
Zaznamenávejte si svůj denní příjem kapalin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem kapalin, který se odvíjí podle toho, jak moc se během aktivit potíte.


SLEDOVÁNÍ DECHU
Sledujte svoji dechovou frekvenci v průběhu dne, během spánku nebo při tréninku. Využijte je pro dechový trénink a cvičení jógy.

SKÓRE SPÁNKU A POKROČILÉ SLEDOVÁNÍ SPÁNKU
Získejte skóre podle kvality spánku spolu s radami, jak ji můžete zlepšit. Můžete sledovat dokonce různé fáze spánku, srdeční tep, stres, okysličení krve nebo dýchání.

SLEDOVÁNÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
Hodinky v průběhu dne měří váš srdeční tep a upozorní vás, pokud je příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Tep na zápěstí je možné měřit i při sportu a to včetně plavání.


 

DECHOVÁ CVIČENÍ
Chcete-li si trochu odpočinout a zrelaxovat, můžete si spustit jednoduchá dechová cvičení, během kterých budou hodinky sledovat dechovou frekvenci a úroveň stresu.

VĚK PODLE KONDICE
Tato funkce používá biologický věk, vaši týdenní intenzivní aktivitu, klidový srdeční tep a BMI k odhadnutí vašeho věku podle úrovně dosažené kondice. Sučástí funkce jsou také tipy, jak svůj fitness věk snížit.


Rozhýbejte své tělo

ANIMOVANÁ CVIČENÍ NA OBRAZOVCE
V hodinkách jsou předinstalované přehledné animované kardio a silové tréninky, jóga, pilates a intenzivní intervalové tréninky (HIIT) a další tréninky si můžete stáhnout z aplikace Garmin Connect.

APLIKACE PRO SPORTOVNÍ AKTIVITY
Zaznamenávejte si své pohybové aktivity jako chůzi, běh, jízdu na kole, plavání, golf a další pomocí více než 25 předinstalovaných GPS aplikací a aplikací pro indoorové sporty.

POKROČILÝ SILOVÝ TRÉNINK
Díky tomuto podrobnému profilu aktivity máte přímo na zápěstí informace o vážení a osobních rekordech pro silový trénink, společně s grafickým vyjádřením svalových skupin, které jste procvičili.


TRÉNINKY HIIT
Použijte tento nový profil aktivity s různými časovači pro sledování tréninků HIIT, včetně tréninků AMRAP, EMOM, tabata a vlastních tréninků. Nastavte počet sérií, intervaly pro cvičení/odpočinek a další možnosti.

VLASTNÍ TRÉNINKY
Vyberte si z více než 1 400 cviků a sestavujte vlastní tréninky v aplikaci Garmin Connect ve svém kompatibilním smartphonem. Potom je stáhněte do hodinek.

FUNKCE GARMIN COACH
Funkce bezplatného osobního, virtuálního běžeckého trenéra je vhodná pro začínající i pokročilé běžce. Pomůže vám začít s běháním nebo se připravit na závod na 5, 10 km nebo půlmaraton.


 

MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY
Aktualizovali jsme funkci minut intenzivní aktivity, abyste měli lepší přehled o tom, v které části dne a při jaké aktivitě jste je získali. Můžete je dokonce zobrazit jako datové pole během aktivit s měřením času.


Zůstat ve spojení nebylo nikdy snadnější

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na hodinkách přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění. Při spárování s telefonem Android™ můžete dokonce na zprávy odepisovat.

HUDBA
Stáhněte si skladby a seznamy skladeb z účtu ve službě Spotify®, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné). Používejte bezdrátová sluchátka (prodávají se samostatně) k poslechu hudby bez telefonu.

BEZPEČNOSTNÍ A SLEDOVACÍ FUNKCE
Při spárování s telefonem můžete se svými kontakty sdílet svoji aktuální polohu manuálně, nebo během vybraných venkovních aktivit automaticky za pomoci přednastavené detekce nehod.


GARMIN PAY
Plaťte snadno a bezkontaktně díky Garmin Pay1. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Ověřte si, zda toto podporuje váš bank s podporou Garmin Pay.

OBCHOD CONNECT IQ™
Stáhněte si vlastní vzhledy displeje, přidávejte datová pole a získávejte aplikace z obchodu Connect IQ.

APLIKACE GARMIN CONNECT
Zobrazujte si veškeré informace o svém zdraví a kondici na jednom místě. Aplikace Garmin Connect představuje rostoucí online komunitu, ve které se mohou lidé v pohybu spojit, navzájem soutěžit a sdílet své výsledky.


Noste je celý den, za každé situace

VÝDRŽ BATERIE S RYCHLÝM DOBÍJENÍM
Mějte stálý přehled o svém zdraví díky výdrži až 10 dní v režimu chytrých hodinek, až 19 hodin v režimu GPS a až 7 hodin v režimu GPS s přehráváním hudby. Stačí 10 minut nabíjení a získáte výdrž baterie až 1 den v režimu chytrých hodinek nebo 1 hodinu v režimu GPS s přehráváním hudby.

REŽIM ÚSPORY BATERIE
Chytré hodinky vám budou sloužit ještě déle, když upravíte nastavení, která nejvíc ovlivňuje výdrž baterie.

STUPEŇ VODĚODOLNOSTI
Hodinky jsou vodotěsné do 5 ATM. Bez problému s nimi tedy můžete plavat a nechat si je na ruce při sprchování.


111

2

3


Obsah balení

  • Hodinky Venu 2
  • nabíjecí/datový kabel
  • dokumentace

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin Venu 2
CZ menu: Ano
Rozměry: 45 mm
Voděodolnost: 5 ATM - Vhodné pro plavání
Safírové sklíčko: Gorilla Glass
Displej - dotykový: Ano
Displej - velikost: 1,3"
Displej - rozlišení: 416 x 416 bodů
Displej - typ: Amoled
Řemínek - snadná výměna: Ano - Quick Release
Řemínek - šířka: 22 mm
Řemínek - materiál: Silikon
Vestavěný snímač tepu: Ano
Pulsní Oxymetr: Ano
Výdrž baterie SMART: až 11 dní
Výdrž baterie GPS: až 22 hodin
? Solární dobíjení: Ne
GPS - úsporný režim: GPS + Galileo + Glonass
Barometrický výškoměr: Ano
Teploměr: Ne
Konektivita: Bluetooth, ANT+, WI-FI
Smart notifikace: Ano
? Platby: Garmin Pay
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
? MP3 přehrávač: Ano
Mapy nahrané v hodinkách: Ne
Navigace: Ne
Golfové funkce: Ano
? Triatlonový profil: Ne
? Plavecké funkce: Ano - v bazénu
5
6x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 1.12.2021
Vše super ????
5
LM Avatar autora | 27.10.2021
Jsem velmi spokojen !!!!
5
RH Avatar autora | 28.8.2021
Naprostá spokojenost s venu 2 a doporučuji. A co se týče obchodu tak naprostá spokojenost. Komunikace vstřícnost na jedničku, příští hodinky opět koupím tady
5
J Avatar autora | 25.8.2021
Hodinky jsou absolutně bez problémů. Jak pro sportovní účely, tak pro práci / notifikace a další využití. Jsem jen amatérský uživatel sportovně, ale pracovně na 100%. Jediné co je nic moc je k tomu dodávané silikonové sklo BROTECT Flex, které má o cca 1,5 mm menší průměr tedy nesedí přesně na celou plochu diplaye. Také jeho aplikace vázla díky stylu distribuce jedna strana půleně sundavací a sticker 2 nedokázal folii sundat. A musel jsem pytlík ve kterém bylo dodáno roztrhnout, jelikožse stickery přilepily k pytlíku. Jako nouzovka v ceně je však zatím OK. Az bude v horším stavu pořídím kvalitnější, alespoň rozměrově přesné.
5
TG Avatar autora | 10.7.2021
Puvodne jsem zamyslel jen naramek, ale po tom co jsem se docetl, jsou velmi nepresne, tak jsem hledal neco lepsiho a nasel Venu 2. Hledal jsem neco co by me budilo k vetsi motivaci se hybat a tohle je super hlavne ty treninkove plany. V Garmin app si nastavite, ktery program chcete a poslete do hodinek, vsehny treninky jsou rozdeleny do urovni, pak zda chcete strecink, aerobni cviceni nebo silove. Cena odpovida kvalite. Jsou to me prvni fitness hodinky a takovy narez funkci jsem necekal. Premyslel jsem jeste o Samsung watch active, ale s baterii, ktera vydrzi 2-3 dny fakt ne. Pokroky pak muzete sdilet se svymi prateli. Pokud jste naruzivy sportovec, ale pokud taky chcete trochu elegantni hodinky nevahejte, stoji za to.
5
JZ Avatar autora | 4.7.2021
Perfektní hodinky ,vše ok, určitě doporučuji...
4
DR Avatar autora | 27.6.2021
Před koupí jsem si dělal podrobné srovnání podobných produktů, takže jsem v zásadě spokojen - dostal jsem to, co jsem očekával. Nepříjemně mě překvapil pouze fakt, že po náramku se mi na ruce objevilo něco, co vypadá jako alergická reakce - u plasů/gumy se mi taková věc stala poprvé. Fuinkce záznamu kvality spánku je rovněž nepříliš spolehlivá, ale hlavní účel - sledování fyzické aktivity a popohánění k větším výkonům - plní výrobek spolehlivě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Garmin Venu 2  Slate / Black Band
7 990 Kč

Garmin Venu 2 jsou druhou generací elegantních sportovních GPS hodinek s...

Kód: 010-02430-11
Garmin Venu 2s  Silver/Gray Band
8 490 Kč

Garmin Venu 2S jsou druhou generací elegantních sportovních GPS hodinek s...

Kód: 010-02429-12
Garmin Venu 2s  Slate/Black Band
7 490 Kč

Garmin Venu 2S jsou druhou generací elegantních sportovních GPS hodinek s...

Kód: 010-02429-10