Gelová ochrana displeje pro Garmin Venu 2

Flex Full Cover je efektivní ochrana hodinek se zakřiveným sklíčkem displeje, na které nelze nebo velmi problematicky aplikovat tvrzené sklo. Zanechává skvělou čitelnost a odezvu displeje.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: 4958
339 Kč
Gelová ochrana displeje pro Garmin Venu 2

Brotect Flex Full Cover je ideálním kompromisem ochrany sklíčka hodinek Garmin Venu 2. Je to gelová vrstva, která chrání celou plochu až těsně k okrajům, kde je již sklíčko hodinek hodně zakřivené. Zároveň k hodinkám velmi dobře přilne a je jen malé riziko jeho odlepení.

Pro tento model hodinek máme v nabídce také tenčená tvrzená skla, ale pokryjí jen přibližně 80 % povrchu a nezasahují ke krajům.
Tvarování krycího skla hodinek neumožňuje aplikaci tvrzeného ochranného skla přes celou plochu. Pokud se aplikuje tvrzené sklo, má na hodinkách viditelný okraj - hranu v zobrazovací části displeje, hrozí také jeho častější stržení. Z tohoto důvodu doporučujeme raději kompromisní řešení v podobě této Flex Full Cover gelové ochrany.

 

Ochranná vrstva - BROTECT Flex byla vyvinuta přesně tak, aby dokázala ochránit hodinky, které mají zaoblený displej. Ochrana je účinná před prachem nebo jemným poškrábáním. Nejedná se o tvrzené sklo, které na hodinky se zakřiveným displejem nelze aplikovat, proto nelze očekávat ochranu proti většímu nárazu.

Skvělá flexibilita - BROTECT Flex je velmi inovativní materiál, který byl vyvinut speciálně pro zakřivené povrchy. Vysoká flexibilita a silná adhezivní vrstva umožňují efektivní ochranu vašich hodinek.

Regenerační efekt - Ochranný materiál BROTECT Flex Full-Cover je opatřen speciálním povrchem, který dokáže to, že malé škrábance z povrchu samy zmizí. (například rýha od nehtu)

Dotek - Originální dotykový vjem z displeje samozřejmě zůstane zachován. Díky vysoké kvalitě ochranného povrchu téměř nepoznáte rozdíl od skutečného displeje. 

Vysoká průhlednost - Materiál BROTECT Flex je vysoce transparentní. Veškerý obsah na displeji uvidíte ostře.

Aplikace - Díky speciálně vyvinuté lepicí vrstvě je zaručena snadná instalace. Je důležité dodržovat přesně pokyny k instalaci. Pokud po instalaci zůstanou malé vzduchové bubliny, je to v pořádku, za dva až tři dny samy zmizí.

Obsah balení:
2x ochrana BROTECT Flex Full-Cover
Utěrka z jemného materiálu
Vlhčený materiál pro vyčištění a odmaštění povrchu hodinek před aplikací
Odstraňovač prachu

Doplňkové parametry

Kategorie: Venu 2
Garmin Venu: Garmin Venu 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: