Garmin vívomove Sport Silver/Cool Mint Silicone Band

Kód: 010-02566-03
4 490 Kč
Skladem (1 ks)

Hybridní chytré hodinky s klasickými ručičkami a důmyslně skrytým dotykovým displejem přináší elegantní vzhled a řadu praktických chytrých, zdravotních a fitness funkcí. Hodinky Vívomove Sport vypadají dobře nejen se sportovním oblečením, ale budete se s nimi cítit dobře po celý den.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I CHYTRÉ HODINKY MOHOU BÝT ELEGANTNÍ

Hybridní chytré hodinky s klasickými ručičkami a důmyslně skrytým dotykovým displejem přináší elegantní vzhled a řadu praktických chytrých, zdravotních a fitness funkcí. Hodinky Vívomove Sport vypadají dobře nejen se sportovním oblečením, ale budete se s nimi cítit dobře po celý den. A nejen to, pomocí řady fitness a zdravotních funkcí vám pomohou s motivací k pohybu a zdravějšímu životnímu stylu.notifikace
Design klasických hodinek, chytré funkce.

notifikace
Důmyslně ukrytý dotykový displej.

notifikace
Zobrazení notifikací z připojeného telefonu.

notifikace
Měří kroky, spánek, stres a úroveň energie.

notifikace
Sportovní stopky pro měření fitness aktivit.

notifikace
Slušná výdrž až 5 dnů na 1 nabití.


SKRYTÝ DISPLEJ
Skrytý displej se zobrazí, jen když je potřebujete. Při používání dotykového displeje se ručičky se ručičky odsunou stranou tak, aby údaje na displeji zůstaly dobře čitelné.

ELEGANTNÍ HODINKY
Hodinky vívomove Sport jsou k dispozici v několika barevných variantách. Mají silikonový řemínek s možností snadné výměny, kompatibilní s 20mm řemínky Quick Release.

Elegantní doplněk

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Přímo na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění, když provedete spárování s kompatibilním smartphonem s funkcí Bluetooth. Při spárování s telefonem Android™ můžete dokonce na textové zprávy odeslat rychlou odpověď.

BEZPEČNOSTNÍ A SLEDOVACÍ FUNKCE
Po spárování hodinek s telefonem můžete svým kontaktům zaslat zprávu o své aktuální poloze manuálně, nebo během vybraných venkovních aktivit automaticky za pomoci přednastavené detekce nehod.

KALENDÁŘ
Hodinky mají k dispozici samostatnou stránku s kalendářem a zobrazením naplánovaných událostí pro každý den. Pomocí dotykového displeje se můžete mezi dny dokonce posouvat.

 

ODPOČET A STOPKY
Snadný přístup k praktickým funkcím měření času přímo na zápěstí.

SYNCHRONIZACE S APLIKACÍ GARMIN CONNECT
Zobrazujte si veškeré informace o svém zdraví a kondici na jednom místě. Aplikace Garmin Connect představuje rostoucí online komunitu, ve které se mohou lidé v pohybu spojit, navzájem soutěžit a sdílet své výsledky.

Více barevných variant vhodných pro muže i ženy

FUNKCE BODY BATTERY
Funkce sleduje a vyhodnocuje vyvážení zátěže a regenerace organizmu v průběhu celého dne. Spíte dostatečně? Nepřetěžujete se v práci nebo tréninku? Funkce Body Battery vám napoví.

SLEDOVÁNÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
Hodinky v průběhu dne měří váš srdeční tep a upozorní vás, pokud je příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Tep na zápěstí je možné měřit i při sportu a to včetně plavání.

PULZNÍ OXYMETR
Použijte snímač pulzního oxymetru4 k namátkové kontrole nasycení krve kyslíkem kdykoli během dne nebo v noci, když spíte, abyste zjistili jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík.

SLEDOVÁNÍ ZATÍŽENÍ ORGANIZMU
Fonkce Stress Score dokáže pomocí měření a vyhodnocení variability srdečního tepu určit aktuální míru zatížení organizmu. Funkce poskytuje zajímavá data o regeneraci po tréninku, zdravotním stavu a dalších reakcích organizmu.

DECHOVÁ CVIČENÍ
Dechová cvičení v hodinkách vám pomohou si odpočinout ve stressové situaci nebo se připravit na soustředěnou činnost. Dechová cvičení vás provedou sérií nádechů a výdechů se správným časováním.

FUNKCE PRO ŽENY
Aplikaci Garmin Connect můžete použít pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Zaznamenávejte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu.

SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU
Zaznamenávejte si svůj denní příjem kapalin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem kapalin, který se odvíjí podle toho, koilk máte během dne aktívního pohybu a kolik toho vypotíte.

MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ
Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se zbavit vysokého stressu.

POKROČILÉ SLEDOVÁNÍ SPÁNKU
Získejte představu o délce a kvalitě svého spánku. Hodinky rozpoznají fáze lehkého, hlubokého spánku, čas pohybu a fázi REM. Spolu s údaji z pulzního oxymetru4, údaji o dýchání a Body Battery budete mít k dispozici cenná data.

Skvělý fitness partner

MOŽNOST PŘIPOJENÍ GPS
Připojte se k GPS svého kompatibilního telefonu abyste dosáhli přesnějšího sledování během procházek, jízd a běhů.

VĚK PODLE KONDICE
Tato funkce používá biologický věk, vaši týdenní intenzivní aktivitu, klidový srdeční tep a BMI5 k odhadnutí vašeho věku podle úrovně dosažené kondice. Sučástí funkce jsou také tipy, jak svůj fitness věk snížit.

MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY
Aktualizovali jsme funkci minut intenzivní aktivity, abyste měli lepší přehled o tom, v které části dne a při jaké aktivitě jste je získali.

 

PŘEDNAHRANÉ PROFILY PRO RŮZNÉ SPORTY
Změňte svůj tréninkový program pomocí profilů aktivit pro jógu, silový trénink, kardio, plavání v bazénu a další.

MOTIVACE KE ZLEPŠENÍ KONDICE
Hodinky vívomove Sport zaznamenávají při aktivitách vaše kroky, spálené kalorie, minuty intenzivní aktivity a další činnosti. Data si dokonce můžete synchronizovat mezi různými hodinkami Garmin.

Na sport i do společnosti

DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIÍ
Užívejte si pohybu déle díky baterii, která zvládne až 5 dní v režimu chytrých hodinek, plus až 1 den navíc v režimu běžných analogových hodinek. Patnácti minutami nabíjení získáte až 1 den výdrže baterie v režimu chytrých hodinek.Patnácti minutami nabíjení získáte až 1 den výdrže baterie v režimu chytrých hodinek.

ODOLNÉ PROTI VODĚ
Hodinky jsou vhodné pro plavání, proto si je můžete vzít na plavání, do sprchy nebo do lázní.

MALÉ LEHKÉ PROVEDENÍ
Díky lehkému tělu hodinek, které měří pouhých 40 mm, si jich na zápěstí všimnete jen proto, že vypadají skvěle.


řemínky

apka


Obsah balení

 • vívomove® Sport
 • Nabíjecí/datový kabel
 • Dokumentace

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin VivoMove
CZ menu: Ano
Hmotnost: Samotné hodinky: 19,0 g, Včetně silikonového řemínku: 33,8 g
Rozměry: 40 mm
Voděodolnost: 5 ATM - 50 m - plavání
Displej - velikost: 0,34 × 0,73"
Displej - rozlišení: 72 x 154 bodů
Displej - typ: Oled
Řemínek - snadná výměna: Ano -QuickFit
Řemínek - šířka: 20 mm
Řemínek - materiál: Silikon
Vestavěný snímač tepu: Ano
Pulsní Oxymetr: Ano
Výdrž baterie SMART: Až 5 dní
Solární dobíjení: Ne
? GPS: GPS
Konektivita: Bluetooth, Smart, ANT+
Smart notifikace: Ano
Platby: Ne
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
MP3 přehrávač: Ne
Mapy: Ne
Golfové funkce: Ne
Režim Triatlon: Ne
Plavecké funkce: Ano - v bazénu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 • Home
 • Design Shoptetak.cz

  Přihlaste se prosím znovu

  Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

  Děkujeme za pochopení.

  Přihlášení