POLAR GRIT X Black / M-L

Polar Grit X outdoorový sporttestr s GPS, kompasem, výškoměrem a všemi potřebnými tréninkovými funkcemi.

Velikost: M/L

Nalepení ochranného skla
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 90081734
6 990 Kč
POLAR GRIT X Black / M-L

Outdoorové multisportovní hodinky Polar Grit X jsou nekompromisní kombinací robustního, odolného a přitom lehkého designu. Mají špičkové tréninkové funkce a nabízejí všechny možnosti, které vám zpřístupňuje bezkonkurenční tréninková platforma Polar Flow™.

Polar Grit X přichází s vestavěným pokročilým modulem GPS, kompasem a výškoměrem pro efektivní využití v tréninkovém režimu. Unikátní funkce plánování a přizpůsobování tréninku vaší aktuální kondici Polar Smart Coaching zajistí, že vždy budete připraveni na dobrodružství, která na vás čekají.


KDYŽ STYL POTKÁ SÍLU
Když míříte dál než všichni ostatní, potřebujete pomocníka, který to zvládne spolu s vámi. Polar Grit X je navržen tak, aby vás doprovodil i na těch nejdrsnějších a nejnáročnějších trasách a při tom i souzněl s vaším každodenním stylem.ARMÁDNÍ ÚROVEŇ ODOLNOSTI
Polar Grit X prošel několika testy MIL-STD-810G, včetně extrémních teplot, vlhkosti a pádů.

AŤ VÁS NIC NETÍŽÍ
S hmotností 64 g jsou Polar Grit X jedněmi z nejlehčích outdoorových multisportovních hodinek na trhu.

TAM A ZASE ZPÁTKY
Mimořádně dlouhá životnost baterie a víceúrovňové nastavení energeticky úsporných profilů zajistí, že vás Polar Grit X nezklame ani při těch nejdelších dobrodružstvích.

POSOUVEJTE SE DÁL
Ať už trénujete venku nebo se v tělocvičně připravujete na budoucí výzvy, Polar Grit X má všechny nepostradatelné tréninkové nástroje, díky kterým se bude neustále posouvat dál a dál, blíž k vašim cílům.

DOTANKUJTE PALIVO
Naučte se včas doplnit energii při dlouhých a náročných trénincích díky nové funkci FuelWiseVYSTOUPEJTE VÝŠ
Podrobné statistiky stoupání a klesání z Hill Splitter™ zanalyzují váš výkon při stoupání i klesání.
Cesta za vyššími cíli ale začíná už dlouho před tím, než vyrazíte ven. Díky automatickému měření míry regenerace Nightly RechargeTM a adaptivnímu, personalizovanému průvodci tréninkem FitSparkTM budete vždy připraveni zdolávat všechny překážky, které se vám postaví do cesty.

ZŮSTAŇTE NA SPRÁVNÉ CESTĚ
Naplánujte si trasu v aplikaci Komoot a pak nechte Polar Grit X, aby vás vedl krok za krokem správnou trasou.

ŽIVLY VÁS NEZASTAVÍ
Když jste připraveni, nic jako špatné počasí pro vás neexistuje. Polar Grit X vám ukáže aktuální předpověď počasí na 2 dny dopředu.

OBJEVTE ULTIMÁTNÍ TRÉNINKOVOU PLATFORMU POLAR FLOWTM
Díky Polar Grit X budete mít všechna vaše tréninková data snadno přístupná na Polar FlowTM - dokonalé platformě pro všechny sportovce - aplikace i webová služba.

ANALYZUJTE KAŽDÝ DETAIL
Prozkoumejte každý detail vašeho tréninku. Naplánujte si trénink, od individuálního rozcvičení až po celosezónní tréninkový plán, a sledujte jak se zlepšujete.

SPOJENÍ I S JINÝMI KOMUNITAMI
Tréninková data můžete automaticky synchronizovat se Stravou, TrainingPeaks a celou řadou dalších online sportovních aplikací a platforem.


HILL SPLITTER™ - Získejte detailní data o vašem výkonu během stoupání a klesání při vašem tréninku.


FUELWISE™ - Naučte se včas doplnit energii potřebnou pro vaše dlouhé tréninky.


SLEEP PLUS STAGES™ - Monitorujte různé fáze vašeho spánku a získejte přehled o celkové kvalitě spánku díky srozumitelně vyjádřenému číselnému skore s detailně vyhodnocenými fázemi spánku.


POČASÍ - Informace o aktuálním počasí a předpověd na další 2 dny přímo ve vašich hodinkách.


BĚŽECKÝ VÝKON - Získejte komplexnější náhled na intenzitu svých běžeckých tréninků.


NIGHTLY RECHARGE™ - Zjistěte jak dobře během noci regenerujete a co můžete udělat pro efektivnější regeneraci.


CHYTRÁ UPOZORNĚNÍ - Propojte svůj Polar Grit X s chytrým telefonem a nic vám neunikne. Přijímejte notifikace o příchozích hovorech, zprávách, emailech, událostech ve vašem kalendáři či novinkách na Facebooku z vašeho telefonu přímo na displayi Polar Grit X.


SPORTOVNÍ PROFILY - Polar Grit X podporují více než 100 různých sportů. Přidejte si vaši oblíbenou sportovní aktivitu do vašich fitness hodinek.


ZDROJE ENERGIE - Sledujte jak vaše tělo během různých tréninků využívá jiné zdroje energie. Polar Grit X rozděluje využití energie mezi sacharidy, bílkoviny a tuky.


NAVIGACE - Nahrajte si naplánovanou trasu přímo do vašich Polar Grit X a zůstaňte na správné trase s real time navigací.


PLÁNOVÁNÍ TRASY S KOMOOT - Naplánujte svou trasu na aplikaci Komoot a poté ji nahrajte přímo do svých Polar Grit X a nechte se krok za krokem vést po vaší trase.


POKROČILÉ MĚŘENÍ TEPU ZE ZÁPĚSTÍ - Měřte svou tepovou frekvenci snadno a přesně přímo ze zápěstí díky pokročilému systému fúzní technologie kombinující optické LED měření s měřením skrze přímý kontakt s pokožkou.


FITSPARK™ DENNÍ PRŮVODCE TRÉNINKEM - Získejte předpřipravené denní tréninky, které zohledňují vaši míru regenerace, připravenosti a tréninkové historie.


SLEEP PLUS STAGES™ - Monitorujte různé fáze vašeho spánku a získejte přehled o celkové kvalitě spánku díky srozumitelně vyjádřenému číselnému skore s detailně vyhodnocenými fázemi spánku.


PLAVECKÉ METRIKY - Sledujte jak se zlepšujete v bazénu - Polar Grit X automaticky měří tepovou frekvenci, detekuje plavecký styl, vzdálenost, tempo a dobu odpočinku.


STRAVA LIVE SEGMENTS - Se systémem Strava Live Segments bude vaše běhání a vyjížďky na kole zajímavější a zábavnější. Obdržíte upozornění na nedaleké segmenty, uvidíte na nich v reálném čase data o svém výkonu a na konci můžete zkontrolovat svůj výsledek.


SOUVISLÉ SLEDOVÁNÍ TEPOVÉ FREKVENCE - Získejte komplexní přehled o tom, jak se vaše srdce během dne chová. Souvislé sledování tepové frekvence umožňuje ještě přesnější údaje o spálených kaloriích a aktivitách a informuje o nejnižší a nejvyšší naměřené tepové frekvenci daný den.


Hodinky Polar Vantage M představují oceňovanou kombinaci nejnovější sportovní technologie a lehkého designu.

Obsah balení

  • Outdoorové multisportovní hodinky Polar Grit X
  • Nabíjecí kabel
  • Uživatelská příručka

Doplňkové parametry

Kategorie: Polar Grit X
CZ menu: Ano
Rozměry: 46 - 50 mm
Voděodolnost: 10 ATM - 100 m - plavání, šnorchlování
Safírové sklíčko: Gorilla Glass
Displej - dotykový: Ano
Displej - velikost: 1,2"
Displej - rozlišení: 240 x 240 bodů
Řemínek - šířka: 22 mm
Řemínek - materiál: Silikon
Vestavěný snímač tepu: Ano
Výdrž baterie GPS: Více než 30 hodin
? Solární dobíjení: Ne
? GPS a satelitní systémy: GPS + Galileo + Glonass
GPS - úsporný režim: Ano
Konektivita: Bluetooth
Smart notifikace: Ano
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
Navigace: Ano
? Plavecké funkce: Ano - v bazénu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: