Polar Ignite 3 Titanium Kožený řemínek

Polar Ignite 3 Titanium jsou stylové fitness a wellness hodinky, které vašemu životu vdechnou více energie. Výhodné balení obsahuje kožený i silikonový řemínek. Sportujte elegantně.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: 900110028
8 990 Kč
Polar Ignite 3 Titanium Kožený řemínek

Polar Ignite 3 Titanium jsou stylové fitness a wellness hodinky, které vašemu životu vdechnou více energie. Sledují váš spánek, aktivitu a tepovou frekvenci a nabízejí doporučení, která jsou přizpůsobena vašemu tělu a životnímu stylu.

polar-TITAN-1Je načase se probudit

Otevřete oči a podívejte se na kompletní analýzu regenerace svého těla přes noc a získejte předpověď bdělosti na nadcházející den.

Jak jste se dnes vyspali?
Jak jste se dnes vyspali?
Dostanete rozpis, který vám řekne, jak kvalitně vaše tělo přes noc regenerovalo.

Bude to náročný den.
Bude to náročný den.
Podívejte se, jak váš spánek ovlivnil vaši energii během dne a úroveň bdělosti.

Zahřejeme vás několika chladnými údaji.
Zahřejeme vás několika chladnými údaji.
Zjistěte, jak se vám při spánku mění teplota pokožky.


A když už jste vzhůru…

Naše tělo je nejbdělejší od pozdního rána do odpoledne a čerstvý vzduch a sluníčko dokáží dělat divy. Využijte příležitosti – vyrazte ven a buďte aktivní.

polar-TITAN-2


Trénink a aktivita

Pravidelná aktivita a trénink může mít značný pozitivní dopad na vaše zdraví a pohodu. Cvičení neslouží jen ke zlepšení fyzické kondice, ale také duševního stavu – zbavuje stresu, zlepšuje náladu a zkvalitňuje spánek.

FitSpark®

Personalizovaný průvodce tréninkem FitSpark™ nabízí na vyžádání cvičení, která odpovídají vaší regeneraci, kondici a tréninkové historii. Nechte si každý den posílat nová navržená cvičení pro kardio trénink, silový trénink nebo trénink pohyblivosti přímo do svých hodinek – stačí si vybrat cvičení, které vám vyhovuje, a postupovat podle pokynů na hodinkách.

Nepřetržité sledování aktivity

Naše tělo je stvořeno k pohybu, a proto je aktivní pohyb nezbytný pro celkové zdraví a pohodu. Hodinky Polar podporují aktivní životní styl tím, že vám na základě vašich osobních údajů a nastavení úrovně aktivity stanovují cíl denní aktivity a následně po celý den vaši aktivitu monitorují. Pokud jste příliš dlouho neaktivní, připomenou vám, abyste vstali a trochu se protáhli nebo prošli. Váš cíl denní aktivity je zobrazen jako kruh, který se postupně naplňuje, dokud nedosáhnete svého cíle – 100 %.

Zdroje energie

Podívejte se, kolik jednotlivých zdrojů energie během tréninku vaše tělo využívá. Jsou rozděleny na tuky, sacharidy a bílkoviny pro každý trénink a na konci tréninku znázorněny v procentech celkové spotřeby kalorií. Když uvidíte, kolik energie jste během tréninku spotřebovali z jednotlivých zdrojů, zjistíte, jak různá intenzita ovlivňuje spotřebu energie. Uvidíte také, jak se mohou během dlouhého tréninku hlavní zdroje energie měnit.

Test fyzické kondice

Ukazatel VO2max je klíčový údaj ukazující aerobní kondici – jinými slovy, čím lepší máte aerobní kondici, tím silnější a efektivnější je vaše srdce. Test fyzické kondice je jednoduchý pětiminutový test úrovně fyzické kondice, který lze provést vleže a odhadnout tak váš VO2max, aniž byste potřebovali jakékoli další vybavení. Automatický výpočet bere v úvahu vaši klidovou tepovou frekvenci, variabilitu tepové frekvence a vaše osobní údaje: pohlaví, věk, výšku, hmotnost a tréninkovou úroveň.

Test chůze

Test chůze je nekomplikovaný test, který můžete provádět pravidelně, abyste odhadli úroveň své aerobní kondice na základě VO2max. Projděte se 15 minut svižným tempem po rovné trase a automatický výpočet zaznamená vzdálenost, kterou jste ušli, vaši tepovou frekvenci během testu a vaše osobní údaje: pohlaví, věk, výšku a hmotnost.

Běžecký výkonnostní test

Běhejte na správné úrovni. Běžecký výkonnostní test vám pomůže přizpůsobit si zóny tepové frekvence, rychlosti a výkonu tak, abyste vždy dosáhli optimálního tempa běhu.


Na jaké jste úrovni?

Je dobré vědět, jak na tom na začátku jste.

TITANIUM-test
Test fyzické kondice | Lehněte si, relaxujte a my spočítáme vaši aerobní kondici.


Test chůze | Dejte si krátkou procházku v rychlém tempu a za 15 minut se dozvíte, ja na tom jste.

notifikace
Běžecký test | Jděte si zaběhat, zjistěte svou maximální tepovou frekvenci a dozvíte se ukazatel VO2max.


Máme toho hodně na práci.

Vmáčknout trénink do plného rozvrhu je těžké, ale lze to usnadnit. Časné ráno je vlastně skvělá doba na trénink, protože tělo je přirozeně nabuzené.

polar-TITAN-napraci


TITAN-fitspark
FitSpark® | Připravili jsme pro vás několik cvičení.
Každodenní návrhy cvičení uzpůsobené pro vaši tělesnou kondici a připravenost.


Náš hlas vás doslova provede tréninkem.
Aplikace Polar Flow vám poskytne přímo během tréninku zvukovou zpětnou vazbu prostřednictvím sluchátek nebo reproduktoru telefonu.

Připravit. Pozor. Start.
Připravit. Pozor. Start.
Analýza osobního tréninku pro silový trénink a vícekloubé cviky, abyste věděli, kdy se máte pustit do další sady.


Začínáte pociťovat únavu?

Tělo vám tak dává najevo, že už dneska máte dost. Zastavte se, dejte si oraz a připravte se na spánek. Vaše tělo bude pracovat na tom, abyste byli připraveni na další velký den.

polar-3

Váš interval snadného usínání.
Vzpomínáte na funkci SleepWise? Dokáže také předvídat optimální dobu, kdy jít spát.

Vy počítáte ovečky. My počítáme spánek.
Každá fáze spánku, kterou v noci projdete, bude automaticky monitorována.

Vaše srdce nikdy nelže

OHR technologie Precision Prime™ | 10 LED diod s různými vlnovými délkami pro hlubší pronikání světla a 4 detektory světla, které zachycují světlo vracející se přes vaše cévy – je to více než přesné, je to preciznost.

polar-3


Dlouhá výdrž baterie | Nabití za pár minut. Vydrží celé dny.

100 hodin tréninku v úsporném režimu.

30 hodin tréninku se zapnutým úplným sledováním GPS a měřením tepové frekvence.

5 dní na jedno nabití v režimu hodinek.

Dlouhá výdrž baterie


OBSAH balení

  • Prémiové sportovní hodinky Polar Ignite 3 Titanium
  • Nabíjecí kabel - Polar Charge 2.0
  • Kožený řemínek Polar, 20 mm
  • Silikonový řemínek Polar, 20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: