POLAR VANTAGE V2 - šedá Produkt z CZ distribuce s ovládáním v ČJ + tvrzené sklo na displej ZDARMA

Kód: 90083651
13 499 Kč
Skladem (1 ks)
Nalepení ochranného skla

Lehký a elegantní design dělá z hodinek Polar Vantage V2 produkt, který skvěle vypadá a dobře se nosí ve dne v noci, ať máte v plánu cokoli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hodinky Polar Vantage V2 vám pomohou objevit vaše pravé já. Tyto vodotěsné sportovní hodinky s GPS jsou výsledkem práce odborníků a komplexních odborných znalostí společnosti Polar a disponují funkcemi, jako je měření tepové frekvence na zápěstí, GPS, výkonnostní testy a sledování regenerace.


Elegantní navenek, chytré uvnitř – a lehčí než ostatní prémiové multisportovní hodinky. Hodinky Polar Vantage V2 vám přinášejí vše, co potřebujete, v precizně zpracovaném a jedinečně lehkém balení.
Díky prvotřídním materiálům (např. celohliníkovému pouzdru a pohodlným silikonovým řemínkům) budete s hodinkami Polar Vantage V2 připraveni na cokoli.


Lehký a elegantní design dělá z hodinek Polar Vantage V2 produkt, který skvěle vypadá a dobře se nosí ve dne v noci, ať máte v plánu cokoli.


Pokročilé měření tepové frekvence na zápěstí - Hodinky Polar Vantage V2 sledují tepovou frekvenci pomocí fúzní technologie snímače Precision Prime™.


Velmi dlouhá výdrž baterie - Hodinky Polar Vantage V2 vám poskytnou až 40 hodin souvislého tréninkového času. Několik možností úspory energie vede k delší výdrži baterie, která může dosáhnout až 100 hodin.


Integrovaná GPS - GPS, GLONASS, Galileo a QZSS s asistovanou GPS pro rychlé spojení. Integrovaný kompas a barometr sledující nadmořskou výšku.


Barevný dotykový displej - 1,2” neustále zapnutý barevný dotykový displej čitelný na slunci. Laminátové sklo Gorilla Glass s povrchem, na kterém neulpívají otisky prstů.


Běžecký výkonnostní test - Běžecký výkonnostní test vám pomůže sledovat váš pokrok a upravovat podle něj tepovou frekvenci, rychlost a silové zóny.


Cyklistický výkonnostní test - Cyklistický výkonnostní test vám umožní upravit si vaše silové zóny a zjistíte díky němu svůj osobní funkční prahový výkon. Vyžaduje měřič výkonu.


Training Load Pro - Funkce Training Load Pro™ vám ukáže, jak jste v poslední době trénovali a jak trénink namáhá různé části vašeho těla.


Recovery Pro - Recovery Pro™ vám řekne, zda je vaše tělo připravené trénovat, a poskytne vám údaje o vaší regeneraci přímo na displeji hodinek. Vyžaduje snímač tepové frekvence značky Polar.


Test regenerace nohou - Podle testu regenerace nohou poznáte, jestli jsou vaše nohy připraveny na vysoce intenzivní trénink, a to během několika minut, aniž byste potřebovali nějaké speciální vybavení – vystačíte si se svými hodinkami.


Nightly Recharge™ - Měření míry regenerace Nightly Recharge™ znázorňuje, jak se dokážete přes noc zregenerovat po denní námaze.


Plánování trasy s aplikací Komoot - Naplánujte si trasu v aplikaci Komoot, importujte ji do svých hodinek Polar Vantage V2 a nechte se vést navigací.


Ovládání hudby a další funkce chytrých hodinek - Pomocí svých hodinek můžete snadno procházet svůj seznam skladeb a upravovat hlasitost. Na displeji hodinek také najdete předpověď počasí a nabízená oznámení.


Běžecký výkon - Získejte komplexnější náhled na intenzitu svých běžeckých tréninků.


Sleep Plus Stages™ - Sledujte fáze svého spánku a mějte přehled o jeho kvalitě.


Inteligentní asistent při doplňování živin FuelWise™ - Naučte se doplňovat energii a udržovat její dostatečnou hladinu během dlouhých tréninků.


Hill Splitter™ - Funkce Hill Splitter™ poskytuje podrobné údaje o vašem výkonu v úsecích s klesáním a stoupáním na tréninku.


Průvodce tréninkem FitSpark™ - Hodinky Polar Vantage V2 a průvodce tréninkem FitSpark™ nabízí připravená cvičení, která odpovídají vaší regeneraci, kondici a tréninkové historii.


Segmenty Strava Live - Se Segmenty Strava Live bude vaše běhání a vyjížďky na kole zajímavější. Obdržíte upozornění na nedaleké segmenty, uvidíte na nich v reálném čase data o svém výkonu a na konci můžete zkontrolovat svůj výsledek.


Bezplatné běžecké programy - Získejte osobní a adaptivní tréninkový plán, který vyhovuje vám i vašim cílům.


Sportovní profily - Hodinky Polar Vantage V2 podporují přes 130 různých sportů. Přidejte si do hodinek ve službě Polar Flow své oblíbené sporty a upravte si, co se vám při každém z nich bude zobrazovat na displeji hodinek.


Zdroje energie - Sledujte, jak vaše tělo využívá při tréninku různé zdroje energie. Hodinky Polar Vantage V2 rozdělují vaši spotřebu energie na sacharidy, bílkoviny a tuky.


Metriky plavání - Hodinky Polar Vantage V2 automaticky zjišťují vaši tepovou frekvenci, plavecký styl, vzdálenost, tempo, záběry a dobu odpočinku. Vzdálenost a záběry se měří také při dálkovém plavání.


Dechové cvičení Serene™ - Uvolněte své tělo a zklidněte svou mysl pomocí dechového cvičení pod vedením průvodce.


Running Index - Získejte odhad běžecké hodnoty VO2max a přesvědčte se, jak se váš běžecký výkon zlepšuje.


Obsah balení

  • Prémiové sportovní hodinky Polar Vantage V2
  • Nabíjecí kabel
  • Návod k obsluze Polar Vantage V2

Doplňkové parametry

Kategorie: Polar Vantage V
CZ menu: Ano
Hmotnost: 51 - 60 g
Rozměry: 46 - 50 mm
Voděodolnost: 10 ATM - 100 m - plavání, šnorchlování
Sklíčko - materiál: Gorilla Glass
Displej - dotykový: Ano
Displej - velikost: 1,2"
Displej - rozlišení: 240 x 240 bodů
Řemínek - materiál: Silikon
Vestavěný snímač tepu: Ano
Výdrž baterie GPS: Více než 30 hodin
Solární dobíjení: Ne
? GPS: GPS + Galileo + Glonass
GPS - úsporný režim: Ano
Konektivita: Bluetooth
Smart notifikace: Ano
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
Navigace: Ano
Plavecké funkce: Ano - v bazénu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz