Garmin Edge 1040 PRO

GPS cyklopočítač nejvyšší řady s velkým, přehledným displejem a bohatou nabídkou tréninkových a mapových funkcí. Disponuje přesnějším multi-band přijímačem, opravdu dlouhou výdrží baterie.

Ochranné sklo na displej od 1 Kč ?
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Kód: 010-02503-01
13 890 Kč
Garmin Edge 1040 PRO

GPS CYKLOPOČÍTAČ S VELKÝM DISPLEJEM, DLOUHOU VÝDRŽÍ A BOHATOU NABÍDKOU TRÉNINKOVÝCH FUNKCÍ

Garmin Edge 1040 je GPS cyklopočítač s velkým, přehledným displejem a bohatou nabídkou tréninkových funkcí. Navíc získáte přesnější multi-band GPS přijímač, odolnost a opravdu dlouhou výdrž baterií.
Skvělá přesnost díky multi-band GNSS satelitnímu přijímači.


Výdrž baterie až 35 h. v plném režimu a až 70 h. v úsporném režimu.


Tréninkové funkce vám pomohou odhalit vaše silné a slabé stránky.


Jezděte jako místní díky podrobným mapám a navigačním funkcím.


Jednoduché nastavení, možnost použití hned po vybalení z krabice.


Zjistěte, kolik energie vám ještě zbývá, díky funkci Real-Time Stamina.


Špičková výkonnost.

PŘEHLEDY VYTRVALOSTI
Získejte během jízdy informaci o zbývající energii při zachování aktuální rychlosti a úsilí. Při změně rychlosti funkce okamžitě reaguje a umožní efektivně šetřit síly na zvládnutí celé, naplánované trasy.

CYKLISTICKÁ ÚROVEŇ A NÁROČNOST TRASY
Díky novým tréninkovým funkcím zjistíte své silné cyklistické stránky, zaměříte se na zlepšování a dokonce se budete moci připravit se na nároky konkrétní trasy.

FUNKCE POWER GUIDE
Doporučené výkonové cíle1 vám pomohou rozvrhnout síly po celé délce tratě.

SLEDOVÁNÍ VÝKONNOSTI
Získejte lepší přehled o tom, jak vaše tělo reaguje na trénink. Sledujte hodnoty jako například: Funcke VO2 Max, doba regenerace, tréninková zátěž, zaměření tréninkové zátěže a další parametry.

STAV TRÉNINKU
Jak efektivní je váš trénink? Automaticky vyhodnocujte svoji nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti, abyste věděli, zda trénujete málo, efektivně nebo nadměrně.

DOPORUČENÉ DENNÍ TRÉNINKY
Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice poskytují každodenní doporučení k tréninku na základě současné tréninkové zátěže a hodnoty VO2 max.

SYNCHRONIZACE TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ
Získejte indoorové a outdoorové tréninkové plány z mobilní a webové aplikace Garmin Connect™ nebo tréninky synchronizujte s cyklopočítačem Edge z jiných aplikací včetně TrainingPeaks®. Navíc získáte výzvy k absolvování vynechaného tréninku.

AKLIMATIZACE NA VÝŠKU NEBO TEPLOTU
Chystáte se na trénink v extrémních teplotách nebo ve výrazně jiné nadmořské výšce? Sledujte, jak vaše tělo reaguje na změny prostředí. Funkce vyhodnocení aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku1 vám to prozradí.

FUNKCE CLIMBPRO
Automaticky vyhodnotí zbývající stoupání a sklon svahu během jízdy po naplánované trase. Díky tomu si budete moci lépe rozložit síly a uvidíte, kolik námahy vás ještě čeká. Můžete dokonce uložit stoupání pro vyhodnocení po jízdě na zařízení nebo v aplikaci Garmin Connect.

VÝŽIVA A HYDRATACE
Cyklopočítač umožňuje současně s trasou vytvořit plán doplňování tekutin a enegrie. Edge 1040 pak v průběhu trasy upozorní ve chvíli, kdy je potřeba se napít nebo najíst.

DYNAMIKA JÍZDY NA KOLE
Sledujte pokročilé metriky jízdy na kole , díky kterým získáte přehled o proměnlivosti vašeho výkonu podle hodnot, jako je pozice, nastavení jízdního kola, délka jízdy apod.

JÍZDA NA HORSKÉM KOLE
Sledujte podrobné detaily každé jízdy pomocí MTB metrik, které zaznamenávají například počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.

 

OBTÍŽNOST A PLYNULOST
Funkce Obtížnost vyhodnocuje náročnost jízdy podle GPS, údajů o nadmořské výšce a dalších údajů. Funkce Plynulost pak hodnotí plynulý průjezd trasy. Získáte tak hodnoty, které můžete zkoušet překonávat při dalších jízdách.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE
Cyklopočítač Edge 1040 nabízí výdrž baterie až 35 hodin při plnohodnotném použití a až 70 hodin v režimu úspory baterie. Zdvojnásobte výdrž baterie pomocí volitelného záložního zdroje Garmin Charge™.

Objevte víc než jen stezky.

PŘÍJEM SIGNÁLU
Získejte větší přesnost určování polohy a lepší pokrytí dokonce i v nejnáročnějších podmínkách díky novému multi-band GNSS přijímači.

MAPY PODLE TYPU JÍZDY
Získejte přehled na každé trase na všech typech kol díky vylepšeným mapám, které zvýrazňují oblíbené silnice a stezky a vyhledatelné body zájmu (POI).

APLIKACE TRAILFORKS
Díky navigovatelným datům o stezkách pro horská kola po celém světě a bodům zájmu ze služby Trailforks snadno vyhledáte stezky přímo na zařízení Edge. Nebo si stáhněte aplikaci Trailforks a přeneste naplánované trasy z webu Trailforks.

REŽIM FORKSIGHT
Tento režim automaticky zobrazuje nadcházející rozcestí na trase a další kontext podle vaší polohy v síti stezek.

PODROBNÉ NAVIGAČNÍ POKYNY
Při navigaci po trase poskytuje Edge podrobné navigační pokyny a navíc i odhad času dojezdu do cíle, do průjezdních bodů v trase a navíc i časy západu a východu Slunce.

AUTOMATICKÝ PŘEPOČET TRASY
Možnost pozastavit navigaci a upozornění na opuštění trasy, když sjedete z naplánované trasy. Jakmile se budete chtít vrátit na trasu, Edge 1040 vám ukáže cestu.

 
 

PODPORA ELEKTROKOL SHIMANO STEPS
Propojte cyklopočítač s elektrokolem a sledujte jeho stav, měřené veličiny či varovné zprávy. Můžete sledovat stupeň dopomoci, zařazený převod, stav baterie a další parametry.

Chraňte sebe a své kolo.

KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍMI INREACH®
Ať máte namířeno kamkoli, zůstaňte v kontaktu díky spárování cyklopočítače Edge s kompatibilním inReach satelitním komunikátorem. Čtěte a odpovídejte na textové zprávy, sdílejte údaje o trase nebo aktivujte interaktivní nouzové volání SOS.

PODPORA RADARU GARMIN VARIA™
Spárujte cyklopočítač Edge 1040 s cyklistickým radarem varia a vybaveným výstražným světlem a získejte informace o vozidlech, které se k vám zezadu blíží a upozorněte je výstražným světlem, které na jejich rychlost reaguje svou intenzitou.

AUTOMATICKÁ DETEKCE NEHODY
Edge v případě nehody automaticky odešle zprávu s vaší polohou přednastaveným nouzovým kontaktům, pokud detekuje nehodu.

ALARM KRÁDEŽE KOLA
Alarm kola chráněný kódem PIN vás prostřednictvím smartphonu upozorní na pohyb jízdního kola v případě přestávky, když si kolo odložíte.

PODPORA RADARU GARMIN VARIA™
Bezpečnostní funkce se svým cyklistickým týmem, když se oddělíte od skupiny.

AUTOMATICKÁ DETEKCE NEHODY
Mějte své spolujezdce pod dohledem i v případě, že je přímo nevidíte – a zajistěte, aby oni mohli dávat pozor na vás. Funkce GroupTrack může sledovat až 50 vašich přátel najednou. Stačí se podívat na obrazovku a vždycky uvidíte aktuální informace.

Kompatibilní s trenažéry tacx.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování s kompatibilním telefonem můžete na zařízení Edge přijímat textové zprávy a upozornění.

PROPOJENÍ S GARMIN CONNECT
Aplikace Garmin Connect umožní přístup do rostoucí webové komunity, kde můžete také komunikovat, soutěžit a sdílet svoje úspěchy s ostatními sportovci.

OBCHOD CONNECT IQ™
Stáhněte si vlastní datová pole a získávejte aplikace a doplňky stažené z aplikace obchodu Connect IQ.

 

KOMPATIBILITA S CHYTRÝM TRENAŽÉREM
Spárujte cyklopočítač Edge 1040 s s chytrým cyklotrenažérem Tacx® a projeďte si známé nebo vaše oblíbené trasy kdykoliv během roku a bez ohledu na nepřízeň počasí.

AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ
Buďte během několika minut připraveni k jízdě a nezdržujte se nastavením. Získejte vlastní jízdní profily přednastavené podle vašeho dřívějšího cyklopočítače Edge, typů jízdy nebo snímačů. Jakmile jsou v cyklopočítači Edge, můžete profily jízdy spravovat přímo v zařízení nebo na kompatibilním telefonu.


Upravte si svůj Garmin pomocí doplňků z obchodu Connect IQ™

řemínky


Obsah balení

  • Edge® 1040
  • Poukaz na stažení podrobné mapy TOPO Czech V5
  • Držáky (standardní a přední)
  • Kabel USB
  • Poutko
  • Dokumentace

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin Edge 1040
Záruka: 2 roky
CZ menu: Ano
Voděodolnost: IPX7
Displej - dotykový: Ano
? Solární dobíjení: Ne
? GPS a satelitní systémy: GPS Multiband + Glonass + Galileo
Barometrický výškoměr: Ano
Mapy: ano
Displej - velikost: Úhlopříčka 88,9 mm (3,5″)
Displej - rozlišení: 282 x 470 pixelů
Rozměry zařízení: 59,3 × 117,6 × 20,0 mm (2,3″ × 4,6″ × 0,8″)
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
CM Avatar autora | 11.9.2023
S produktem jsem zatím moc spokojen, zatím jsem použil dva krát jednou s navigací podruhé bez navigace a bylo to super. původně jsem měl vybraný Explore 2 a nebo 830. Pulsmetry mě osobně volali a po konzultaci po telefonu jsme probrali k čemu vlastně navigaci potřebuji a doporučili 1040, po dlouhém rozhodování hlavně nárůst ceny jsem zvolil tento model.
5
JZ Avatar autora | 3.4.2023
Nebyla příležitost vyzkoušet venku, ale je to Garmin. Po zkušenosti s 530 je to ohromný posun vpřed.
5
JH Avatar autora | 21.8.2022
Ano, skvělý výrobek.
5
RP Avatar autora | 19.8.2022
Vše OK, tak jak jsem očekával
5
KK Avatar autora | 31.7.2022
Zatím je krátká doba na hodnocení, pořád se seznamuji s funkcemi a programy.
5
Avatar autora | 30.6.2022
Zatím velká spokojenost (mám ho krátkou dobu) hlavně s navigací po trase, kterou si plánuji pomocí aplikace MAPY.CZ (oproti hodinkám navíc upozorní na odbočky stejně jako z instalované TOPO CZECH V4).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

epix
16 390 Kč

Multi-band GPS cyklopočítač nejvyšší kategorie s tréninkovými funkcemi pro...

Kód: 010-02503-21
epix
15 990 Kč

Prémiový cyklopočítač s přehledným, 3,5" displejem v sadě se snímačem tepu a...

Kód: 010-02503-11
1040 Pro + Varia 515
17 390 Kč

Zvýhodněný set cyklistické navigace Garmin Edge 1040 Pro a radaru Garmin...

Kód: 9273
A1040 PRO
22 490 Kč

Zvýhodněný set cyklistické navigace Garmin Edge 1040 Pro a radaru Garmin...

Kód: 9274
1040bundle
24 490 Kč

Zvýhodněný set cyklistické navigace Garmin Edge 1040 Pro Bundle (včetně...

Kód: 9291
1040 Pro + Varia 515
19 950 Kč

Zvýhodněný set cyklistické navigace Garmin Edge 1040 Pro Bundle (včetně...

Kód: 9292
1040 Pro Solar + Varia 515
19 950 Kč

Zvýhodněný set cyklistické navigace Garmin Edge 1040 Pro Solar a radaru...

Kód: 9285
1040solar 715
24 990 Kč

Zvýhodněný set cyklistické navigace Garmin Edge 1040 Pro Solar a radaru...

Kód: 9286