Garmin Enduro, Carbon Gray DLC Titanium/Black UltraFit Nylon Strap

Enduro, ultra dlouhá výdrž baterie pro ultra běžce v 51 mm titanovém těle GPS hodinek.

Nalepení ochranného skla
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 010-02408-01
15 290 Kč
Garmin Enduro, Carbon Gray DLC Titanium/Black UltraFit Nylon Strap

Odolné hodinky s velmi dlouhou výdrží

Garmin Enduro jsou velmi lehké a odolné, sportovně-outdoorové GPS hodinky s dlouhou výdrží a chytrými funkcemi. Jsou vybavené solárním sklíčkem Power Glass™, které se stará o hybridní dobíjení a významně prodlužuje výdrž baterie. Hodinky jsou navržené pro extrémní vytrvalostní sportovce a dobrodruhy, kteří se rádi pohybují v místech mimo civilizaci.notifikace
Solární dobíjení prodlužuje výdrž a vyžaduje méně časté dobíjení.

notifikace
Pokročilé funkce doporučí trénink, regeneraci nebo určí VO2Max.

notifikace
Lehké, ale odolné, vyhovující pro extrémní závody a aktivity.

notifikace
Chytrá a uživatelsky nastavitelná správa spotřeby energie.

notifikace
Navigační funkce, citlivý příjem, rychlé a přesné určení GPS pozice.

notifikace
Výdrž baterie až 80 hodin s GPS, nebo až 300 hodin v úsporném GPS režimu.


NAVRŽENÉ PRO VYTRVALOSTNÍ ZÁVOD
Hodinky Garmin Enduro využívají kontrastní, 1,4″ displej se skvělou čitelností na přímém slunci i za pohybu. Mají uživatelsky nastavitelné funkce, výkonný, ale úsporný procesor a řadu prémiových tréninkových funkcí zaměřených na výkonnostní a vrcholové sportovce. Na dlouhých tratích navíc oceníte měkký a pohodlný řemínek.

SKVĚLÁ VÝDRŽ A ODOLNOST
Díky robustnímu pouzdru a kvalitě zpracování jsou hodinky schopné dlouhodobě odolávat náročným podmínkám extrémních vytrvalostních závodů. Bez ohledu na počasí, denní či roční dobu, hodinky Garmin Enduro jsou připravené vám pomoci s orientací na trase,podrobně zaznamenat, analyzovat a případně i sdílet vaše sportovní výkony.


Navržené pro vytrvalce

SOLÁRNÍ DOBÍJENÍ BATERIE
Výdrž až 80 hodin v GPS záznamu1, až 300 hodin v úsporném GPS režimu a až 65 dní v režimu chytrých hodinek.

CHYTRÝ SPRÁVCE NAPÁJENÍ
Chytrý správce napájení umožňuje nastavit a optimalizovat spotřebu hodinek tak, aby to vyhovovalo vašemu účelu využití.

FUNKCE VO2 MAX
Funkce VO2 Max vypočítává úroveň zdatnosti. Nově je k dispozici i výpočet pro trailové běžce, který se přizpůsobuje se podmínkám na trase, které mohou mít vliv na výkon.


ULTRAMARATON
Použijte aktivitu Ultramaraton se stopováním odpočinku a zaznamenejte časy strávené na občerstvovacích stanicích.

FUNKCE CLIMBPRO
Funkce ClimbPro umožňuje na naplánované trase podrobně sledovat informace o dílčích stoupáních, sklonu terénu, vertikální rychlosti a zbývajícím převýšení, které je potřeba zdolat.

JÍZDA NA HORSKÉM KOLE
Funkce poskytuje veličiny pro jízdu na MTB kole. Hodnoty obtížnosti a plynulosti prozrazují náročnost trati a plynulost sjezdu. Výstupem funkce je také skóre, které můžete postupně zkoušet zlepšovat.


VÝŠKOVÁ A TEPLOTNÍ AKLIMATIZACE
Připravte svůj organizmus na změny prostředí. Sledujte a mějte pod kontrolou, jak se vaše tělo vyrovnává se změnou nadmořské výšky nebo teploty.

METRIKY VÝKONU
Sledujte pokročilé zhodnocení tréninku, jako je například odhad VO2 max se zohledněním nadmořské výšky a teploty, odhad doby regenerace, měření běžecké dynamiky (vyžadován externí snímač) a další.

DOPORUČENÝ ODPOČINEK
Dopřát tělu mezi tréninkovými dávkami dostatečný čas na regeneraci je velmi důležité. Po každém tréninku vám funkce regenerační asistent oznámí, jak dlouho byste měli odpočívat před další intenzívní zátěží.DOPORUČENÉ DENNÍ TRÉNINKY
Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice poskytují doporučení běhu a jízd podle aktuální tréninkové zátěže a stavu tréninku.


Pro dlouhé aktivity

SATELITNÍ PŘÍJEM
Přístup k několika různým navigačním satelitním systémům (GPS, GLONASS a Galileo) umožňuje navigaci v náročnějších prostředích, kde by pouze GPS nestačila

NAVIGAČNÍ SNÍMAČE
Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass).

SPORTOVNÍ FUNKCE
K dispozici jsou všestranné sportovní funkce a samostatné profily pro trailový běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku a mnoho dalších.


APLIKACE ADVENTURE RACING
Sportovní profil Adventure Racing vám umožňuje během závodu sledovat srdeční tep, nadmořskou výšku, časy úseků a další veličiny. Zaznamenává vaši GPS polohu, nicméně tato data nezobrazuje, aby nebyla porušena pravidla pro dobrodružné závody. Obrazovka shrnutí pomáhá ověřit u závodní komise váš čas dokončení závodu.

TECHNOLOGIE PACEPRO™
Funkce PacePro poskytuje možnost jednoduše naplánovat tempo běžeckého závodu nebo tréninku s ohledem na výškový profil/sklon běžecké trasy.

LYŽOVÁNÍ A SKIALPINISMUS
Hodinky měří sjezdové i běžecké lyžování a dokonce i skialpinismus. Při sjezdovém lyžování hodinky automaticky rozpoznají jízdu lanovkou, při skialpinismu samostatně vyhodnotí stoupání a jízdu z kopce.SURFOVÁNÍ NA VLNÁCH
Hodinky obsahují samostatný sportovní profil pro surfování™ na vlnách. Kolik vln jste za den sjeli? Jaká byla ta nejdelší? Jakou jste při sjezdu dosáhli rychlost? To a mnohem více vám prozradí naše chytré hodinky.


Lehké a odolné

MĚŘENÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
Získejte celodenní údaje o svém srdečním tepu3 – včetně upozornění na vysoký nebo nízký tep. Sledujte například variabilitu srdečního tepu, podle které je určována míra zatížení organizmu. Snímač dokáže měřit tep dokonce i během plavání.

PULZNÍ OXYMETR
Snímač Pulse Ox změří, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá při sledování aklimatizace nebo kvality spánku.

POKROČILÉ SLEDOVÁNÍ SPÁNKU
Získejte podrobná data o délce a kvalitě svého spánku. Rozpoznání fází lehkého spánku, hlubokého spánku a fáze REM spolu s údaji z pulzního oxymetru a údaji o dýchání poskytnou cenné informace o regeneraci organizmu.


FUNKCE BODY BATTERY
Díky měření variability srdečního tepu, úrovně zatížení, délce a kvalitě spánku jsou hodinky schopné jednoduše vyhodnotit nakládání s rezervami tělesné energie. Lépe tak dokážete posoudíte, kdy je čas na trénink a kdy na odpočinek.

PITNÝ REŽIM
Zaznamenávejte si denní příjem kapalin, abyste nezanedbávali hydrataci. Hodinky dokážou pracovat i s odhadem ztráty potu během aktivity a automaticky upravovat pitný režim.

SLEDOVÁNÍ DECHU
Sledujte svoji dechovou frekvenci v průběhu dne, během spánku nebo při tréninku. Využijte je pro dechový trénink a cvičení jógy.


Notifikace i během tréninku

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění. Stačí je spárovat s kompatibilním zařízením (Android i iOS).

PLATBY GARMIN PAY
Zjednodušte si placení v obchodech díky bezkontaktním platbám Garmin Pay5 – podívejte se na seznam bank s podporou Garmin Pay.

BEZPEČNOSTNÍ A SLEDOVACÍ FUNKCE
Pokud se dostanete do nebezpečné situace nebo hodinky vyhodnotí, že došlo k nehodě, funkce asistence a detekce nehod6 odešle údaje o vaší poloze nouzovým kontaktům.OBCHOD CONNECT IQ™
Vyberte si ze široké nabídky vzhledů ciferníku, datových polí a doplňkových aplikací z nabídky Connect IQ.


apka

apka2


Obsah balení

  • Hodinky Enduro
  • nabíjecí/datový kabel
  • dokumentace

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin Enduro
CZ menu: Ano
Rozměry: 51 mm
Voděodolnost: 10 ATM - 100 m - plavání, šnorchlování
Safírové sklíčko: Gorilla Glass
Displej - dotykový: Ne
Displej - velikost: 1,4"
Displej - rozlišení: 280 x 280 bodů
Displej - typ: MIP Transflektivní
Řemínek - snadná výměna: Ano -QuickFit
Řemínek - šířka: 20 mm
Řemínek - materiál: Nylon
Vestavěný snímač tepu: Ano
Pulsní Oxymetr: Ano
Výdrž baterie SMART: Více než 14 dní
Výdrž baterie GPS: Více než 50 hodin
? Solární dobíjení: Ano
? GPS a satelitní systémy: GPS + Galileo + Glonass
GPS - úsporný režim: Ano
Barometrický výškoměr: Ano
Teploměr: Ano
Konektivita: Bluetooth, ANT+
Smart notifikace: Ano
? Platby: Garmin Pay
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
? MP3 přehrávač: Ne
Mapy nahrané v hodinkách: Ne
Navigace: Ano
Golfové funkce: Ne
? Triatlonový profil: Ano
? Plavecké funkce: Ano - v bazénu i na otevřené vodě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: