Garmin Forerunner 245 Music White

Běžecké GPS hodinky střední třídy s pokročilými sportovními funkcemi.

Nalepení ochranného skla
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 010-02120-31
5 490 Kč
Garmin Forerunner 245 Music White

Lehké a spolehlivé sportovní GPS hodinky

Forerunner 245 Music jsou velmi dobře vybavené sportovní GPS hodinky, které měří běh, jízdu na kole, plavání v bazénu, fitness cvičení, jógu a celou řadu dalších sportů. Jsou velmi lehké a pohodlné. Mají skvěle čitelný displej, slušnou výdrž baterie a hodí se pro střední a menší velikost zápěstí. Oproti základnímu modelu Forerunner 245 je Forerunner 245 Music navíc vybaven přehrávačem hudby, vlastní vnitřní pamětí na ukládání skladeb a kompatibilitou s hudebními streamovacími službami, jako je například Spotify nebo Deezer.notifikace
Měření srdečního tepu na zápěstí během sportu i v průběhu běžného nošení.


Funkce Trenér Garmin vám navrhne individuální běžecký tréninkový plán.

notifikace
Podrobné analýzy stylu běhu pomocí funkce Running Dynamics

notifikace
Funkce asistence a detekce nehody pošlou zprávu v případě nouze.

notifikace
Vestavěný hudební přehrávač s vlastní pamětí a podporou streamovacích služeb.

notifikace
Výdrž baterie až 7 dní na 1 nabití v režimu chytrých hodinek.


MALÉ, LEHKÉ A POHODLNÉ
Kompaktní velikost, nízká hmotnost a pohodlné nošení patří k důležitým vlastnostem hodinek Forerunner 245. Dají se stejně pohodlně používat na pravidelný sportovní trénink, stejně jako na běžné nošení.

HODINKY, KTERÉ SE VÁM PŘIZPŮSOBÍ
Forerunner 245 nabízí možnost uživatelského nastavení veličin, které chcete během tréninku sledovat. Můžete sledovat více menších hodnot nebo méně větších. Vyberte si svoji konfiguraci, na kterou uvidíte nejlépe.


K dispozici v několikách barvách

DENNÍ TRÉNINKOVÁ DOPORUČENÍ
Tréninková denní doporučení dokážou doporučit trénink a vhodnou zátěž podle vaší tréninkové historie a úrovně vaší kondice. Vše s ohledem na vyvážený trénink.

TRENÉR GARMIN
Funkce Trenér Garmin navrhne tréninkový plán pro začínající i pokročilé běžce. Tréninky se přizpůsobí vašim potřebám a cílům, včetně možnosti přesunutí tréninku na jiný den.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
Samostatné sportovní profily pro většinu sportů, každý z nich je možné samostatně nastavit. Nechybí běh, jízda na kole, plavání, posilování a další.


MĚŘENÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
Optický snímač tepu3 měří tep ze zápěstí během sportovní aktivity i průběžně po celý den. Kromě tepu měří i další důležité hodnoty, např. zatížení organizmu nebo Body Battery.

VESTAVĚNÝ GPS PŘIJÍMAČ
Moderní GPS/GLONASS/Galileo satelitní přijímač dokáže přesně a spolehlivě zaznamenat tréninky i v náročnějších prostředích s omezeným výhledem na oblohu.

DYNAMIKA BĚHU
V kombinaci s kompatibilním příslušenstvím1 měří hodinky Forerunner 245 důležité metriky běhu, například dobu kontaktu nohy se zemí, kadenci, délku kroku a další


MĚŘENÍ VO2 MAX
Hodinky dokážou měřit VO2 MAX. a průběžně dosažené hodnoty aktualizovat se změnou kondice sportovce. Výpočet zohledňuje také okolní vlivy - teplotu a výšku.

PULZNÍ OXYMETR
Snímač pulzního oxymetru4 měří ze zápěstí hladinu nasycení krve kyslíkem a poskytuje cenná data pro výškovou aklimatizaci nebo pokročilé sledování spánku.

STAV TRÉNINKU
Funkce automaticky vyhodnocuje nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti. Výsledkem funkce je zpráva, zda trénujete efektivně, málo nebo nadměrně.


TRÉNINKOVÝ EFEKT
Funkce tréninkový efekt ukazuje, jak vámi absolvovaný trénink ovlivňuje rozvoj vytrvalosti, rychlosti a výkonu. Samostatně se přitom vyhodnocuje aerobní a anaerobní přínos tréninku.

TRÉNINKOVÁ ZÁTĚŽ
Tato statistika sleduje objem tréninku za poslední 4týdny, dělí zátěž do 3 zón a porovnává ji s optimálním rozsahem, který byste měli v jednotlivých zónách dosáhnout.

DOPORUČENÁ DOBA REGENERACE
Funkce po každém tréninku oznámí doporučenou dobu regenerace před další zátěží. Data zohledňují nejen trénink, ale i zatížení organizmu, kvalitu spánku a míru pohybu.MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY
Funkce sleduje kolik minut týdně věnujete aktívnímu pohybu a hodnoty porovnává s doporučeními Světové zdravotnické organizace (WHO).

VÝDRŽ BATERIE
Na jedno nabití baterie vydrží Forerunner 245 až 7 dní v režimu chytrých hodinek nebo až 24 hodin v režimu podrobného GPS záznamu.


Elegantní na sport i na běžné nošení


BODY BATTERY™
Funkce Body Battery sledujte vyvážení mezi zátěží a odpočinkem. Ve funkci se dá poznat, jak dlouho trvá zotavení po tréninku nebo zda jste měli dostatečně dlouhý spánek.

FUNKCE PRO ŽENY
Aplikaci Garmin Connect můžete použít pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství a díky CIQ aplikaci můžete mít informace i na displeji hodinek.


Chytré funkce pro telefony Android i iOS

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Zobrazení emailů, sms a dalších notifikací na displeji hodinek je kompatibilní s chytrými mobilními telefony Android i iOS (seznam kompatibilních telefonů).

FUNKCE LIVETRACK
Funkce LiveTrack umožňuje s přáteli a rodinou sdílet data o vaší pozici, trase, srdečním tepu a dalších informacích v reálném čase.

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE
Při spárování s telefonem můžete se svými kontakty sdílet svoji aktuální polohu manuálně, nebo během vybraných venkovních aktivit automaticky za pomoci přednastavené detekce nehod.


HUDEBNÍ PŘEHRÁVAČ
Vestavěný hudební přehrávač s kapacitou až 500 skladeb a možností stahovat playlisty z účtu ve službě Spotify®, Deezer nebo Amazon Music (může vyžadovat předplatné).

CONNECT IQ™
Platforma Garmin Connect IQ nabízí uživatelům možnost doprogramovat a stáhnout doplňky, funkce nebo vzhledy hodinek, které nejsou k dispozici přímo od výrobce.

DENÍK GARMIN CONNECT™
Mobilní aplikace a web Garmin Connect je skvělý online tréninkový deník pro ukládání, vyhodnocování a sdílení tréninků a aktivit zaznamenaných s produkty značky Garmin.


Sledujte své statistiky a osobní cíle v mobilní aplikaci Garmin Connect

apka

apka2


Obsah balení

  • Hodinky Forerunner 245 Music
  • nabíjecí/datový kabel
  • dokumentace

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin Forerunner 245
Záruka: 2 roky
CZ menu: Ano
Rozměry: 42 mm
Voděodolnost: 5 ATM - Vhodné pro plavání
Safírové sklíčko: Mineral
Displej - dotykový: Ne
Displej - velikost: 1,2"
Displej - rozlišení: 240 x 240 bodů
Displej - typ: MIP Transflektivní
Řemínek - snadná výměna: Ano - Quick Release
Řemínek - šířka: 20 mm
Řemínek - materiál: Silikon
Vestavěný snímač tepu: Ano
Pulsní Oxymetr: Ano
Výdrž baterie SMART: Více než 5 dní
Výdrž baterie GPS: Více než 15 hodin
? Solární dobíjení: Ne
? GPS a satelitní systémy: GPS + Galileo + Glonass
Barometrický výškoměr: Ne
Teploměr: Ne
Konektivita: Bluetooth, ANT+, WI-FI
Smart notifikace: Ano
? Platby: Ne
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
? MP3 přehrávač: Ano
Mapy nahrané v hodinkách: Ne
Navigace: Ne
? Triatlonový profil: Ne
? Plavecké funkce: Ano - v bazénu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: