Garmin Instinct 2X Solar Tactical Black

Outdoorové GPS hodinky Garmin Instinct 2X Solar Tactical Black proti standardním verzím disponují sadou taktických funkcí včetně podpory nočního vidění nebo režimu utajení Stealth. 

Ochranné sklo na displej od 1 Kč ?
Dostupnost Dostupnost cca 14 dnů
Můžeme doručit do:
6.8.2024
Kód: 010-02805-03
9 990 Kč
Garmin Instinct 2X Solar Tactical Black

CHYTRÉ, ODOLNÉ GPS HODINKY S TAKTICKÝMI FUNKCEMI

Chytré, odolné GPS hodinky se solárním dobíjením, sadou taktických funkcí, podporou bezkontaktních plateb Garmin Pay a kombinací sportovních, outdoorových a zdravotních funkcí. Hodinky mají integrovanou, vysoce výkonnou LED svítilnu s dlouhou výdrží. Jsou vybavené solárním sklíčkem Power Glass™, které se stará o hybridní dobíjení a významně prodlužuje výdrž baterie.

Zajímají vás první dojmy z používání Instinct 2X Solar? Přečtěte si článek na Život s Garminem.cz.dotek
Solární modely s neomezenou výdrží v režimu smartwatch.

baterie
Taktické a bezpečnostní funkce.

gps
Splňují vojenské standardy odolnosti MIL-STD-810.

kolo
Integrovaná, vysoce výkonná LED svítilna s dlouhou výdrží a nastavitelnou intenzitou.

trener
Všestranné sportovní a outdoorové funkce.

navigace
Celodenní monitoring zdravotních funkcí.

NAVRŽENÉ DO EXTRÉMU
Tyto odolné hodinky jsou vodotěsné do hloubky 100 metrů a jsou odolné proti vysokým teplotám a nárazům. Navíc díky pouzdru z polymeru vyztuženého vlákny a chemicky zpevněnému sklu Corning® Gorilla® Glass odolnému proti poškrábání snesou i ty nejtvrdší podmínky. Z pohledu odolnosti splňují podmínky vojenské normy MIL-STD-810.

JDĚTE SVOU CESTOU
Hodinky jsou navržené do akce díky funkcím, které oceníte při taktických misích. Budou tak vaším společníkem při každém dobrodružství. Jejich troufalý styl navíc jasně ukazuje světu, že si děláte věci po svém.

VÝDRŽ BATERIE BEZ OMEZENÍ
Solární dobíjení u modelů Instinct 2 přináší poprvé možnost neomezené životnosti baterie v režimu chytrých hodinek1. Správce napájení navíc umožňuje měnit jednotlivá nastavení hodinek a okamžitě vidět vliv změn na výdrž baterie. Výsledkem je skvělý přehled a kontrola nad napájením hodinek.


Vždy připravené do akce

SOLÁRNÍ DOBÍJENÍ
SOLÁRNÍ DOBÍJENÍ
Sklíčko Power Glass™ se solárním nabíjením prodlužuje výdrž baterie a dodává o 50 % víc energie než model Instinct® 2 Solar. Vydejte se o krok dál díky baterii se solárním dobíjením a potenciálně neomezenou výdrží v režimu chytrých hodinek.

VESTAVĚNÁ LED SVÍTILNA
VESTAVĚNÁ LED SVÍTILNA
Při slabém osvětlení vás podrží vestavěná svítilna s několika LED diodami, proměnlivou intenzitou a zábleskovým světlem, které se sladí s vaším tempem. V režimu červeného bezpečnostního světla budete mít navíc v noci přehled o svém okolí.

KOMPATIBILITA S NIGHT VISION
KOMPATIBILITA S NIGHT VISION
Možnost podsvícení displeje v režimu, který je kompatibilní se systémy pro noční vidění.

REŽIM STEALTH MODE
REŽIM STEALTH MODE
Režim utajení deaktivuje ukládání a sdílení pozice GPS a vypíná bezdrátovou komunikaci a možnosti připojení, abyste za sebou nezanechali jedinou stopu.

DVA FORMÁTY SOUŘADNIC
DVA FORMÁTY SOUŘADNIC
Jednoduchá synchronizace pozice s ostatními díky současnému zobrazení systémů UTM a MGRS na jedné obrazovce.

BALISTICKÁ KALKULAČKA
BALISTICKÁ KALKULAČKA
Kalkulačku Applied Ballistics® odemknete v aplikaci AB Synapse™ – Garmin (za poplatek). Získáte tak přístup k podpoře míření při střelbě v terénu na dlouhou vzdálenost.

FUNKCE KILL SWITCH
FUNKCE KILL SWITCH
Bezpečnostní funkce umožňuje v případě ohrožení použít speciální kombinaci kláves a vymazat všechna uživatelská data v paměti.

FUNKCE JUMPMASTER
FUNKCE JUMPMASTER
Pomáhá při výpočtu bodu výsadku z velkých výšek a s nasměrováním k cíli po seskoku podle vojenských postupů.

TAKTICKÁ AKTIVITA
TAKTICKÁ AKTIVITA
Sledujte hodnoty času, tempa, denní doby, nadmořské výšky a současně informace o aktuální pozici v obou formátech souřadnic.


Pro celodenní nošení

MULTI-BAND GPS PŘIJÍMAČ
MULTI-BAND GPS PŘIJÍMAČ
Přijímejte a využívejte řadu frekvencí vysílaných z navigačních satelitů pro ještě přesnější určení vaší pozice.

VESTAVĚNÉ ABC SENZORY
VESTAVĚNÉ ABC SENZORY
Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat.

NAVIGACE PO TRASE
NAVIGACE PO TRASE
Možnost navigace po naplánované nebo po prošlé trase. Trasy můžete snadno naplánovat například pomocí aplikace mapy.cz a prostřednictvím deníku Garmin Connect je přenést do hodinek. V terénu můžete také ukládat své body, ke kterým vás hodinky dokážou zpět dovést.

UKLÁDÁNÍ BODŮ V TERÉNU
UKLÁDÁNÍ BODŮ V TERÉNU
Mějte pořád přehled, kde se nachází vaše auto, začátek stezky nebo jiný známý bod vzhledem k vaší poloze, ať k němu najdete cestu zpět.


Funkce chytrých hodinek

CHYTRÉ FUNKCE
CHYTRÉ FUNKCE
Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na hodinkách sledovat příchozí volání, včetně jména volajcího, přijímat e-maily, textové zprávy a další notifikace z chytrého telefonu.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
CONNECT IQ™ PLATFORMA
Prostředí, které nabízí na stažení funkce, ciferníky hodinek a aplikace, které mohou rozšířit možnosti a funkce vašich chytrých hodinek. V prostředí Connect IQ je také možné doprogramovat a poskytnout vlastní obsah.

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™
Bezkontaktní platby Garmin Pay umožňují vložit do paměti hodinek otisk vaší platební karty a na bezkontaktních terminálech platit i bez přítomnosti karty nebo telefonu. Seznam bank, které podporují Garmin Pay najdete zde.

DETEKCE NEHODY
DETEKCE NEHODY
Při spárování s telefonem mohou hodinky detekovat případnou nehodu a automaticky nebo manuálně informovat vámi vybrané kontakty pomocí funkce detekce nehod.

KALENDÁŘ
KALENDÁŘ
Po spárování s je možné z telefonu na displej hodinek přenést informace z kalendáře s přehledem plánů na daný den. kompatibilním smartphonem s funkcí Bluetooth.

APLIKACE GARMIN CONNECT™
APLIKACE GARMIN CONNECT™
Mobilní a webová aplikace Garmin Connect je tréninkový deník a současně místo, kde se zálohují a vyhodnocují zaznamenané aktivity, včetně zdravotních dat.


Do všech podmínek

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
Více, než 25 sportovních profilů umožňuje hodinkám nabízet různé funkce a nastavení pro různé sporty. Vhodné pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, posilování, halové lezení, golf, jógu a další.

PŘEKÁŽKOVÉ ZÁVODY
PŘEKÁŽKOVÉ ZÁVODY
Sledujte svůj výkon během překážkových závodů - během závodu se zaznamenávají časy mezi běžeckými a překážkovými úseky. Po ručním záznamu rozdělení během prvního okruhu se můžete soustředit pouze na závod, protože rozdělení se zaznamenává automaticky. Po závodě si pak můžete prohlédnout své statistiky.

TRÉNINKY HIIT
TRÉNINKY HIIT
Sportovní profil umožňuje zaznamenávat a vést tréninky HIIT, včetně AMRAP, EMOM, Tabata a vlastního tréninku. Nastavte si počet sérií, intervaly pro cvičení/odpočinek a další možnosti.

MĚŘENÍ VO2 MAX
MĚŘENÍ VO2 MAX
Hodinky dokážou měřit hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazatelem předpokládané výkonnosti. Stanovení VO2Max hodnoty zohledňuje i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.

DENNÍ DOPORUČENÉ TRÉNINKY
DENNÍ DOPORUČENÉ TRÉNINKY
Hodinky dokážou poskytovat každodenní tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice, aktuální tréninkové zátěže a stavu tréninku.

REGENERAČNÍ ASISTENT
REGENERAČNÍ ASISTENT
Po každém tréninku vidíte, jak dlouhá je třeba regenerace, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní míra pohybu nebo spánek.

JÍZDA NA HORSKÉM KOLE
JÍZDA NA HORSKÉM KOLE
Sledujte podrobnosti o každé jízdě s metrikami MTB a speciálními funkcemi Grit® a Flow™, které hodnotí obtížnost trati a plynulost sjezdu. Výsledné skóre pak můžete zkoušet překonat.


Zdravotní funkce

MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU ZE ZÁPĚSTÍ
MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU ZE ZÁPĚSTÍ
Sledujte údaje o srdečním tepu, včetně upozornění, pokud máte klidový tep delší dobu příliš vysoký nebo nízký. Sledujte intenzitu činnosti srdce během aktivit.

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU
Získejte záznam fází lehkého a hlubokého spánku a spánku ve fázi REM. Vše můžete sledovat na hodinkách i v aplikaci Garmin Connect na vašem telefonu.

RANNÍ ZPRÁVA
RANNÍ ZPRÁVA
Získejte přehled o svém spánku, regeneraci a tréninkovém plánu hned po probuzení – společně se stavem VST a předpovědí počasí. Zprávu si můžete přizpůsobit, aby obsahovala informace, které vás zajímají.

FUNKCE BODY BATTERY™
FUNKCE BODY BATTERY
Funkce využívá údaje o odchylkách srdečního tepu, zatížení organizmu, kality spánku a další data a počítá rovnováhu mezi odpočinkem či regenerací a výdejem energie. Hodnotu Body Battery vyjadřuje pomocí hodnoty od 0 do 100.

PULZNÍ OXYMETR
PULZNÍ OXYMETR
Snímač Pulse Ox změří, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá nejen při sledování aklimatizace nebo kvality spánku, ale také v případě virózy, která může mít vliv na fukci okysličení krve.

STAV VST
STAV VST
Získejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě sledování variability srdečního tepu. Získejte lepší představu o zdraví, regeneraci a tréninkovém výkonu na základě dat variability srdečního tepu (VST). Pro analýzu VST využíváme technologii vyvinutou týmem Firstbeat Analytics™.


OBSAH balení

  • Instinct® 2X Solar Tactical
  • Nabíjecí / datový kabel
  • Dokumentace

I my jsme pro vás Instinct 2X Solar otestovali? Co nás nadchlo, prečtěte si v naší recenzi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré GPS hodinky Garmin Instinct 2X Solar
Záruka: 2 roky
CZ menu: Ano
Voděodolnost: 10 ATM - 100 m - plavání, šnorchlování
Safírové sklíčko: Ne
Displej - dotykový: Ano
Displej - typ: MIP Transflektivní ČB
Vestavěný snímač tepu: Ano
? Solární dobíjení: Ano
? GPS a satelitní systémy: GPS Multiband + Glonass + Galileo
Barometrický výškoměr: Ano
? Platby: Garmin Pay
Krokoměr: Ano
Monitoring spánku: Ano
? MP3 přehrávač: Ne
Mapy nahrané v hodinkách: Ne
Golfové funkce: Ano
? Triatlonový profil: Ne
? Plavecké funkce: Ano - v bazénu i na otevřené vodě
Displej - velikost: 27 mm (1,1″)
Displej - rozlišení: 176 × 176 pixelů
Rozměry hodinek: 50 x 50 x 14,5 mm
Velikost vhodná pro:: Obvod zápěstí 145–228 mm
Řemínek: 26 mm / volitelně QuickFit 26 mm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AG Avatar autora | 28.10.2023
Naprosto vynikající outdoorové hodinky. Nemají sice barevný displej, ale to mi nevadí. Vyzkoušejte je a budete velmi spokojeni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Garmin Instinct 2X Solar  Flame Red
8 490 Kč

Design v kontrastní červené barvě, lehká a odolná konstrukce, solární...

Kód: 010-02805-01
Garmin Instinct 2X Solar  Graphite
9 290 Kč

Extra výdrž a odolnost GPS hodinek Garmin Instinct 2X Solar Graphite oceníte...

Kód: 010-02805-00
Garmin Instinct 2X Solar  Moss
9 290 Kč

Chytré GPS hodinky Garmin Instinct 2X Solar Moss byly stvořeny pro outdoorová...

Kód: 010-02805-05
Garmin Instinct 2X Solar Tactical  Coyote Tan
9 990 Kč

Souřadnice MGRS, podpora night vision, režim utajení nebo okamžité smazání...

Kód: 010-02805-02
Garmin Instinct 2X Solar  Whitestone
9 490 Kč

Extravagantní vzhled v bílém provedení v kombinaci s nekompromisní odolností,...

Kód: 010-02805-04