Úvod Kontakty Důležité kontaktní informace

Důležité kontaktní informace

Seznam kontaktů a osob, na které se můžete obracet s Vašimi dotazy a připomínkami.

Na všechny dotazy a podněty se snažíme reagovat pružně bez zbytečného zdržení. Ctíme zásadu, že jsme online obchod.


Obecné dotazy a připomínky

  • info@pulsmetry.cz
  • Na emaily doručené na tuto adresu reagujeme denně včetně víkendu od 8 do 22 hodin.

Oborné poradenství při nákupu a pomoc s rozhodováním :-)

Reklamace a technická podpora pro naše zákazníky

Obchodní linka pro členy HZS, AČR, PČR, B2B zákazníky, organizace a kluby

10:00 – 19:00

9:00 – 17:00
V čase 10:00 – 12:00 pomůžeme i cizím zákazníkům

9:00 – 17:00

+420 776 645 086

+420 721 855 019 +420 721 855 029

prodej@pulsmetry.cz
whatsApp

reklamace@pulsmetry.cz

B2B@pulsmetry.cz

Tohle je náš kolektiv – jsme reální lidé nadšení pro svoji práci a sortiment který nejen prodáváme, ale také používáme.

Naše tým tvoří rodinné jádro doplněné o naše dobré přátele. Snažíme se nabízet nejmodernější technologie lidským přístupem a neseme i odpovědnost za případné chyby. Neschováváme se za žádné telefonické automaty nebo fiktivní mimozemšťany :-)


Aleš – prodej, správa e-shopu, testování, B2B                          
Po 10 letech prodeje sporttestrů pouze v kamenné prodejně jsem si řekl, že to zkusíme i online podobně jako se sportovní výživou. Chvilku to trvalo než myšlenka uzrála. V květnu 2012 byly Pulsmetry.cz spuštěny a od té doby se snažíme naše služby a nabídku neustále zlepšovat při zachování specializace. Už bych nespočítal, kolik jsem od té doby otestoval nebo alespoň vyzkoušel modelů, modely nestřídám z rozmaru, ale abych měl neustále přehled nad tím co prodáváme. Můj úplně první model, který jsem si koupil jako běžný uživatel byl Polar Protrainer NV v roce 1997. Do dnes ho mám a funguje :-)

Lukáš – vše od prodeje až po technickou podporu
Je z nás technicky nejzdatnější a nenechá se ničím rozhodit. Kromě toho, že Vám dobře poradí s nákupem, často vyřeší s hodinkami problém, který by jinak už putoval na reklamaci.
Aktuálně si oblíbil Garmin Fenix6X. Lukáš je i příkladem člověka, který dokázal, že když se chce, tak všechno jde. Od základu změnil svůj přístup k aktivnímu životnímu stylu a od loňska  je také nadšeným sportovcem. Více se dozvíte v Lukášově příběhu.
Zdeněk – zajišťuje náš firemní rozvoz                       
Věčně aktivní a věčný mladík, Kdyby mu člověk 100x řekl odpočívej, stále bude něco dělat. Nikdy neodejde od nedokončené práce a nikdy nic neodflákne. Dlouho nosil Suunto Core, aktuálně střídá Fenix řady X a Suunto Elementum. Když zrovna nic nedělá pro nás nebo na chalupě, jezdí na elektrokole, samozřejmě s nejmenší dopomocí. Důsledně si sleduje tep a Garmin je i pro něho technická hračka.
Vlasta – pomoc s expedicí a administrativou       
Když nestíháme nebo někoho skolí rýma, vždy nám přijde pomoct s expedicí, fakturací a dohlídne na termíny. Svým příkladem nám tak zvedne pracovní morálku. Nezapře v sobě, že byla dlouhé roky členkou Klubu českých turistů, takže má snahu denně nachodit několik kilometrů. Dlouho měla TomTom Runner, teď už ale používá Polar Ignite nebo Garmin Vivoactive4S.
Tomáš – správa e-shopu, prodej                    
Tomáš je u nás na brigádě při studiu VŠ. Mladý zodpovědný muž, který má naši plnou důvěru, omlazuje náš kolektiv a nezkazí žádnou srandu. Nadšený sportovec co si oblíbil Garmin Instinct, rád ale otestuje i jiné modely.
Sylva – svačinářka                        
Sylva byla vždy u všeho důležitého v naši firmě, pamatuje i to, když jsme po spuštění e-shopu v roce 2012 čekali měsíc na první objednávku. Aktuálně je u nás bez angažmá, občas nám přinese vynikající oběd nebo nějakou jinou dobrotu co připraví. Počítáme, že se k nám zase vrátí. Její nadšení a bezprostřednost je totiž k nezaplacení.
Míša – „trenérka“ a nositelka dobré nálady    
Malá fenka s velkým psím srdcem. Občas nás přijde se Sylvou rozveselit. Dokáže člověku skvěle zvednout náladu a potom se i líp pracuje. A když má někdo z nás málo pohybu po celodenním sezení u počítače, vezme ji vyvenčit. Jen Míša potom rozhodne, jestli se zrovna budou běhat úseky, vytrvalost nebo bude jen regenerační procházka :-)
Lukáš 2 – marketing a kampaně                    
Sice ho tady nevidíte, ale je to „Těžká“ váha v marketingu a dělá všechno proto, aby jste viděli Vy nás :-). Kromě toho, že je to opravdu profík, je to taky skvělej kamarád. Začal pro nás dělat v pravou chvíli. Dlouho měl Suunto Ambit3 Run, které si u nás před lety koupil, nyní ho zásobujeme čas od času jiným modelem, aby věděl na co ty kampaně připravuje. Naposledy to byl Polar Vantage V a nyní ho čeká Garmin Fenix6.
Honza – sociální sítě a videa                        
Tahle spolupráce vznikla šťastnou shodou náhodou, ale o to víc jsme za ni rádi. Honza je mladý talentovaný expert na sociální sítě, webdesign a tvorbu obsahu. Můžete sami posoudit, jestli svoji práci dělá dobře. My si myslíme, že rozhodně ano. A hlavně ho práce, kterou dělá baví. Na hodinky nám dělá informační videa, takže modely taky různě střídá. Opět platí, že spolupracujeme, ale zároveň jsou z nás přátelé.

Přátelské vztahy se snažíme mít i s Vámi, zákazníky. Obchod vnímáme tak, že jste pro nás partneři a ne soupeři jak to někdy v jiných obchodech bývá.
 
Vždy si to uvědomím například v situaci, kdy mi zavolá zákazník, že má hodinky k reklamaci, ale že ztratil doklad, že to tedy asi nepůjde. A já se zeptám, proč by to nešlo? Pokud jste hodinky koupil u nás, postaráme se, aby Vám zase dělaly radost.
 
Zkrátka jsme rádi, když jste Vy, naši zákazníci rádi, že jste nakoupili u nás :-)

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Pulsmetry.cz - Pardubice
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Pulsmetry.cz - Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853 / 12
110 00 Praha 1


Tel.: +420 776 645 086
E-mail: info@pulsmetry.cz


Nakupujte výhodně s Cofidisem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2020, Pulsmetry.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky

Pobočka Pardubice
OC Grand  
Nám. Republiky 1400
530 02 Pardubice

Pobočka Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853/12
110 00 Praha 1

Otevírací dobu najdete v kontaktech

Využíváme také síť výdejních míst Zasilkovna.cz

Infolinka : +420 776 645 086
E-mail : info@pulsmetry.cz
Facebook : pulsmetry

Rychlý kontakt