Úvod SUUNTO Suunto 9 Baro Suunto 9 Baro Black + Dárek zdarma

Suunto 9 Baro Black + Dárek zdarma

Doprava zdarma Sklo nebo dárek zdarma

Suunto 9 Baro Black + Dárek zdarma

Suunto 9 Baro jsou multisportovní GPS hodinky určené pro sportovce, kteří pro sebe požadují to nejlepší. Inteligentní systém řízení životnosti baterie s inteligentními připomenutími zajišťuje, že Vaše hodinky vydrží v provozu na jedno nabítí tak dlouho, jak budete potřebovat. Robustní Suunto 9 Baro jsou určeny pro dlouhé a náročné tréninkové nebo závodní dobrodružství v extrémních podmínkách. Detailní informace

Cena s DPH 13 750 Kč
Cena bez DPH 11 364 Kč
Běžná cena 15 270 Kč
Ušetříte 1 520 Kč
 ks
Dostupnost 4-5 dnů i
Kód produktu SS050019000
Suunto 9 Baro jsou multisportovní GPS hodinky určené pro sportovce, kteří pro sebe požadují to nejlepší. Inteligentní systém řízení životnosti baterie s inteligentními připomenutími zajišťuje, že Vaše hodinky vydrží v provozu na jedno nabítí tak dlouho, jak budete potřebovat. Robustní Suunto 9 Baro jsou určeny pro dlouhé a náročné tréninkové nebo závodní dobrodružství v extrémních podmínkách.
CZK13750

Základní specifikace Suunto 9 Baro Black + Dárek zdarma funkce:

 • Získejte slevu 1000 Kč na tento produkt - v pokladně zadejte slevový kód S9BB1000 a cena Vám bude snížena. Akce platí do 20.11.2018


 • Inteligentní systém řízení baterie - 3 předdefinované režimi GPS s výdrží baterie od 25 do 120 hodin + uživatelský profil
 • Odhad výdrže baterie s možností přepnutí režimu GPS v případě potřeby
 • Výdrž baterie v režimu hodinek až 14 dní / 7 dní v režimu monitoringu denní aktivity a mobilních notifikací
 • Suunto FusedTrack - algoritmus kombinující GPS a pohybové senzory pro zvýšení přesnosti v případě úsporného režimu GPS, který zajišťuje delší životnost baterie 
 • Ocelová luneta, safírové sklíčko a tělo z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny
 • Displej s rozlišením 320 x 300 bodů s LED podsvícením
 • GPS, barometr, výškoměr, digitální kompas, vodotěsnost 100 m
 • Více než 80 sportovních režimů
 • Nová aplikace Suunto pro sledování a vyhodnocování Vašich dobrodružství, aktivit a spánku s možností sdílení a zapojení se do tréninkových komunit

Detailní popis Suunto 9 Baro Black + Dárek zdarma

Pokud hledáte GPS hodinky s nekompromisní výdrží baterie, skvělou výbavou, odolným safírovým sklíčkem a celkově kvalitním zpracovváním, je model Suunto 9 Baro správnou volbou.

Suunto 9 Baro je model určený nejen pro profesionální sportovce, outdoorové specialisty nebo technické nadšence. Jeho kvality ocení všichni, kdo mají rádi kvalitu, styl a funkčnost. Z nepřeberného množství funkcí si každý uživatel snadno vybere pouze ty pro něj důležité. Vždy bude mít ale jistotu skvělých parametrů, intuitivního ovládání a přesných výsledků, které mu hodinky poskytnou.

Pokud se rozhodnete pro koupi Suunto 9 Baro, můžete si být jisti, že kupujete jeden ze špičkových modelů GPS hodinek dostupných na trhu.

Několik dobrých důvodů, proč koupit hodinky Suunto 9 v našem eshopu 

Zboží pochází výhradně z CZ distribuce - díky tomu Vám jsme schopni garantovat, že vyřešení případné reklamace proběhne bez prodlení v nejkratším možném termínu.
Doprava k Vám je zdarma - pokud si u nás Suunto 9 objednáte, doprava k Vám bude samozřejmě zdarma.
Powerbanka nebo jiný dárek zdarma - Suunto 9 má skvělou výdrž baterie, ale pokud by se Vám i tak stalo, že budete potřebovat hodinky pohotovostně dobít někde na cestách, budete od nás mít zdarma powerbanku.
0 Kč náklady na reklamaci - pokud by nastala situace, že budete potřebovat Suunto 9 reklamovat, stačí nás kontaktovat a my zajistíme, že kurýr u Vás hodinky vyzvedne a doručí je k nám nebo do servisu.
10% sleva na příslušenství po dobu 2 let od nákupu - rozhodnete-li se pořídit si značkové příslušenství pro Váše Suunto 9 stačí nás kontaktovat. Na požadované zboží získáte slevu 10% z ceny v eshopu.
Poradenství při nákupu - rádi Vám poradíme s výběrem a společně vybereme model, který bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům.
Poradenství pro naše zákazníky - pokud budete v průběhu používání Vašich GPS hodinek Suunto 9 potřebovat nějakou informaci nebo radu, vždy se na nás můžete obrátit.
Podrobnější informace získáte zde.

Design, zpracování a technické parametry

Tělo hodinek je vyrobeno z polyamidu vystuženého skelnými vlákny. Luneta je ocelová a sklíčko safírové. Baterie zvládne v nejpřesnějším řežimu až 25 hodin provozu a při nejúspornějším režimu neuvěřitelných 120 hodin. Hmotnost je přitom velmi slušných 81 g. Zaujme také špičkové rozlišení barevného dotykového displeje 320 x 300 bodů. Suunto velmi chytře doplnilo ovládání o tři tlačítka s optimální odezvou, takže v případě intenzivní zátěže nebo nevhodných podmínek nemusíte spoléhat pouze na odezvu displeje. Optický snímač tepové frekvence umístěný na spodní straně hodinek nijak nebrání pohodlnému nošení. K tomu pomáhá také velmi dobré tvarování hodinek, díky kterému i přes jejich větší rozměr velmi dobře "sedí" i na útlejším zápěstí.

Suunto 9 je další model značky s uživatelsky snadnou výměnou řemínku, bez nutnosti použít jakýkoliv nástroj. Výměna řemínku zabere pouze několik vteřin a zvládne ji každý. 

Čistý design hodinek, hodnotně působící, ale zároveň odolné materiály v kombinaci s nastavitelným vzhledem displeje umožnují, že Suunto 9 můžete nosit jako běžné stylové hodinky do zaměstnání, ale zároveň je vzít do nejdrsnějšího prostředí. 

Několik dobrých důvodů, proč koupit Suunto 9 Baro v našem eshopu

 • Zboží pochází výhradně z CZ distribuce - díky tomu Vám jsme schopni garantovat, že vyřešení případné reklamace proběhne bez prodlení v nejkratším možném termínu.
 • Doprava k Vám je zdarma - pokud si u nás Suunto 9 Baro objednáte, doprava k Vám bude samozřejmě zdarma.
 • Powerbanka nebo jiný dárek zdarma - Spartan Trainer má dobrou výdrž baterie, ale pokud by se Vám i tak stalo, že budete potřebovat hodinky pohotovostně dobít někde na cestách, budete od nás mít zdarma powerbanku nebo jiný dárek dle výběru.
 • Ochranná fólie na displej zdarma - Suunto 9 Baro má velmi odolné sklíčko, ale pro jeho lepší ochranu Vám přidáme fólii zdarma.
 • 10% sleva na příslušenství po dobu 2 let od nákupu - rozhodnete-li se pořídit si značkové příslušenství pro Vaše Suunto 9 Baro, stačí nás kontaktovat. Na požadované zboží získáte slevu 10% z ceny v eshopu.
 • Poradenství při nákupu - nejste si jisti jakou verzi z řady Suunto zvolit? Rádi Vám poradíme s výběrem a společně vybereme model, který bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům.
 • Poradenství pro naše zákazníky - pokud budete v průběhu používání Vašich GPS hodinek Suunto Spartan potřebovat nějakou informaci nebo radu, vždy se na nás můžete obrátit. Zboží, které prodáváme také používáme a jsme v aktivním kontaktu se zástupci prodávaných značek.

Téměř "nekonečná" výdrž baterie ...


Suunto 9 Baro má tři předdefinované režimy GPS ovlivňující výdrž baterie - Performance, Endurance a Ultra - jednotlivé režimy poskytují výdrž od 25 hodin až po 120 hodin záznamového času se zapnutým sledováním GPS. Samozřejmě se jedná o maximální dosažitelné hodnoty za optimálních podmínek. Jedná se však o skvělé parametry. Kromě předdefinovaných režimů si můžete nastavit také svůj uživatelský režim GPS.

Díky propracovanému systému řízení spotřeby energie hodinky po spuštění aktivity odhadhadnou zbývající výdrž baterie v aktuálním režimu. Pokud to vypočtená výdrž nestačí, kdykoliv můžete přepnout do úspornějšího režimu. Suunto 9 používá také inteligentní připomenutí založené na historii vašich aktivit, abyste zajistili, že baterie bude plně nabitá na další aktivitu. Na základě této historie Vás hodinky upozorní i v průběhu aktivity, že je případně vhodné přepnout GPS do úspornějšího režimu.

V režimu hodinek je výdrž baterie až 14 dní. V případě využití monitoringu denní aktivity a mobilních notifikací 7 dní. 

SUUNTO FUSEDTRACK ™ pro větší přesnost a delší výdrž


Při extrémně dlouhých aktivitách je životnost baterie často omezujícím faktorem v případě, že potřebuejete mít přesný záznam GPS dat, rychlosti a vzdálenosti. Jedinečný algoritmus Suunto FusedTrack ™ proto kombinuje data z GPS a pohybového senzoru pro zlepšení přesnosti dráhy a vzdálenosti. To vám umožní prodloužit životnost baterie tím, že snížíte výkon GPS bez výrazného ohrožení přesnosti.

Tisíce hodin testování v nejnáročnějších podmínkách 


Suunto 9 jsou hodinky navržené a vyrobené tak, aby splňovaly požadavky profesionálních sportovců. Model byl tisíce hodin testován v nejnáročnějších podmínkách v reálném prostředí interním testovacím týmem společnosti Suunto a sportovci po celém světě. Vše s cílem, aby byl model Suunto 9 spolehlivým partnerem při všech sportovních a outdoorových výkonech.

Nová Suunto App Vás nadchne!

Párujte Suunto 9 s novou aplikací Suunto App a sledujte všechna Vaše dobrodružství a dlouhodobé výsledky včetně denní aktivity a spánku. Snadno sdílejte své největší úspěchy a spojte se s ostatními v komunitě Suunto. Inteligentní mobilní připojení Vás udrží na vrcholu své každodenní činnosti. Upozornění na příchozí hovory, zprávy a další notifikace jsou samozřejmostí a dělají ze Suunto 9 plnohodnotné chytré hodinky. Podporována je komunikace s Androidem a iOS pomocí Bluetooth Smart. Aplikace Suunto je k dispozici v App Store a Google Play zdarma.

Využít můžete i kompatibilita s aplikacemi a online komunitami jako Strava, TrainingPeak, MapMyFitness a dalšími.

Vše pro outdoor včetně navigace

Kromě GPS a pohybových čidel máte k dispozici barometrický nebo GPS výškoměr včetně jejich kombinace FusedAlti, digitální kompas, akcelerometr, teploměr, bouřkový alarm, informace o východu a západu slunce ... zkrátka vše, co potřebujete v terénu.

K dispozici můžete mít údaje o vertikální rychlosti, nastoupaných a naklesaných metrech a mnoho dalších údajů online přímo v hodinkách.

Do hodinek si můžete naplánovat trasy včetně bodů zájmu a výškového profilu a využít tak jejich navigačních schopností. 


Vše pro sport včetně triatlonu

Suunto Baro 9 nabízí až 80 sportovních profilů a nastavení. Ať již běháte, jezdíte na kole nebo plavete, vždy budete mít k dispozici všechny potřebné údaje a metriky o rychlosti, vzdálenosti, tempu. Uplavanou vzdálenost můžete měřit v bazénu i na otevřené vodě. S přídavným hrudním pásem Suunto Smart Sensor můžete snímat tepovou frekvenci i ve vodě.

Cyklisté jistě ocení kompatibilitu se snímači rychlosti, kadence nebo wattmetru.

Triatlon a multisport je samozřejmostí. V rámci jedné aktivity můžete přepínat jednotlivé disciplíny.

Věnujete se fitness a indoorovým aktivitám, jezdíte na kolečkových bruslích, lyžujete nebo se věnujete dalším sportům ... pro každou aktivitu Vám Suunto 9 nabídne vhodný profil a po přenesení aktivity do aplikace budete mít dokonalý přehled a tréninkový deník.

Je jen na Vás, jak si jednotlivé sportovní profily nastavíte a jaké údaje budete chtít zobrazovat na jednotlivých obrazovkách.

Intervalové tréninky, automatické i manuální mezičasy jsou Vám také k dispozici.

Obsah balení

 • Hodinky
 • Dobíjecí kabel
 • Stručný návod

Nahoru

Zobrazit naše hodnocení » Zobrazit názory uživatelů »

Naše hodnocení na Suunto 9 Baro Black + Dárek zdarma

Suunto 9 Baro patří rozhodně mezi top modely GPS hodinek a sporttestrů. Od doby, kdy se stal integrovaný snímač tepu téměř povinným standardem výbavy, Suuntu špičkový model s tímto snímačem chyběl.

V nabídce se sice objevil v roce 2017 model Spartan Sport Wrist Baro, který má rozhodně svoje kvality, ale jedná se spíš o model vyšší střední třídy. Opravdovým nástupcem top modelu Spartan Ultra je až tento model Suunto 9 Baro.

Kromě zmíněného optického snímače tepu přináší proti Spartanu Ultra řadu inovací, vylepšení a nových funkcí.

Chválíme použité materiály, zpracování, safírové sklíčko a rozumnou hmotnost 81g. I přes větší rozměr hodinek můžeme potvrdit, že díky tvarování je lze pohodlně a stabilně nosit i na relativně útlém zápěstí. Stabilní usazení na ruce je jedním ze základních předpokladů pro přesné snímání tepu integrovaným snímačem. 

Výdrž baterie a možnosti nastavení režimu GPS nemají chybu.

Suunto je další značkou, která přichází u nových modelů s uživatelsky snadnou výměnou řemínku, kterou zvládne opravdu každý bez nutnosti použít nějaký nástroj. Tento přístup chválíme a doufejme, že se to stane standardem u všech modelů všech značek.

Proti modelu Ultra výrobce také nastavil mnohem rozumnější cenu, kterou lze označit za plně odpovídající.

Na co je třeba upozornit, je styl ovládání. Výrobce stejně jako u řady Spartan použil kombinaci tří tlačítek a dotykového displeje. Podle nás funguje velmi dobře a rozhodně je správně, že lze většinu funkcí ovládat čistě tlačítky. Dotykové ovládání má obecně svoje výhody i nevýhody. Čistě dotykové ovládání není ideální v extrémních podmínkách jako je zima, déšt nebo intenzivní zátěž, kdy sporttester potřebujeme ovládát intuitivně a nemůžeme se soustředit nebo koukat na displej. Výše zmíněná kombinace tlačítek a dotyku tento problém bezpečně řeší.

Pokud uvažujete o novém sporttestru nejvyšší kategorie, Suunto 9 rozhodně zařaďte do užšího výběru. 

Celkový poměr Cena / Výkon 95%
Jednoduchost ovládání 90%
Kvalita zpracování 95%
Design 95%
Výbava 98%
Naše hodnocení 95%

Nahoru

Zobrazit detailní informace » Zobrazit názory uživatelů »

Názory uživatelů na Suunto 9 Baro Black + Dárek zdarma uživatelské recenze

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení produktu: (zvolte počet hvězdiček pro ohodnocení)

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru

Zobrazit detailní informace » Zobrazit naše hodnocení »

Příslušenství Suunto 9 Baro Black + Dárek zdarma

Alternativní produkty Suunto 9 Baro Black + Dárek zdarma

Značka

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Pulsmetry.cz - Pardubice
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Pulsmetry.cz - Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853 / 12
110 00 Praha 1


Tel.: +420 776 645 086
E-mail: info@pulsmetry.cz


Nakupujte výhodně s Cofidisem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2020, Pulsmetry.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky

Pobočka Pardubice
OC Grand  
Nám. Republiky 1400
530 02 Pardubice

Pobočka Praha 1
OC Černá Růže
Na Příkopě 853/12
110 00 Praha 1

Otevírací dobu najdete v kontaktech

Využíváme také síť výdejních míst Zasilkovna.cz

Infolinka : +420 776 645 086
E-mail : info@pulsmetry.cz
Facebook : pulsmetry

Rychlý kontakt