Suunto Race S Power Orange

Dostupnost Předobjednávka
Kód: SS051016000
8 650 Kč
Suunto Race S Power Orange
d
Novinka


Bezplatné offline mapy
Bezplatné offline mapy

95+ sportovních režimů
95+ sportovních režimů

Navrženo ve Finsku
Navrženo ve Finsku


Pro nejnáročnější podmínky

Hodinky Race S jsou vyrobeny tak, aby vydržely i v těch nejnáročnějších podmínkách. Při dlouhých bězích nebo překonávání limitů v jiném sportu vydrží baterie až 30 hodin při nepřetržitém tréninku s nejlepší přesností GPS. Pokud chcete pokračovat ještě déle, jednoduše optimalizujte nastavení GPS pro více hodin provozu baterie. Se zapnutým režimem baterie "Tour" vydrží baterie dokonce až 5 dní.

Trénujte na svůj sport pomocí sledování tréninkové zátěže, pokroku a zotavení pomocí ukazatelů, jako je variabilita srdečního tepu (HRV), a buďte v den závodu připraveni na maximum. Výhodou HRV je, že slouží jako ukazatel rovnováhy v autonomním nervovém systému a nabízí cenné informace o celkovém zdravotním stavu a úrovni stresu jednotlivce. Větší kolísání obecně znamená, že parasympatický nervový systém plní svou regulační funkci. Kromě sledování tréninkových statistik a poskytování personalizované zpětné vazby o tom, jak se vám daří, hodinky Suunto Race S monitorují kroky, kalorie, srdeční tep a spánek (včetně fází spánku), takže vám poskytnou tu nejlepší možnou podporu pro vaši každodenní pohodu.

Hodinky poskytují užitečné tipy a triky, které vám pomohou v každodenním životě, například budíky, ovládání hudby, předpověď počasí a mnoho dalšího.

suunto-race-1

 


Vysoké rozlišení AMOLED displeje
Vysoké rozlišení AMOLED displeje

Digitální korunka pro rychlé procházení
Digitální korunka pro rychlé procházení

Navrženo ve Finsku
Navrženo ve Finsku

Variabilita srdečního tepu (HRV)
Variabilita srdečního tepu (HRV)

Tréninková zóna s AI koučem
Tréninková zóna s AI koučem

Plánování tréninku
Plánování tréninku


Podrobné mapy

Při pobytu v přírodě můžete využívat prémiové outdoorové funkce, jako jsou podrobné outdoorové offline mapy, které jsou celosvětově dostupné zdarma, špičkový systém GNSS pro přesné sledování polohy i mezi nejvyššími budovami a nejvyššími horami a barometr pro přesné měření nadmořské výšky a upozornění na bouřku.

Již mnohokrát se stalo, že mapa Suunto pomohla zachránit při navigaci - jako například loni v  Chamonix během UTMB, kdy se náš ambasador Christian Meier mohl spolehnout na navigaci hodinek Suunto a nakonec si připsal své největší mezinárodní vítězství v ultraběhu, a popravdě řečeno, i při cestě španělskými horami při natáčení záběrů do kreativní kampaně na Suunto Race S!

Pro sport i každodenní nošení

Hodinky jsou skvělým pomocníkem při dosahování nejlepších sportovních výkonů, ale zároveň díky menším rozměrům a nízké hmotnosti jsou hodinky Race S komfortnější i v každodenním životě.

S jejich uvedením na trh přinášíme do produktové řady šest různých provedení, která jsou vyrobena z nerezové oceli a navržena ve Finsku. Hodinky jsou kompatibilní s řemínky o průměru 22 mm, takže můžete snadno změnit styl hodinek díky vyměnitelným řemínkům Suunto.

suunto-race-2

"Pro model Race S jsme vytvořili řadu stylů od decentních vzorů až po zářivé sportovní vzory. Díky malé velikosti jsou hodinky lehké a pohodlné pro každodenní nošení i během dlouhých závodů. Je úžasné, jak malé jsme je dokázali vyrobit, aniž by to bylo na úkor výkonu."
Mikko Ahlström, Suunto’s Head of Design.

Trvalá udržitelnost

Touto novinkou pokračujeme v našem úsilí o trvalou udržitelnost. Tento výrobek bude uhlíkově kompenzován pomocí ověřených uhlíkových jednotek. Tato kompenzační metoda zahrnuje výsadbu pobřežních mangrovníkových lesů, které nejen stabilizují pobřeží, ale také odstraňují znečišťující látky, zlepšují kvalitu vody a poskytují důležité líhniště pro ryby. 

Avšak tímto práce Suunto týmu rozhodně nekončí! Software našich výrobků neustále vylepšujeme a nové aktualizace a vylepšení hodinek Suunto Race S můžete očekávat i následně po jejich zakoupení. Navíc díky službě SuuntoPlusTM můžete své hodinky rozšířit o další sportovní aplikace a průvodce a také se spárovat s dalšími partnerskými přístroji. Díky dalším informacím a průvodcům v reálném čase můžete získat ještě větší podporu pro své výběhy a vyjížďky. 

Snažíme se, aby zakoupené hodinky měly postupem času stále větší hodnotu, a o nadcházejících aktualizacích a vylepšeních našeho ekosystému vás budeme informovat prostřednictvím aplikace Suunto.


Denní widgety
Denní widgety

Sledování spánku
Sledování spánku

Ovládání hudby
Ovládání hudbySuunto Race S klíčové vlastnosti:

 • Kompaktní výkonnostní sportovní hodinky se zářivým 1,32" AMOLED displejem. Provedení hodinek je svým tvarem, tlačítky a technologií displeje dobře známé již z modelu Suunto Race.
 • Snadno ovladatelná tlačítka a digitální korunka pro rychlé a snadné listování funkcemi a orientaci v mapě.
 • Bezplatné terénní offline mapy integrované v hodinkách s nejlepší přesností GNSS na trhu.
 • Disponují pokročilými tréninkovými ukazateli s personalizovanou zpětnou vazbou o tréninkové zátěži, pokroku a regeneraci, vypočtenou na základě variability srdečního tepu (HRV). Nově lze také sledovat tréninková data ve vztahu k menstruačním cyklům. 
 • Sledování denní aktivity:
  • kroky,
  • tepová frekvence,
  • spánek včetně spánkových fází,
  • kalorie, 
  • stres a další.
 • Počítá se s bezdrátovými aktualizacemi softwaru over the air, aby byly hodinky časem ještě lepší!
 • Prémiové materiály: Gorilla Glass, nerezová ocel a finský design.
 • Na výběr je více než 95 sportovních režimů a možnost vytvářet vlastní režimy. 
 • Předpověď počasí a alarmy pomáhají udržet si přehled o svém okolí.
 • Plně kompenzované uhlíkové emise v rámci projektu zalesňování Tree-Nation s jednotkami Verified Carbon Units prostřednictvím výsadby pobřežních mangrovníkových lesů, které stabilizují pobřeží, odstraňují znečišťující látky, zlepšují kvalitu vody a vytvářejí prostředí pro líhniště, která udržují životní podmínky pro ryby. (ověřeno mezinárodním ověřovacím programem zajišťujícím kvalitu projektů kompenzace uhlíku).

Doplňkové parametry

Kategorie: Suunto Race
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: